Zaskocz Prezentem - Nawewt Na Jutro

Zaskocz Prezentem

W kilka minut (bez rejestracji) stwórz unikalne wydanie gazety. Przygotuj w kilka minut Oryginalny Prezent dla Dziadka. Do wyboru 70 gotowych artykułów – na różne okazje. Sięgnij po Oryginalne prezenty i Nowy Pomysł na Prezent.

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro - 100% Satysfakcji

Opinie Klientów - Gazeta - Oryginalny Prezent

Prezent dla Dziadka na Urodziny

Zaskoczony i Wzruszony

Witam, to była super niespodzianka, Jubilat tak się wzruszył, że wyszedł z pokoju a było 25 gości i w kuchni się popłakał a potem razem z nim goście mieli łezki w oczach.

W drugi dzień świąt poszedł z gazetą do kościoła i wszyscy znajomi z zazdrością oglądali. Myślę, że uwierzyli, że to prawdziwa gazeta. Pozdrawiam

Prezent dla Dziadka

Impreza byla wysmienita!

Szanowni Państwo, impreza była wyśmienita! Śmiechu było do rozpuku! Jubilat stal uśmiechnięty i nie wiedział co jest grane i skąd się to wzięło. Niespodzianka była naprawdę niesamowita.

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy. Była to niesamowita niespodzianka, która wszystkim gościom przysporzyła wiele zabawy. Pozdrawiamy

Prezent dla Dziadka

Uśmiech z twarzy nie schodził :)

Rocznica Ślubu "Małżeństwo dobrane, że aż strach!

Pozdrawiam serdecznie, Dominika

Prezent dla Dziadka i dla Babci

30 Rocznica Ślubu!

Joli i Bogdana :)

Pozdrawiamy

Prezent dla Dziadka

Idealny Prezent dla Dziadka

Prezent dla Dziadka i dla Babci

Idealny Prezent dla Dziadka

Artykuł w gazecie doskonale sprawdza się na takie okazje, wywołuje uśmiech na twarzy i pozytywne emocje. Pokaż jak ważny jest dla Ciebie, podziękuj mu za te wszystkie lata, które Ci poświecił. Bo kto jak nie dziadkowie bawili się z nami w dzieciństwie...

Każdy dziadek jest idealny dla swojego wnuczka dlatego warto pamiętać, że 22 stycznia obchodzimy Jego Święto. Prezent dla Babci - Zaskocz Babcię na Dzień Babci - 21 stycznia

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro - 100% Satysfakcji

"Nasz dziadek - miłosnik prasy :) czytał artykuł o sobie chyba z cztery razy. Po prostu nie mógł uwierzyć że gazeta postanowiła poświęcić pierwszą stronę na artykuł o jego urodzinach. Pomysł na prezent świetny."

"Nasz 70-letnia seniorka została najlepszą babcią na świecie. Prezent od wnuków, oprawiony w śliczną mahoniową ramę, wisi teraz w salonie Jubilatki i jest podziwiany przez wszystkich gości."

"Fajny prezent na urodziny dla dziadka, to było prawdziwe wyzwanie. Dziekuję, że wspólnie mu sprostaliśmy. Niespodzianka przefantastyczna."

"Dziadek aż zaniemówił przez chwilę a potem cieszył się z prezentu jak dziecko:) fajnie jest sprawić taką radość :)"

"Dziadek był pozytywnie zaskoczony artykułem - dla 70latka to było ogromne wyróznienie a my wnukowie mogliśmy się cieszyć razem z nim. Serdeczne dzięki za tak szybką wysyłkę zamówienia."

"Urodzinowy hit przyjął się wśród rodziny i znajomych. Nikt nie miał nawet cienia podejrzeń. SUPER gratuluje pomysłu."

"Po raz kolejny przekonałam się, że można na was polegać. Urodzinowy upominek na 70. urodziny zachwycił mamę i wszystkich członków rodziny. Z pewnością wrócę do was po kolejny upominek z artykułem przy najblizszej okazji."

"Babcia wzruszyła się do łez, wiek jak się okazało - nie ma znaczenia żeby się doskonale bawić i czytać ploteczki w codziennej gazecie o sobie. Dobre emocje dzięki Waszej gazetce."

"Witam, Dziękuję przede wszystkim za szybkie dostarczenie i zrealizowanie zamówienia. Gazetka okazała sie wyjątkowym prezentem . Nie tylko sam zainteresowany (Jubilat) ale i reszta gości była mile zaskoczona wykonaniem i całokształtem prezentu. Dziękuję raz jeszcze i polecam Państwa każdemu znajomemu który szuka niekonwencjonalnego prezentu. A o zdjęciach niestety ale zapomnieliśmy :) .....Pozdrawiam"