Zaskocz Prezentem - Nawewt Na Jutro

Zaskocz Prezentem

W kilka minut (bez rejestracji) stwórz unikalne wydanie gazety na Prezent. Taki Wyjątkowy Prezent pamięta się zawsze – uruchom wyobraźnię! Oprawiona gazeta to uśmiech i oryginalny podarunek od całej klasy. Do wyboru 70 gotowych artykułów - dla Nauczyciela, na Urodziny, Rocznice...

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro - 100% Satysfakcji

Opinie Klientów - Gazeta - Oryginalny Prezent

Pomysł na Prezent dla Nauczyciela

Uśmiech i zaskoczenie

Oryginalny prezent zrobił wrażenie. Zaskoczenia nie dało się ukryć. Nasz pomysł i namiary na "gazetę" musiałyśmy ujawnić. Jeszcze raz dziękuję.

Pozdrawiam,

M.G.

Prezent dla Nauczyciela

Impreza byla wysmienita!

:)

Oryginalny Prezent dla Nauczyciela

Prezent dla Nauczyciel

Prezent dla Nauczyciela

Uśmiech :)

Cały pokój nauczycielski mówił o gazecie, w której jest nasza Pani Krysia od matematyki. Nawet sam Pan Dyrektor przyszedł z wizytą do naszej klasy aby podziwiać gazetę :)

Pozdrawiam serdecznie.

Prezent dla Nauczyciela

Prezent sprawił radość:)

Gazetę, którą przygotowaliśmy za pośrednictwem Państwa strony dla wychowawcy naszych dzieci była strzałem w dziesiątkę! Spodobała się nie tylko wszystkim w szkole, ale także dzieciom i rodzicom.

Wychowawca zaniemówił - nie wiedział co powiedzieć:) Widać było, że prezent sprawił radość:)

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro - 100% Satysfakcji

"Przygotowaliśmy prezent dla wychowawcy. Gazeta bardzo nam się podoba i dotarła błyskawicznie. Dziękujemy za świetny artykuł, nasza Pani Mariolka na pewno będzie pozytywnie zaskoczona"

"Prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego spodobał się wszystkim rodzicom na zebraniu. Gazeta jest jak prawdziwa. Podziwiamy Państwa pomysł i dziękujemy za ekspresową wysyłkę i realizację"

"Fajny pomysł na Idealny prezent na klasową wigilię. Artykuł o naszej pani będzie odczytamy na uroczystej akademii. Na pewno będzie zaskoczeniem. My !!!! - czyli 3A"

"Cała klasa miło wspomina prezent dla Pani Profesor, super artykuł i coś czego nasza wychowawczyni na pewno się nie spodziewała. Teraz już tylko matura...;)"

"Takie wyróżnienie od uczniów i rodziców na zakończenie roku w postaci gazetki w prezencie sprawdziło się, wszyscy byli wzruszenie po ciężkim roku pracy."

"Gazeta zostanie na pamiątkę dla naszej Pani Profesor. Pozdrowienia od klasy 3c z Warszawy."

"W imieniu Rady Rodziców chciałam serdecznie podziękować za szybkie i precyzyjne wykonanie dla nas zamówienia. Gazeta jest rewelacyjnym sposobem na wyrażenie podziękowań dla wychowawcy klasy maturalnej. Miło było w Wami współpracować. Życzę wszystkiego dobrego a pomysł na prezent obiecuję reklamować bo naprawdę jest tego wart."

"'Pewnik' dla naszej wychowawczyni sprawdził się doskonale. Rozstania szkolne są mocno wzruszające, więc taki extra prezent wpasował się w ten dzień doskonale"

"Postanowiliśmy stworzyć dla naszej pani Asi coś wyjątkowego. Nasza klasowa pisarka napisała fajny artykuł. Wyszedł fantastyczny prezent na imieniny. Urozmaicił i rozweselił naszą godzinę wychowawczą. Pani Joanna była zachwycona. Pisarze z 7c"