Jak przygotowac super prezent Jak przygotowac super prezent

Prezent na Rocznicę Ślubu - Zaskocz artykułem w Gazecie!

Zaskocz artykułem i fotką o Rocznicy na pierwszej stronie Gazety!
W kilka minut (bez rejestracji) stwórz Gazetę i podaruj ją Jubilatom.
Taki Super Prezent na Rocznicę Ślubu pamięta się zawsze – uruchom wyobraźnię!
Oprawiona gazeta to uśmiech i oryginalna pamiątka na lata.
Do wyboru 70 gotowych artykułów - nie tylko na rocznicę, ale też na inne okazje.

Prezent na urodziny

Gazetomania - przygotuj super prezent Gazetomania - przygotuj super prezent

Prezent - Shipping Note Prezent - Shipping Note

 
Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191
 
Dostawa nawet na jutro
 

Realizacja (Ekspres + Kurier): wysyłka tego samego roboczego dnia (przewidziane doręczenie na następny dzień roboczy) dla ekspresowych płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych do godz. *13.00*.

Realizacja (Standard + Kurier): wysyłka tego samego lub następnego roboczego dnia (przewidziane doręczenie do dwóch dni roboczych). Szczegóły wysyłania i dostawy w Regulaminie.
Realizacja (Ekspres + Kurier na Sobotę): wysyłka w piątek, dla płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych najpóźniej do piątku do godz. *13.00* (przewidziane doręczenie na najbliższą sobotę).

Prezent - Opinie Prezent - Opinie

Szukasz prezentu na Rocznicę Ślubu?

Porcelanowa, perłowa, rubinowa a może złota? Każdy Jubileusz jest inny i każdy warto celebrować. Jak go uczcić? Co kupić dla Rodziców czy Dziadków? Taki sukces warto uwiecznić na pierwszej stronie gazety i cieszyć się wspólnym szczęściem każdego dnia.

To, jak wręczysz gazetę, zależy od Ciebie. Serwis Gazetomania.pl gwarantuje uśmiech na twarzach osób obdarowanych takim wyjątkowym upominkiem. Jedno jest pewne – prezenty z Gazetomanii sprawdzają się zawsze, co potwierdzają Nasi Klienci.

 

Opinie Klientów:

Dziękujemy za miłe słowa i dzielenie się z nami Waszymi historiami.  Poniżej wybrane z nich:

Prezent na Złote Gody


"Złote Gody
Zamówiony na Gazetomanii „Super Dziennik" wzruszył Jubilatów, którzy 05.03.2016 r. obchodzili swoje Złote Gody. Miny gości- bezcenne, choć niedługo udało się utrzymać w tajemnicy, że tego numeru dziennika nie da się kupić w kiosku. Szanownym Jubilatom, Ludomirze i Czesławowi, prezent spodobał się bardzo. Pomysł uznano za niezwykły i… musiałam sobie przypominać adres wydawcy gazety, który, na szczęście, nie jest trudny i łatwo zapada w pamięć: gazetomania.pl. Jubileuszowy „Super Dziennik" sympatycznie zaskoczył wszystkich."

Prezent na 40 Rocznicę Ślubu


"Państwo Bożena i Grzegorz G. - hucznie świętujący swoją 40. rocznicę ślubu - z wielkim zadowoleniem przyjęli rocznicowy  prezent w postaci specjalnego wydania gazety Codziennej, co widać na załączonych zdjęciach, które przesyłam zgodnie z wcześniejszą obietnicą.


Pozdrawiam P. J."

  Prezent na 35 Rocznicę Ślubu"Niespodzianka nam sie udała!

Dziękujemy za gazetkę i szybką przesyłkę do Chicago!."

 

   
 
  Prezent na 50 Rocznicę Ślubu"Dzięki Wam udało nam się sprawić wielką przyjemność i radość moim Rodzicom. 

Był szampan, tort i i łzy wzruszenia, gdy w gronie rodziny (13 osób - ta cyfra na szczęście) głośno odczytaliśmy zamieszczony artykuł.
Dziękujemy. Mam nadzieję, że dzięki nam wzrosną Wasze zamówienia - polecaliśmy i polecamy Wasz pomysł na prezent.

Pozdrawiam.
Danuta Cz."

 

 

Prezent na 50 Rocznicę Ślubu Rodziców


"Dzięki za fantastyczną gazetę na prezent. Bardzo spodobał mi się ten pomysł na prezent i zależało mi na nim a zbyt późno znalazłam waszą stronę w internecie. Ale mimo tego udało się wam zrealizować ją dla mnie w ekspresowym tempie. Rodzice byli przeszczęśliwi, tyle lat razem, cała ich historia wspólnego życia została opisana w gazecie. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam."

 

Prezent na pierwszą rocznicę ślubu


"Znajomi wkrótce mieli obchodzić 1. rocznicę ślubu, a my poszukiwaliśmy dla nich prezentu z tej okazji. Gdy w necie natrafiliśmy na Was uznaliśmy, że będzie to idealny prezent na papierową rocznicę ślubu:) Gazetę otrzymaliśmy w ekspresowym tempie, kurier dostarczył ją już na drugi dzień. Efekt jest powalający;p"

 

A może szukasz ciekawego rozwiązania na prezent ślubny? Spraw miłą niespodziankę Parze Młodej!

 
Prezent na Ślub


"Witam,
zgodnie z Państwa prośbą przesyłam kilka słów i zdjęcie dokumentujące radość Pani młodej z otrzymanego prezentu.

Prezent bardzo się podobał a gazeta stała się hitem poprawin, gdzie przechodziła z rąk do rąk a goście zapisywali sobie adres strony kontaktowej, gdyż prezent był bardzo oryginalny.

serdeczne pozdrowienia również od Państwa młodych.

Monika P."

 

Prezent na Ślub


"Bardzo serdecznie całej Państwa ekipie dziękuję, że za Państwa pośrednictwem mogłam sprawić ogromną radość mojej córce chrzestnej i przyjaciółce w dniu tak ważnym dla każdej z nich :))"

 

 

"Moja siostra, oczywiście dociekliwa, wzięła za telefon i zadzwoniła tego dnia do waszej redakcji. A, że to była niedziela więc wasza firma jest nieczynna, więc się nic nie dowiedziała. Na tym nie koniec, na drugi dzień w poniedziałek, zadzwoniła do redakcji gazetomanii, chcąc się dowiedzieć jak znalazło się ich zdjęcie w tej gazecie i kto ich zgłosił. Oczywiście pani w waszej redakcji nie chciała podać danych tej zgłaszającej osoby, mówiąc że to pewnie za kilka dni się wyda i ta osoba sama się ujawni. Wszystko to mówiła z wielkim uśmiechem, a moja siostra we wszystko to uwierzyła. Bardzo dobrze, że takie profesjonalne podejście ma firma do klienta. No i oczywiście w końcu się przyznałam po wysłuchaniu mojej siostry. Bardzo dziękuję za wszystko, korzystam już trzeci raz z waszej gazetki i za każdy razem mi się udaje, i na pewno jeszcze niebawem skorzystam, bo będzie jeszcze kilka uroczystości, a że to w innych rodzinach więc nie wszyscy znają ten numer z gazetką. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję. IWONA M"

Idealny upominek dla Rodziców i Dziadków

Prezent na 50 Rocznicę Ślubu

 

"Witam ciepło,

oto nasza relacja na gorąco:

- niespodzianka na rocznicę wywołała ogromne zaskoczenie, wielkie zdziwienie, łzy szczęścia i wzruszenia - rewelacja!

 - realizacja profesjonalna, szybka i fachowa obsługa - naprawdę szczerze polecam!

pozdrawiam

MK"

 

Prezent na Rocznicę Ślubu

"Zbliża się rocznica ślubu i znowu nie wiesz, co kupić? Tradycyjne pomysły wyczerpały się, nie chcesz znowu być posądzony o banalność? Dzięki gazecie przygotowanej w serwisie Gazetomania, dostajesz do dyspozycji wachlarz możliwości, za pomocą którego możesz uczcić ten dzień. 

Namów zaprzyjaźnionego kioskarza i podrzuć gazetę do kiosku lub zostaw w podajniku z gazetami w pracy."

 
 
"Droga Redakcjo 
Dziękujemy za pomoc w realizacji wystrzałowego prezentu na 30 rocznicę ślubu dla rodziców. Z niedowierzaniem oglądali gazetę, a artykuł wywołał silne emocje. Rodzice przeszli wiele, ale teraz są szczęśliwym małżeństwem i taki prezent podkreślił trud jaki włożyli w budowanie związku.
Anka z Włocławka"
 
"Na dwudziestolecie ślubu postanowiliśmy zaskoczyć rocznicową parę „odnalezieniem" gazety sprzed 20 lat z dużym artykułem poświęconym uroczystości. Oczywiście na stronie tytułowej znalazło się Ich zdjęcie z sesji ślubnej a obok relacja z samego ślubu. Wszystko w tonie żartobliwym, ale także sprawiającym wrażenie autentyczności (np. odnośniki do Polskiej Agencji Prasowej). Najbardziej z żartu śmiał się… szesnastoletni syn opisywanej pary. Rozbawiło go zarówno zdjęcie rodziców młodszych o dwadzieścia lat, jak i same teksty i komentarze w stylu „Pan Młody od najmłodszych lat dobrze rokuje". Rzecz jasna uśmiech zagościł także na twarzach obdarowanych i zgromadzonych gości, wśród których z rąk do rąk krążyły egzemplarze bez ramki.
Gazeta to fantastyczny pomysł!"
 
Typowy prezent Oryginalny Prezent na Rocznicę

Minęło tyle lat I chciałoby się powiedzieć – "ale to już było" - kwiaty, pościel, zestaw kieliszków. A przecież prezenty nie muszą się co roku powtarzać.

Obraz, zegar na ścianę czy ozdobny wazon - to bardzo miłe ale czy zawsze trafimy w gust osoby obdarowanej. 

Do częstych należą również markowy alkohol, album, ręczniki z nadrukiem, ale w tym szczególnym dniu zaskocz jubilatów podarunkiem jakiego jeszcze nie otrzymali i który będzie miłym wspomnieniem.

 
 
"Każda rocznica ślubu jest ważna, ale dla nas 14 rok był przełomowy i niełatwy, dlatego mimo kłopotów, gdy razem obchodziliśmy rocznicę z przyjemnością wręczyłam gazetkę pamiętkową mężowi i było cudownie. Dzięki Gazetomnio."
 
"Fantastyczny sposób na ubarwienie ważnego święta w naszej  Rodzinie. Zobaczyć siebie w gazecie teraz i sprzed 20tu lat to wielka frajda. Dzieciaki się postarały a nam słowa uwięzły w gardle. Wielkie dzięki.
Anna i Karol z Zielonej Góry!"
 
„Pierwsza rocznica ślubu to dla mojej siostry wielkie przeżycie. Chciałam ją wesprzeć i pomóc sprawić by ten dzień był wyjątkowy. Przygotowałam gazetkę o Masudzie i rzeczywiście mimo ostatnio trudnych chwil podziałało rozluźniająco na wszystkich. Fajny pomysł, warty polecenia – sprzedam go dalej :)"
 
"Cóż można kupić na papierową rocznicę moich znajomych jak nie gazetę? Papierowa rocznica, papierowy prezent – na szczęście małżeństwo nie jest papierowe :) Dobrze, że jest możliwość napisania własnego artykułu. Przygotowałam bardzo osobisty tekst. I nie było papierowo, tylko wzruszająco. Wiecie co przeczytać taki artykuł to co innego, niż wyklepać formułkę z życzeniami... Marysia – Dublin"
 
"Zamówienie otrzymałem już następnego dnia. Rodzice w dniu rocznicy nie mogli się nadziwić jak ich zdjęcie znalazło się w gazecie. Do dziś główkują o jaki konkurs małżeński mogło chodzić :)"
 
"Rodzice obchodzili 25 rocznicę ślubu i byli zszokowani jak zobaczyli się na pierwszej stronie w gazecie. Pomysł rewelacja i zdążył na czas mimo że zamówiliśmy na ostatnią chwilę."
 
"Prezent na 50 rocznicę ślubu dla dziadków sprawił wiele radości. Zamówiliśmy pakiet luksusowy w złotej ramie aby nasi złoci rocznicowi jubilaci mieli wspaniałą pamiątkę tego dnia. Pomysł na artykuł bardzo oryginalny i co najważniejsze wywołał uśmiech na twarzy. Będziemy o nim długo pamiętać."
 
"Rocznicowa gazeta lśniła wśród innych upominków. Łezka radości w oku rodziców udowodniła, że było warto zamówić taki prezent na 50 rocznicę ślubu. Złoci Jubilaci wspominają to wydarzenie do dziś. Bardzo Państwu dziękuję za ekspresowe zamówienie i bardzo dobre wykonanie. Pozdrowienia z Bieszczad."
 
"Piękny prezent dla naszych dziadków na 65 rocznicę ślubu. Popłynąły łzy szczęścia. Dziękuję, że pomogliście mi sprawić dziadkom tak wspaniałą niespodziankę."
 
"Świetny pomysł i wykonanie. To dopiero papierowa rocznica a my już jesteśmy w gazecie. Mężowi bardzo się spodobał prezent na 1 rocznicę ślubu. Będziemy mieli fajną pamiątkę...dziękujemy."
 
"Zamówiliśmy pakiet luksusowy w złotej ramie na 50 rodznicę ślubu rodziców. Wszystkim bardzo się podobało. Niesamowita pamiątka i pozytywne emocje."
 
"Rubinowa Rocznica Rodziców wypadła genialnie dzięki Wam. Gazeta wywołała łzy ogromnej radości a Jubilaci powiesili sobie oprawiony egzemplarz w sypialni nad łóżkiem. Będzie Im przypominał o tym wyjatkowym dla nich dniu."
 
"40 rocznica moich rodziców będzie niezapomniana... bardzo dziękuję za wspaniały prezent, który wywołał uśmiech na twarzy Jubilatów. Będziemy do Was wracać, bo emocje są niesamowite."
 
"10 rocznica ślubu prostu z okładki gazety...świetny pomysł na prezent. Jubilaci meeeega zadowoleni. Artykuł idealny dla tej lekko szalonej pary :) pozdrawiam i serdecznie dziękuję za pomoc i ekspresową dostawę upominku."
 
"Prezent na srebrną rocznicę dotarł ekspresowo. Rodzice dostali przesyłkę dokładnie w dniu uroczystości. Ich radość była przeogromna. Dziękuję za miłą współpracę. Można na Was liczyć."
 
"Hucznie świętowaliśmy Złote Gody Dziadków. Bardzo miło nas zaskoczyliście. Prezent na 50 rocznicę z tak zwanej wyższej półki. Cała rodzina wspomina go z wielką radością."
 
"Prezent na 20 rocznicę wprawił rodziców w mega pozytywne osłupienie. Nie dowierzali własnym oczom, bo to przecież niemożliwe, że ich zdjęcie jest na okładce - A JEDNAK!!! Pomysł rewelacyjny."
 
"Zamówiliśmy gazetę dla rodziców. Artykuł i zdjęcie wyszły ekstra. Bardzo fajna rocznicowa pamiątka." 
 
"Prezent na 50 Gody Rodziców do dzisiaj zdobi ścianę salonu. Wszyscy goście ukradkiem zerkają na gazetę oprawioną w ramę. Upominek naprawdę przykuwa wzrok i jest niesamowitą pamiątką na lata."
 
 
 
 
 
 
 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Prezent na