Zaskocz Babcię artykułem i fotką na pierwszej stronie Gazety!

Zaskocz Prezentem - Nawet Na Jutro

Zaskocz Prezentem

W kilka minut (bez rejestracji) stwórz unikalne wydanie gazety. Podaruj uśmiech - stwórz samodzielnie Oryginalny Prezent dla Babci. Do wyboru 70 gotowych artykułów – na różne okazje.. Sięgnij po oryginalne prezenty i Nowy Pomysł na Prezent.

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro

Opinie Klientów - Gazeta - Oryginalny Prezent

Prezent dla Babci

Uśmiech i zaskoczenie

"Gazetę wręczyłem żonie w dniu Jej urodzin. Prezent bardzo udany – cała rodzina oraz znajomi teraz mogą go podziwiać, ponieważ gazeta w ramie została powieszona w widocznym miejscu w pokoju.

pozdrawiam,

Zbyszek

Prezent dla Babci

W każdej chwili może przeczytać i ponownie się wzruszyć

"Babcia była bardzo zadowolona z prezentu. Dzięki Wam mogliśmy Babci przekazać w fajny sposób nasze miłe wspomnienia oraz podziękowania dla Babci, teraz może w każdej chwili przeczytać naszą gazetę i znowu się wzruszyć:)"

Przygotuj Gazetę
START
Prezent dla Babci

Był szampan, tort i łzy wzruszenia:_

Pozdrawiam serdecznie.

Prezent dla Babci

Jadwiga i Stanisław obchodzą Złote Gody :)

Pozdrawiamy

Prezent dla Babci

Szukasz Prezentu dla wyjątkowej osoby?

Dobrze trafiłeś! Nasz serwis pomoże Ci w przygotowaniu idealnej niespodzianki dla kochanej Babuni. Wybierz jeden z naszych gotowych artykułów bądź stwórz własny. Ciepłe słowa w gazecie na pewno sprawią Jej radość.

Każdy kochający wnuczek pamięta, że 21 stycznia obchodzony jest Dzień Babci. U nas znajdziesz pomysł na prezent, który pozwoli na stworzenie niezapomnianych wrażeń.

Prezent dla Babci

30 Rocznica Ślubu Joli i Bogdana!

Pozdrawiamy :)

Prezent dla Babci

Egzemplarze były rozchwytywane

Upominek sprawił dużą przyjemność Jubilatce! Aleksandra i Konrad

Przygotuj Gazetę
START

"Moja Nowoczesna Babcia idzie z duchem czasu, dlatego wcale niełatwo było przygotować prezent na 70-tke, dziękuję za pomysł stworzenia spersonalizowanej gazety. Babcia była szczęśliwa."

"Super prezent dla "Super Babci"...nawet nie macie pojęcia ile radości sprawiliście naszej babuni. Popłynęły łzy szczęscia i wzruszenia. Niezwykły upominek - w przyszłym roku gazetka będzie dla dziadka, już nie możemy się doczekać. Pozdrawiamy serdecznie z Sadykierza"

"Szanowna Gazetomanio, dziękujemy za wspaniały prezent. W gazetce podaliśmy przepis na najlepszą osobę na świecie i umieściliśmy wspólne zdjęcie ze wszystkimi wnukami. Nie kryła wzruszenia a i nam pokulały się łezki. Ta chwila była naprawdę bezcenna."

"Moja wyjątkowo aktywna babcia lubi nowości i w niczym nie przypomina starszej schorowanej staruszki. Jest pełna wigoru i lubi trzymać rękę na pulsie. I dlatego prezent dla Niej to nie lada wyzwanie. Dzięki Gazetomanii wbiłam ją w ogromne osłupienie. Teraz wkręca swoich znajomych. Super prezent."

"Wzruszający upominek dla Babci, bo jak ważne jest docenienie Babci, która daje całe swoje serce bezinteresownie. Tylko na pierwszej stronie gazety w Dniu Babci".

"To najlepszy prezent dla babci. W artykule podziękowaliśmy za cudowne lata dzieciństwa spędzone z naszą kochaną bunią - tam mówilismy na Nią jak byliśmy mali. Łzy wzruszenie i radość! Jesteśmy wdzięczni za tak szybką realizację.

"Dla naszej Babci - seniorki, to był wzruszający prezent. Teraz gazeta wisi na honorowym miejscu."

"Babciny uśmiech był najlepszą opinią o gazetkowym prezencie. Wielki uścisk dla was :)"

"Witam, wręczyłam już gazetkę babci i jestem ogromnie szczęśliwa, że mogłam sprawić jej tyle radości. Wyśmienity upominek na Dzień Babci...podam pomysł dalej. Agula"

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro

Realizacja (Ekspres + Kurier): wysyłka tego samego roboczego dnia (przewidziane doręczenie na następny dzień roboczy) dla ekspresowych płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych do godz. *13.00*.

Realizacja (Standard + Kurier): wysyłka tego samego lub następnego roboczego dnia (przewidziane doręczenie do dwóch dni roboczych). Szczegóły wysyłania i dostawy w Regulaminie.

Realizacja (Ekspres + Kurier na Sobotę): wysyłka w piątek, dla płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych najpóźniej do piątku do godz. *13.00* (przewidziane doręczenie na najbliższą sobotę).