Zaskocz artykułem i fotką na pierwszej stronie Gazety!

Zaskocz Prezentem - Nawet Na Jutro

Zaskocz Prezentem

Taki Prezent na Mikołajki pamięta się zawsze - uruchom wyobraźnię! Przygotuj własnoręcznie super prezent na 6 grudnia. Do wyboru 70 gotowych artykułów - zrób miłą niespodziankę bliskim.

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro - 100% Satysfakcji

Opinie Klientów - Gazeta - Oryginalny Prezent

Prezent na Mikołajki

Uśmiech i zaskoczenie

"Gazetę wręczyłem. Prezent bardzo udany – cała rodzina oraz znajomi teraz mogą go podziwiać, ponieważ gazeta w ramie została powieszona w widocznym miejscu w pokoju.

pozdrawiam,

Prezent na Mikołajki

Pomysł wysmienity!

"Szanowni Panstwo, pomysł wysmienity! Smiechu bylo do rozpuku! Powiedzielismy jej, ze w "dziesiejszej" gazecie jest jakis dodatek, "ale heca" i podobne slowa. Stała usmiechnieta i nie wiedziala co jest grane i skad sie to wzielo.

Co chwile wszyscy wybuchali smiechem.

Bardzo dziekuję :)

Przygotuj Gazetę
START

„Wiem, że jeszcze sporo czasu do 6 grudnia ale ja już nie mogłam wytrzymać. Dzisiaj kurier przywiózł mi paczkę, teraz żałuję że znalazłam to dopiero teraz. Dziękuję za miłą obsługę i do usłyszenia. Pozdrawiam"

"Potraficie zarazić magią świąt. Wasza gazetka będzie świetną inicjatywą na prezent. Muszę tylko zebrać materiał na jakiś odjazdowy artykuł. Już nie mogę się doczekać reakcji brata na wkręt. Kornelia"

"Ale super:) upominek jakiego szukałam...oryginalny i z poczuciem humoru :) Pozdrowienia"

"Bardzo fajny artykuł, w tym roku upominek na mikołajki udał mi się jak nigdy...oczywiście z waszą pomocą. 100-krotne dzięki"

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro - 100% Satysfakcji

Realizacja (Ekspres + Kurier): wysyłka tego samego roboczego dnia (przewidziane doręczenie na następny dzień roboczy) dla ekspresowych płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych do godz. *13.00*.

Realizacja (Standard + Kurier): wysyłka tego samego lub następnego roboczego dnia (przewidziane doręczenie do dwóch dni roboczych). Szczegóły wysyłania i dostawy w Regulaminie.

Realizacja (Ekspres + Kurier na Sobotę): wysyłka w piątek, dla płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych najpóźniej do piątku do godz. *13.00* (przewidziane doręczenie na najbliższą sobotę).