Jak przygotowac super prezent Jak przygotowac super prezent

Prezent dla Dziadka - nie tylko na Dzień Dziadka

Zaskocz Dziadka artykułem i fotką na pierwszej stronie Gazety!
Przygotuj Oryginalny Prezent dla Dziadka w 5 minut
Do wyboru 70 gotowych artykułów – na różne okazje.
Sięgnij po oryginalne prezenty i Nowy Pomysł na Prezent.

Prezent dla Dziadka - na Dzień Dziadka

Gazetomania - przygotuj super prezent Gazetomania - przygotuj super prezent

Prezent - Shipping Note Prezent - Shipping Note

 
Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191
 
Dostawa nawet na jutro
 

Realizacja (Ekspres + Kurier): wysyłka tego samego roboczego dnia (przewidziane doręczenie na następny dzień roboczy) dla ekspresowych płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych do godz. *13.00*.

Realizacja (Standard + Kurier): wysyłka tego samego lub następnego roboczego dnia (przewidziane doręczenie do dwóch dni roboczych). Szczegóły wysyłania i dostawy w Regulaminie.
Realizacja (Ekspres + Kurier na Sobotę): wysyłka w piątek, dla płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych najpóźniej do piątku do godz. *13.00* (przewidziane doręczenie na najbliższą sobotę).

Prezent - Opinie Prezent - Opinie

Idealny Prezent w dniu 22 stycznia.

Prezent dla Dziadka - Zaskocz swojego Dziadka na Dzień Dziadka

Artykuł w gazecie doskonale sprawdza się na takie okazje, wywołuje uśmiech na twarzy i pozytywne emocje. Pokaż jak ważny jest dla Ciebie, podziękuj mu za te wszystkie lata, które Ci poświecił. Bo kto jak nie dziadkowie bawili się z nami w dzieciństwie...
Każdy dziadek jest idealny dla swojego wnuczka dlatego warto pamiętać, że 22 stycznia obchodzimy Jego Święto.

Prezent dla Babci - Zaskocz Babcię na Dzień Babci - 21 styczeń

Opinie

Prezent na emeryturę dla dziadka

 

 

 

 

"Mój Dziadzio po długich latach prowadzenia własnego warsztatu, w końcu przeszedł na emeryturę. Z tej okazji przygotowaliśmy dla niego specjalne wydanie gazety:) Prezent bardzo Dziadkowi się spodobał, widać było w jego oczach wzruszenie. Bardzo wyjątkowy prezent.

Dziękujemy."

Wyjątkowy Prezent dla Dziadka

"Gazeta była prezentem dla dziadka z okazji 75 urodzin. Poprosiłem kolegę, żeby podczas imprezy urodzinowej przyszedł do lokalu udając kuriera, który dostarcza gazetę od redakcji. Nie tylko nabrałem dziadka, wszyscy co nie byli wtajemniczeni uwierzyli w prawdziwość gazety i całą sytuację:) niespodzianka udana na 1000%:)"
 

Prezent dla Dziadka
 

 

"Przygotowaliśmy gazetę i zaskoczyliśmy Dziadka:)
Nie spodziewał się zobaczyć swojego zdjęcia przy przeglądaniu codziennych gazet. W pierwszym momencie spojrzał i przerzucił stronę, ale po chwili wrócił bo jak to powiedział „myślałem, że mi się przewidziało".
Genialny pomysł! Pozdrawiamy:)"

 

 

 

"Mój Dziadziuś jest najwspanialszy na świecie. Ale wcale nie przychodzi mi łatwo powiedzenie mu, że właśnie taki jest. Z pomocą przyszła mi Gazetomania. Jak powiedzieć twardzielom, którzy tylko czekają na takie wyznania, że są wspaniali? Artykuł na pierwszej stronie i niech czytają przez cały rok. To jest rozwiązanie na super prezent. Ania z Puław"Prezent na 60 urodziny

"Artykuł w prezencie był najlepszą decyzją ostatnich tygodni. Cały czas chwali się gazetką sąsiadom. Fajna sprawa. Ewelina"

"Zawsze był dla nas wyjątkowym człowiekiem. Oprawiona gazetka w której opisaliśmy historię naszej rodziny okazała się bardzo eleganckim i wyjątkowym prezentem. Choć nie jest on skory do okazywania uczuć a już na pewno nie do wzruszeń, tym razem popatrzył na nas szklącymi oczyma a potem stwierdził, że warto było przeżyć 75 lat choćby po to, żeby doczekać takiej chwili. Wnuczka Ania z Mrągowa"

"Totalnie oryginalny prezent. Myślę ze to będą chwile prawdziwych wzruszeń. Szczęśliwy będzie miał nas wszystkich na zbiorowym zdjęciu w gazecie. No i artykuł o naszym emerytowanym policjancie..."

"Świetny pomysł na niespodziankę z własnym artykułem. Prezent dla dziadka zaskoczy wszystkich. Polecam warto zainwestować."


Przygotuj także upominek dla babci. Świętuj razem z Nią urodziny, imieniny... a jako wnuczek czy wnuczka zaskoczcie w Dniu Babci.
 

"Świetne wykonanie i szybka dostawa. Serdeczne dzięki za to! Jego słowa: "Jo w gazecie..."a później uśmiechał się pod nosem czytając artykuł. Prezent oryginalny i warto zainwestować!"

"Nowy Minister w rządzie - w roli głównej nasz Dziadek. Artykuł i fotka zrobiły piorunujące wrażenie. A rozbawić Dziadka to nie taka prosta sprawa. Dziękujemy."

"Idealny artykuł. Domownicy już widzieli prezent tylko nasz jubilat jeszcze o niczym nie wie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zamówienia."

"Dziadek na pierwszej stronie dziennika - wzruszający prezent z okazji święta dziadka. Ekspresowa realizacja."

"Tytuł najwspanialszego Seniora Rodu - dla naszego dziadka został oficjalnie przyznany i udokumentowany w najmniejszej gazecie świata. Rewelacyjny prezent na dzień dziadka."

"Docenić i uhonorować Dziadka w dniu jego święta w nietuzinkowy sposób. Po prostu zaskakująca niespodzianka dla najukochańszego Dziadziusia."

"Bardzo przyjemny upominek. Gazeta czeka teraz do 22 stycznia, bedzie miał nie lada zagadkę."

"Prezent dla dziadka jak znalazł, tym bardziej że codziennie przeglada prasę:) Był zdziwiony jak zobaczył swoje zdjecie na pierwszej stronie. Super pomysł, będę polecał."

"Mam nadzieje, że taki upominek to będzie strzał w 10 taki sam jak wcześniej dla taty:)"

"Najpierw zrobiliśmy super prezent dla dziadka mianując go "Sołtysem roku". Dzisiaj zamówiliśmy artykuł dla babci i już z niecierpliwością czekamy na jej reakcję."

"Już mam, dzięki wielkie. Będzie sensacja na całą wieś, że dziadek został ministrem - on sam na pewno bardzo ucieszy się z tej nominacji bo polityka to jego "hobby" ;). Czekamy z niecierpliwością do dnia dziadka."

 

Alternatywny prezent dla Dziadka eVoucher z DlaMozgu.pl - Zabawny i Skuteczny prezent dla Dziadka!

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Prezent na