Jak przygotowac super prezent Jak przygotowac super prezent

Prezent na Rocznicę Ślubu - Zaskocz artykułem w Gazecie!

 
Zaskocz artykułem i fotką na pierwszej stronie gazety na Rocznicę Ślubu!
W kilka minut (bez rejestracji) stwórz wydanie gazety o Ich Jubileuszu!
Przygotuj własnoręcznie Pomysłowy Prezent na Rocznicę Ślubu dla bliskich, znajomych.
Oprawiona gazeta Super Oryginalny Upominek na lata.

Wybierz 1 z 70 gotowych artykułów - także na inne okazje

na Rocznicę  

Gazetomania - przygotuj super prezent Gazetomania - przygotuj super prezent

Prezent - Shipping Note Prezent - Shipping Note

Przesyłki (Ekspres + Kurier) wysyłamy tego samego roboczego dnia (przewidziane doręczenie zazwyczaj na następny dzień roboczy) dla ekspresowych płatności wybranych z naszej strony (Platnosci.pl) i zaksięgowanych do godz. *13.00*. Przesyłki (Standard + Kurier) wysyłamy tego samego lub następnego roboczego dnia (przewidziane doręczenie w ciągu dwóch dni roboczych). Szczegóły wysyłania i dostawy w Regulaminie.

Przesyłki (Ekspres + Kurier na Sobotę) realizowane są zgodnie w wyborem opcji dostawy, dla płatności wybranych z naszej strony (Platnosci.pl) i zaksięgowanych najpóźniej do piątku do godz. *12.00* (doręczenie odbywa się wówczas w najbliższą sobotę następującą po złożeniu zamówienia).

Prezent - Opinie Prezent - Opinie

Szukasz prezentu na Rocznicę Ślubu?

Porcelanowa, perłowa, rubinowa a może złota? Każdy Jubileusz jest inny i każdy warto celebrować. Jak go uczcić? Co kupić dla Rodziców czy Dziadków? Taki sukces warto uwiecznić na pierwszej stronie gazety i cieszyć się wspólnym szczęściem każdego dnia.

To, jak wręczysz gazetę, zależy od Ciebie. Serwis Gazetomania.pl gwarantuje uśmiech na twarzach osób obdarowanych takim wyjątkowym upominkiem. Jedno jest pewne – prezenty z Gazetomanii sprawdzają się zawsze, co potwierdzają Nasi Klienci.

 

Opinie Klientów:

Dziękujemy za miłe słowa i dzielenie się z nami Waszymi historiami.  Poniżej wybrane z nich:

Prezent na Rocznicę Ślubu


Witam
Chciałem podziękować za ekspresową przesyłkę - prezent był bardzo ładny i dotarł na czas :) Uśmiech na twarzy rodziców bezcenny :)
Zaczęliśmy od czytania zwykłej papierowej gazety po wejściu do domu rodziców. Zaskoczenie było większe gdy pokazaliśmy im 2 egzemplarz z ich zdjęciem :)
Uwierzyli, że to prawdziwy artykuł z naszej lokalnej gazety - dopiero po przekazaniu im egzemplarza w ramie zorientowali się "co w trawie piszy" :) Jeszcze raz dziękuję i napewno masa moich znajomych z pracy i tych z osiedla dowie się o Waszej stronie.

Pozdrawiam

 

Prezent na 50 Rocznicę Ślubu


Witam, w dniu wczorajszym odbyła się uroczystość 50-tej rocznicy ślubu moich Rodziców.


Prezent w postaci gazetki został przyjęty z niedowierzaniem, zaskoczeniem... Kiedy uroczystość zakończyła się, a goście rozeszli się do domów rodzice mogli na spokojnie przeczytać artykuł. I zaczęły się pytania: a gdzie obradowało jury, gdzie znalazłam taką gazetę, w której drukarni jest drukowana? Gościom również podobał się pomysł z artykułem. O! napisali o Was w Express'ie! Było zabawnie.

Pozdrawiam, M.M.

 

Prezent na 40 Rocznicę Ślubu


Państwo Bożena i Grzegorz G. - hucznie świętujący swoją 40. rocznicę ślubu - z wielkim zadowoleniem przyjęli rocznicowy  prezent w postaci specjalnego wydania gazety Codziennej, co widać na załączonych zdjęciach, które przesyłam zgodnie z wcześniejszą obietnicą.


Pozdrawiam P. J.

 

Prezent na 50 Rocznicę ŚlubuDzięki Wam udało nam się sprawić wielką przyjemność i radość moim Rodzicom.

Był szampan, tort i i łzy wzruszenia gdy w gronie rodziny (13 osób - ta cyfra na szczęście) głośno odczytaliśmy zamieszczony artykuł.
Dziękujemy.Mam nadzieję, że dzięki nam wzrosną Wasze zamówienia - polecaliśmy i polecamy Wasz pomysł na prezent .

Pozdrawiam.
Danuta Cz.

 

 

 

Prezent na Rocznicę Ślubu"Wkrętka się udała, zrobiłam niespodziankę swojej siostrze i szwagrowi na 40 rocznicę ślubu. Zamówiłam gazetkę i powiedziałam sąsiadowi w bloku, żeby przyniósł tę gazetkę do mojej siostry, gdzie właśnie świętowaliśmy tego dnia ich rubinowe gody. Wielkie zaskoczenie,jak to się stało, że jesteśmy na pierwszych stronach gazet, mówili. Oczywiście się nie przyznałam, ale było naprawdę śmiesznie. A na dodatek goście tam obecni, też dali się wkręcić. Nikt nie podejrzewał, że to może być wkrętka, tylko, że to dzieje się naprawdę.

 

 

Prezent na 50 Rocznicę Ślubu


Witam
Jestem pod wrażeniem. Wykonanie przerosło oczekiwania. Polecam bez zastrzeżeń.
Jarek

 


"Moja siostra, oczywiście dociekliwa, wzięła za telefon i zadzwoniła tego dnia do waszej redakcji. A,że to była niedziela więc wasza firma jest nieczynna, więc się nic nie dowiedziała. Na tym nie koniec, na drugi dzień w poniedziałek, zadzwoniła do redakcji gazetomanii, chcąc się dowiedzieć jak znalazło się ich zdjęcie w tej gazecie i kto ich zgłosił.Oczywiście pani   w waszej redakcji nie chciała podać danych tej zgłaszającej osoby,mówiąc że to pewnie za kilka dni się wyda i ta osoba sama się ujawni. Wszystko to mówiła z wielkim uśmiechem,a moja siostra we wszystko to uwierzyła. Bardzo dobrze,że takie profesjonalne podejście ma firma do klienta. No i oczywiście w końcu się przyznałam po wysłuchaniu mojej siostry.Bardzo dziękuję za wszystko,korzystam już trzeci raz z waszej gazetki i za każdy razem mi się udaje, i na pewno jeszcze niebawem skorzystam, bo będzie jeszcze kilka uroczystości, a że to w innych rodzinach więc nie wszyscy znają ten numer z gazetką. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję. IWONA M"

Prezent na 50 Rocznicę Ślubu

 

"Witam serdecznie

zgodnie z obietnicą przesyłam kilka słów -

1/ prezent: ogromne zaskoczenie, wielka niespodzianka, łzy szczęścia i wzruszenia- rewelacja!!!!

2/ firma: bardzo profesjonalna, szybka i fachowa obsługa - naprawdę szczerze polecam !!!

pozdrawiam

MK"

 

Prezent na Rocznicę Ślubu

Zbliża się rocznica ślubu i znowu nie wiesz, co kupić? Tradycyjne pomysły wyczerpały się, nie chcesz znowu być posądzony o banalność? Dzięki gazecie przygotowanej w serwisie Gazetomania, dostajesz do dyspozycji wachlarz możliwości, za pomocą którego możesz uczcić ten dzień. 

Namów zaprzyjaźnionego kioskarza i podrzuć gazetę do kiosku lub zostaw w podajniku z gazetami w pracy.

 

A może szukasz ciekawego rozwiązania na prezent ślubny? Spraw miłą niespodziankę Parze Młodej!
 

Prezent na Ślub

 

"Witam,
zgodnie z Państwa prośbą przesyłam kilka słów i zdjęcie dokumentujące radość Pani młodej z otrzymanego prezentu.

Prezent bardzo się podobał a gazeta stała się hitem poprawin, gdzie przechodziła z rąk do rąk a goście zapisywali sobie adres strony kontaktowej, gdyż prezent był bardzo oryginalny.

serdeczne pozdrowienia również od Państwa młodych.

Monika P."

 

 
 
 
Idealny upominek dla Rodziców i Dziadków
 
"Kochana Redakcjo 
Miesiąc temu zamawiałam gazetkę na prezent dla naszych Rodziców z okazji 50-tej rocznicy ślubu. Uroczystość odbyła się w ostatnią sobotę. Za wzruszenia, śmiech i radość, którą  dzięki Wam sprawiliśmy Rodzicom serdecznie dziękuję. Gazeta jest super!! Jestem bardzo zadowolona :)))).
Pozdrawiam serdecznie i na pewno będę polecać Państwa usługi znajomym. 
Magdalena z Gdańska" 
 
"Na dwudziestolecie ślubu postanowiliśmy zaskoczyć rocznicową parę „odnalezieniem" gazety sprzed 20 lat z dużym artykułem poświęconym uroczystości. Oczywiście na stronie tytułowej znalazło się Ich zdjęcie z sesji ślubnej a obok relacja z samego ślubu. Wszystko w tonie żartobliwym, ale także sprawiającym wrażenie autentyczności (np. odnośniki do Polskiej Agencji Prasowej). Najbardziej z żartu śmiał się… szesnastoletni syn opisywanej pary. Rozbawiło go zarówno zdjęcie rodziców młodszych o dwadzieścia lat, jak i same teksty i komentarze w stylu „Pan Młody od najmłodszych lat dobrze rokujeJ". Rzecz jasna uśmiech zagościł także na twarzach obdarowanych i zgromadzonych gości, wśród których z rąk do rąk krążyły egzemplarze bez ramki.
Gazeta to fantastyczny pomysł!"
 
Typowy prezent Oryginalny Prezent na Rocznicę

Minęło tyle lat I chciałoby się powiedzieć – "ale to już było" - kwiaty, pościel, zestaw kieliszków. A przecież prezenty nie muszą się co roku powtarzać.

Obraz, zegar na ścianę czy ozdobny wazon - to bardzo miłe ale czy zawsze trafimy w gust osoby obdarowanej. 

Do częstych należą również markowy alkohol, album, ręczniki z nadrukiem, ale w tym szczególnym dniu zaskocz jubilatów podarunkiem jakiego jeszcze nie otrzymali i który będzie miłym wspomnieniem.

 
 
„Pierwsza rocznica ślubu to dla mojej siostry wielkie przeżycie. Chciałam ją wesprzeć i pomóc sprawić by ten dzień był wyjątkowy. Przygotowałam gazetkę o Masudzie i rzeczywiście mimo ostatnio trudnych chwil podziałało rozluźniająco na wszystkich. Fajny pomysł, warty polecenia – sprzedam go dalej :)"

"Złote Gody Rodziców na pierwszej stronie wywołały nieziemskie emocje. Po raz kolejny prezent od Was się sprawdził."

"Cóż można kupić na papierową rocznicę moich znajomych jak nie gazetkę? Papierowa rocznica, papierowy prezent – na szczęście małżeństwo nie jest papierowe :) Dobrze, że jest możliwość napisania własnego artykułu. Przygotowałam bardzo osobisty tekst. I nie było papierowo, tylko wzruszająco. Wiecie co przeczytać taki artykuł to co innego, niż wyklepać formułkę z życzeniami... Marysia – Dublin"

"Huczne świętowanie rocznicy ślubu z waszą gazetą to coś wspaniałego. Artykuł i oprawa gazety bardzo podobała się jubilatom."
 
"Rewelka ten wasz prezentowy artykuł. Pierwsze wrażenie- SZOK- pozytywny:)"
 
"Gazetę zamówiłam bezpośrednio do rodziców. Zaraz po otrzymaniu przesyłki, zadzwonili do mnie z podziękowaniami, że udzieliłam wywiadu o ich wspólnie przeżytych - aż 50 latach. Pomogliście mi sprawić świetną niespodziankę, dziękuję. Na pewno jeszcze skorzystam z waszej formy prezentu, zwłaszacza że już niedługo ślub kuzynki."
 
"Niesamowita niespodzianka dla żony i co najważniejsze zdąrzyliście z prezentem na czas. Dzięki wielkie za dotrzymanie terminu, genialny pomysł na rocznice."
 
"Bardzo szybka realizacja i miła obsługa. Prezent oczywiście zrobił furorę a artykuł idealnie pasował do okazji. Dzięki serdeczne i do miłego!"
 
"Żona była wniebowzięta. Jak zobaczyła swoje zdjęcie na pierwszej stronie to zasypała mnie pytaniami co? gdzie? jak? Warto było! POLECAM"
 
"Fantastyczny pomysł. Przyjęcie się udało a rozkręciła je wasza gazeta. Rodzice byli przeszczęśliwi."
 
"Takiego prezentu na rocznicę zazdrościli nam wszyscy i wszyscy super się bawili tak samo zreszta jak my. Wyrazy podziękowania dla ekipy serwisu."


 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Prezent na

 

 

Reklama:

"Do świadomości społecznej dopiero teraz zaczyna docierać, jak ważne jest utrzymanie sprawności mózgu."

Ćwiczenia na pamięć i koncentrację uwagi oraz gry logiczne online - Dla Mózgu

www.DlaMozgu.pl

Ćwicz Mózg Online
Sekrety, Triki, Techniki
.... i Narzędzia Umysłu

Od psychologów - Podręcznik dla mózgu


Prezent na Dzień Ojca - Prezent dla Taty - eVoucher 1 minutę¹

 

 

 

 

Kursy Online; Pamięć, Koncentracja  Logika/ Szybkie Liczenie, Poznawcze Trening, etc.

Jak się uczyć efektywnie? Interaktywne Kursy, Ćwiczenia i Teoria czyli; wszystko dla mózgu!

 

  

   Używamy cookies, aby zapewnić najlepszą jakość naszej strony internetowej. Jeśli będziesz dalej używał naszą stronę bez zmiany ustawień przeglądarki, zakładamy, że zgadzasz się, aby otrzymać wszystkie pliki cookie na naszej stronie internetowej. Jeśli jednak chcesz, możesz zmienić ustawienia plików cookie w każdej chwili.