Jak przygotowac super prezent Jak przygotowac super prezent

Prezent dla Nauczyciela - Twój Wychowawca na okładce Gazety!

Zaskocz Nauczyciela artykułem i fotką na pierwszej stronie Gazety!
Stwórz samodzielnie Oryginalny Prezent dla Nauczyciela w 5 minut.
Do wyboru 70 gotowych artykułów – także dla wychowawców i na inne okazje.
Sięgnij po oryginalny i Nowy Pomysł na Prezent!

Gazetomania - przygotuj super prezent Gazetomania - przygotuj super prezent

Prezent - Shipping Note Prezent - Shipping Note

 
Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191
 
Dostawa nawet na jutro
 

Realizacja (Ekspres + Kurier): wysyłka tego samego roboczego dnia (przewidziane doręczenie na następny dzień roboczy) dla ekspresowych płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych do godz. *13.00*.

Realizacja (Standard + Kurier): wysyłka tego samego lub następnego roboczego dnia (przewidziane doręczenie do dwóch dni roboczych). Szczegóły wysyłania i dostawy w Regulaminie.
Realizacja (Ekspres + Kurier na Sobotę): wysyłka w piątek, dla płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych najpóźniej do piątku do godz. *13.00* (przewidziane doręczenie na najbliższą sobotę).

Prezent - Opinie Prezent - Opinie

Szukasz klasowego Prezentu?

Jesteś na właściwej stronie. Oprawiona gazeta to super prezent na imieniny lub na koniec roku! Doceń poświęcenie jakie Twój Wychowawca włożył w Twoją edukację. Na pewno ucieszy się ze zdobycia Tytułu Nauczyciela Roku.
A może pamiętasz jakąś ciekawą sytuację w klasie, która sprawiłaby Mu radość...wykorzystaj ten moment i opisz ją w gazecie bo przecież każdy chciałby przeczytać o sobie kilka miłych słów.  Oprawiona gazeta to super prezent na imieniny lub na koniec roku!

Prezent dla Nauczyciela, Wychowawcy

Edukacja kluczem do sukcesu...
Podaruj Nauczycielowi, Wychowawcy wyjątkowy Prezent na zakończenie roku szkolnego.

Opinie

Twój wychowawca lub ulubiony nauczyciel obchodzi urodziny? Zaskocz Go artykułem na okładce gazety!

Prezent dla Nauczyciela

Prezent dla Nauczyciela

"Witam!
Oryginalny prezent zrobił wrażenie. Zaskoczenia nie dało się ukryć. Nasz pomysł i namiary na "gazetę" musiałyśmy ujawnić.
Jeszcze raz dziękuję.
Pozdrawiam

M.G."

 

Prezent na Dzień Nauczyciela

Prezent dla wychowawcy na Dzień Nuczuczyciela

 

 

"Naszej Pani bardzo podoba się prezent, który daliśmy z okazji Dnia Nauczyciela. A nam dzieciom jest miło, że gazetka wisi na ścianie w naszej klasie.

Cały pokój nauczycielski mówił o gazecie, w której jest nasza Pani Krysia od matematyki. Nawet sam Pan Dyrektor przyszedł z wizytą do naszej klasy aby podziwiać gazetę :)

Teraz wiemy, że prezentem nie muszą być zawsze kwiaty - Nasza pani Krysia bardzo cieszyła się z gazety i z super artykułu."
Klasa 3a z Bydgoszczy"

 

 

 

 

"Gazetę, którą przygotowaliśmy za pośrednictwem Państwa strony dla wychowawcy naszych dzieci była strzałem w dziesiątkę! Spodobała się nie tylko wszystkim w szkole, ale także dzieciom i rodzicom.

Wychowawca nie wiedział co powiedzieć. Widać było, że prezent sprawił ogromną radość.

Będzie to miłe wspomnienie dla każdego z nas. Dziękujemy"

 

 

 

"Postanowiliśmy stworzyć dla naszej pani Asi coś wyjątkowego. Nasza klasowa pisarka napisała fajny artykuł. Wyszedł fantastyczny prezent na imieniny. Urozmaicił i rozweselił naszą godzinę wychowawczą. Pani Joanna była zachwycona. Pisarze z 7c."


"Sensacyjny 'Pewnik' dla naszej wychowawczyni sprawdził się doskonale. Rozstania szkolne są mocno wzruszające, więc taki extra prezent wpasował się  w ten dzień doskonale."

"Nasza wychowawczyni stwierdziła że taki prezent i klasę będzie wspominać nawet na emeryturze. Genialny pomysł:)"

"Świetny prezent na zakończenie roku szkolnego, cała klasa zgodnie stwierdziła że to najlepszy pomysł na jaki mogliśmy wpaść. Pozdr klasa 3c"

"Koniec roku szkolnego już niedługo...dobrze że trafiliśmy na Waszą stronkę - pomysł rewelacja. Już nie możemy się doczekać reakcji wychowawczyni."

"W imieniu Rady Rodziców chciałam serdecznie podziękować za szybkie i precyzyjne wykonanie dla nas zamówienia. Gazeta jest rewelacyjnym sposobem na wyrażenie podziękowań dla wychowawcy klasy maturalnej. Miło było w Wami współpracować. Życzę wszystkiego dobrego a pomysł na prezent obiecuję reklamować bo naprawdę jest tego wart!"

"Gazeta zostanie na pamiątkę dla naszej Pani Profesor. Pozdrowienia od klasy 3c z Warszawy."

Prezent dla Nauczyciela
Ciekawe projekty naszych Klientów

 

 

"Takie wyróżnienie od uczniów i rodziców na zakończenie roku w postaci gazetki w prezencie sprawdziło się, wszyscy byli wzruszenie po ciężkim roku pracy."

"Widzieliśmy wzruszenie naszej Wychowawczyni - bezcenne. Polecam taki prezent dla nauczyciela, naprawdę działa. I do tego świetna pamiątka."

"Chciałam podziękować za idealny prezent dla naszego wychowawcy. Niespodzianka na pewno pozostanie na długo w pamieci."

"Cała klasa miło wspomina prezent dla nauczyciela, super artykuł i coś czego nasza wychowawczyni na pewno się nie spodziewała. Teraz już tylko matura...;)"

"Zaskoczyliście nas szybkoscią dostawy, prezent dla nauczyciela dostaliśmy już na drugi dzień. Cała klasa była pod wielkim wrażeniem wykonania gazety. Super że jesteście. Niespodzianka będzie na pewno udana:)"

"Gazeta już do nas dotarła, cieszymy się ogromnie. Na zakończenie liceum nasza wychowawczyni będzie na pewno zaskoczona a artykuł będzie przypominał o "wzorowych";) wychowankach."

"Idealny prezent na święta. Z klasą i wyczuciem. Napewno będzie miłą niespodzianką. Członek Komitetu rodzicielskiego."

"Bardzo wyszukany i taki niestandardowy upominek dla odchodzącego na emeryturę wychowawcy. Świetnie pasuje na tą okazję. A. Kozak"

"Na zakończenie roku szkolnego klasa mojej córki wpadła na pomysł przygotowania nietypowego prezentu dla nauczyciela w postaci spersonalizowanej gazety. Reakcją wychowawcy były ...łzy wzruszenia..."

"Zamówiliśmy gazetkę dla naszego wychowawcy. Zastanawialiśmy sie tylko czy to będzie fajny czy bardzo fajny prezent. Nietrudno się domyśleć, że okazał sie tym drugim:)"

"Fajny pomysł na Idealny prezent na klasową wigilię. Artykuł o naszej pani będzie odczytamy na uroczystej akademii. Na pewno będzie zaskoczeniem. My !!!! - czyli 3A."

"Prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego spodobał się wszystkim rodzicom na zebraniu. Gazeta jest jak prawdziwa. Podziwiamy Państwa pomysł i dziękujemy za ekspresową wysyłkę i realizację."

"Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami... otrzymaliśmy od Państwa gazetę na prezent dla nauczyciela. Rewelacyjne wykonanie i bardzo miła obsługa."

"Przygotowaliśmy prezent dla wychowawcy. Gazeta bardzo nam się podoba i dotarła błyskawicznie. Dziękujemy za świetny artykuł, nasza Pani Mariolka na pewno będzie pozytywnie zaskoczona."

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Prezent na