Zaskocz Bliskich artykułem i fotką na pierwszej stronie Gazety!

Zaskocz Prezentem - Nawet Na Jutro

Zaskocz Prezentem

Stwórz samodzielnie Oryginalny Prezent na Święta w kilka minut Do wyboru 70 gotowych artykułów – nie tylko na zimowe okazje. Sięgnij po oryginalne prezenty i Nowy Pomysł na Prezent na Święta

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro - 100% Satysfakcji

Opinie Klientów - Gazeta - Oryginalny Prezent

Prezent na Gwiazdkę

Uśmiech i zaskoczenie

"Po rozdaniu wszystkich prezentów od Mikołaja przyszła pora na wręczenie specjalnego wydania Gazety Św. Mikołaja. Był to prezent świąteczny dla całej rodziny, u której organizowana była w tym roku Wigilia. Artykuł został przeczytany przez gospodynię przerywany wybuchami śmiechu:)"

Prezent na Gwiazdkę

Dzieci są w gazecie!

"Ja jako stateczna małżonka i matka dwójki dzieci wybrałam pomysł na Mikołajki. Opisałam moje dwa szkraby, jako nowych pomocników Mikołaja. Akurat miałam przypływ weny twórczej i sama napisałam artykuł... Paczka dotarła na drugi dzień, po złożeniu zamówienia, tak więc duży plus, solidnie opakowana.

Naśmiałam się niesamowicie z Taty, z Dziadków, ze znajomych, kiedy chwaliłam się jak to moje dzieci są w gazecie."

Przygotuj Gazetę
START
Prezent na Święta

Zachowuje się wtedy jak mały chłopiec:)

"Mój brat uwielbia prezenty, nawet pomimo tego, że jest już dorosłym facetem zachowuje się wtedy jak mały chłopiec. Dlatego jak tylko zobaczyłam w Gazetomanii wzór gazety pt. „Gazeta Św. Mikołaja" to od razu pomyślałam o nim. Gazeta bardzo się spodobała, sprawiła dużo radości:) :)"

Prezent na Święta

Oryginalny Prezent pod choinkę? Gazeta Św. Mikołaja

Zostań redaktorem specjalnego wydania Gazety Św. Mikołaja. Zdecyduj o kim napiszą elfy na pierwszej stronie gazety świątecznej? Kto zaś zostanie pomocnikiem Mikołaja? A do kogo Mikołaj wyśle list z Laponii? Przygotuj specjalne wydanie gazety i wywołaj uśmiech na twarzach bliskich. Z Gazetomanią w 5 minut stworzysz niepowtarzalny prezent na Święta.

Przygotuj Gazetę
START

"Gazeta bardzo fajna i dobrze zrobiona:) podoba mi się taki choinkowy prezent. Polecam Robert"

"Witam :) wiem że jeszcze za wcześnie aby życzyć wesołych.... ale na pewno będę miała jeszcze okazję a teraz chciałam Wam podziękować za gazetkę z artykułem dotyczącym Bożego Narodzenia. Bardzo mi się podoba a gazetka jest wykonana rewelacyjnie. Myślę że to będzie spore zaskoczenie dla rodziny jak przeczytają o sobie artykuł na pierwszej stronie w gazecie. Bardzo miło z Waszej strony że skontaktowaliście się ze mną, dzięki temu mogłam poprawić zamówienie a teraz jest już dopięte na ostatni guzik...:) Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia wkrótce, Patrycja z Sochaczewa"

"Perełka wśród plastiku i wszelakiej gotowizny:) Sama ubawiłam się pisząc to i muszę przyznać że bardzo mi się podobało. Dzięki"

"Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona gazetą. Artykuły świetne, zrobie miłe niespodzianki rodzinie."

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro - 100% Satysfakcji

Realizacja (Ekspres + Kurier): wysyłka tego samego roboczego dnia (przewidziane doręczenie na następny dzień roboczy) dla ekspresowych płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych do godz. *13.00*.

Realizacja (Standard + Kurier): wysyłka tego samego lub następnego roboczego dnia (przewidziane doręczenie do dwóch dni roboczych). Szczegóły wysyłania i dostawy w Regulaminie.

Realizacja (Ekspres + Kurier na Sobotę): wysyłka w piątek, dla płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych najpóźniej do piątku do godz. *13.00* (przewidziane doręczenie na najbliższą sobotę).