Zaskocz go artykułem i fotką na pierwszej stronie Gazety!

Zaskocz Prezentem - Nawet Na Jutro

Zaskocz Prezentem

W kilka minut (bez rejestracji) stwórz unikalne wydanie gazety. Podaruj uśmiech i emocje - stwórz Super Oryginalny Prezent dla chłopaka. Do wyboru 70 gotowych artykułów – dla Chłopaka i na inne okazje. Sięgnij po Nowy Pomysł na Prezent dla swojego chłopaka.

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro

Opinie Klientów - Gazeta - Oryginalny Prezent

Prezent dla Chłopaka

Uśmiech i zaskoczenie

"Fantastyczna i ekspresowa realizacja projektu. Prezent dla chłopaka na 18 urodziny mega oryginalny i daje dużo uśmiechu:) Mój Przemuś dał się wkręcić w artykuł i wyszła prawdziwa niespodzianka z "jajem". Gazetę wyciągnęłam podczas kolacji i sama udawałam że ją czytam. Spoglądał na nią z boku a jak dojrzał swoje zdjęcie krzyknął "pokaż pokaż" i zabrał mi gazetę. Wszystko poszło tak jak miało być. Dziękuję też za pomoc przy składaniu zamówienia i cierpliwość do mnie oraz szybką dostawę.

Prezent dla Chłopaka

Impreza byla wysmienita!

"Gazetka była prezentem dla mojego chłopaka z okazji jego imienin. Był zachwycony moim pomysłem na prezent. Wkręcił nawet kilku kolegów, że jest na pierwszej stronie. Sporo śmiechu mieliśmy wszyscy przy okazji. Dzięki całej ekipie! Będę Was polecała znajomym. Kate!"

Przygotuj Gazetę
START
Prezent dla Chłopaka

Zaskoczenie i zabawa:)

Witam,

"Mój Janek bardzo dał się nabrać na gazetę jaką dla niego zorganizowałam. Zadzwoniłam do niego, że właśnie minęłam kiosk, w którym jest gazeta z jego zdjęciem na okładce. Zaczął zadawać masę pytań i kazał kupić tę gazetę. Gdy się spotkaliśmy czytał z przejęciem co o nim napisali i o co w ogóle chodzi. Po chwili zorientował się, że to tylko żart i zaczął się śmiać.

Pozdrawiam serdecznie.

Lena

Prezent dla Chłopaka

Zaskoczony i roześmiany

"To był najbardziej odlotowy i śmieszny prezent jaki do tej pory mu zrobiłam. Mega niespodzianka! Poza tym ekspresowa wysyłka i dobry kontakt:)"

Pozdrawiam

Prezent dla Chłopaka

Prezent dla Chłopaka na Urodziny? - a może na inną okazję?

Nie masz pomysłu na prezent dla swojego chłopaka? A może po prostu chcesz sprawić przyjemność swojemu ukochanemu? Każda okazja jest dobra, żeby sprawić, żeby poczuł się wyjątkowy. Podaruj mu gazetę, zostaw ją wśród codziennej prasy i czekaj na reakcję. Albo poproś znajomego kioskarza o udział w spisku, niech sam kupi gazetę ze sobą na pierwszej stronie. Możesz użyć podajnika na gazety w pubie, podrzucić do pracy – możliwości są tysiące. To od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz.

Krawat i płyty - to miłe ale my mamy pomysł na coś bardziej wyszukanego. Wyobraź sobie minę ukochanego na widok swojego zdjęcia w gazecie...Podaruj prezent inny niż wszystkie. Użyj wyobraźni, albo przeczytaj, jak gazety na życzenie wykorzystali inni.

Przygotuj Gazetę
START

"Co roku mam problem z prezentem dla mojego chłopaka. Co okazja, ja nie wiem, co kupić. Bo książek i płyt ma tyle, że już sam nad tym nie panuje. W tym roku znalazłam wasz serwis przygotowałam mu spersonalizowaną gazetę. Korzystając z gotowców wybrałem ten, że mój mężczyzna jest idealny. Rano wychodzę do pracy pierwsza, więc zostawiłam mu tę gazetę na poduszce. Podobno faceci się nie wzruszają. Nie wierzcie w to! To nieprawda!"

"Długo szukałam pomysłu na prezent dla faceta, aż trafiłam na stronę waszego serwisu. I od razu wiedziałam, że to jest to! Przygotowałam gazetę z artykułem o tym, jak osiągnąwszy wiek lat 40 -stu postanowił porzucić dotychczasowe życie i zaszyć się w puszczy :) Zamówiłam kilka egzemplarzy gazety i wciągając we wszystko kolegę męża z pracy, rozprowadziłam prasę po firmie. Mąż, który o niczym nie wiedział, był bardzo zdziwiony pytającymi spojrzeniami kolegów z pracy! Chciałam, żeby prezent dla niego był wyjątkowy i dzięki waszej gazecie się udało!"

"Przygotowałam taką gazetę na prezent dla chlopaka. Okazja była wyjątkowa, bo obronił pracę magisterską, więc chciałam przygotować coś szczególnego. Pomysł z gazetą spadł mi jak z nieba. Bo przecież uzyskanie tytułu magistra to dobry powód, żeby trafić na pierszą stronę gazety;-) I wiarygodny temat na artykuł;-) Gazeta strasznie spodobała się mojemu chłopakowi, ale jeszcze bardziej jego mamie. Zabrała do pracy i chwaliła się synem koleżankom z działu. Fajna sprawa te wasze gazety, naprawdę!" (Iza, Kalisz)

Kliknij aby zobaczyć przykładowe artykuły dla chłopaka

"Oszalał jak zobaczył siebie w gazecie. Przeleciał całą gamę ludzkiej ekspresji i zakończył na salwach śmiechu. Taki śmieszny prezent przygotowaliśmy na jego 30 urodziny. Podrzuciliśmy gazetkę do kiosku, aby sam mógł zakupić taką niespodziankę. Do dzisiaj bolą mnie mięśnie brzucha – od śmiechu oczywiście. Super prezent dla faceta – szczególnie takiego, któremu czasami trudno znaleźć dystans do samego siebie."

"Udało mi się połechtać próżność mojego narzeczonego, był zachwycony w roli celebryty z pierwszych stron gazet. A tak na serio - mnóstwo śmiechu."

"Dziękuje za super prezent. Artykuł o olimpiadzie jest bezkonkurencyjny. Polecam, prezent na kazdą okazję:)"

"Niesamowicie pozytywnie zakręcony prezent....artykuł napisałam sama, żeby był jak najbardzie wiarygodny dodałam kilka szczegółów z naszego związku. Chłopak był w szoku a uśmiech nie opuszczał go oni przez chwilę:)"

"Było warto, mina chłopaka mówiła sama za siebie. Prezent wypalił a ja powiększam grono waszych zadowolonych klientów."

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro

Realizacja (Ekspres + Kurier): wysyłka tego samego roboczego dnia (przewidziane doręczenie na następny dzień roboczy) dla ekspresowych płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych do godz. *13.00*.

Realizacja (Standard + Kurier): wysyłka tego samego lub następnego roboczego dnia (przewidziane doręczenie do dwóch dni roboczych). Szczegóły wysyłania i dostawy w Regulaminie.

Realizacja (Ekspres + Kurier na Sobotę): wysyłka w piątek, dla płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych najpóźniej do piątku do godz. *13.00* (przewidziane doręczenie na najbliższą sobotę).