Zaskocz Prezentem - Nawewt Na Jutro

Zaskocz Prezentem

W kilka minut (bez rejestracji) stwórz unikalne wydanie Gazety dla bliskiej osoby. Taki Wyjątkowy Prezent na urodziny zawsze się pamięta – uruchom wyobraźnię! Oprawiona gazeta to uśmiech i oryginalna pamiątka na lata. Do wyboru 70 gotowych artykułów - na Urodziny; 30-tkę, 40-tkę, 50-tkę, Rocznicę Ślubu, etc.

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro - 100% Satysfakcji

Opinie Klientów - Gazeta - Oryginalny Prezent

Oryginalny Prezent na Urodziny

Uśmiech i zaskoczenie

Prezent oczywiście bardzo, bardzo udany :)...

Dziękujemy za szybkie zrealizowanie zamówienia.

Oryginalny Prezent na Urodziny

Wzruszeniom nie było końca

Przepraszam za długie oczekiwanie, ale gdzieś mi umknęło w ferworze pracy, że „Chodzący ideał kończy dziś 30lat" :)

Ten wieczór nasza solenizantka zapamięta na długo… O północy kurier dostarczył świeżo zdjętą z druku Gazetę Mazowiecką. Zaskoczenie było ogromne a wzruszeń nie było końca, kiedy to nasza solenizantka czytała wspomnienia o sobie zgromadzone przez przyjaciół.

Dziękujemy za szybkie zrealizowanie zamówienia i bardzo wyjątkowe podejście do klienta, całej redakcji Gazetomanii życzymy samych sukcesów! D&G"

Pomysł na Prezent na Urodziny

Szok i zaskoczenie

Sama nie wiem jak i czy w ogóle mam sie przedstawiać, ale jednak napiszę;)

Jestem tą dziewczyną, która bardzo sprytnie została wkręcona w swoje 18-ste urodziny:) Przyznam, że to niesamowite, ale absolutnie nikomu nie przyszło do głowy, że gazeta, w której rzekomo byłam głównym tematem nie jest prawdziwa... Wszyscy znajomi, jak i otoczenie cały czas są przekonani, że jestem bohaterką Dziennika Lokalnego;) Nie sądziłam, że tak można tyle osób wkręcić :D Proszę spokojnie umieścić to na stronie - niech ludzie wiedzą, że warto coś takiego przeżyć:).

Dziękuję bardzo za niezapomniane przeżycia i chwile, które są nie do opisania:). Pozdrawiam gorąco wszystkich którzy „brali w tym udział" :) Karolina S."

Oryginalny Prezent na Urodziny

Uśmiech i radość

Prezent na osiemnastkę godnie uczcił wejście w dorosłość. Ciekawy pomysł na upominek, jubilat zapamięta go z pewnością. Świetna zabawa i miłe wspomnienia. Będziemy polecać!

Oryginalny Prezent na 50 Urodziny

Nigdy nie widzieliśmy jej tak zszokowanej :)

Gazeta miała być prezentem na 50-te urodziny mojej Mamy Wiesi. Miała go otrzymać podczas uroczystej kolacji z okazji tego święta. Prezent zrobił ogromne wrażenie na jubilatce, jak również na biesiadnikach. Pomyślałem sobie, że spotęguję realizm owej gazety poprzez zapakowanie jej w kopertę kurierską i dodanie do środka gazety lokalnej z taką samą datą. Przekazałem Mamie kopertę z gazetą mówiąc, że kurier zaczepił mnie przed domem i spytał czy odbiorę przesyłkę. Musiałem posunąć się do takiego fortelu, ponieważ mój tata, który nie brał udziału w spisku jest bardzo dociekliwy. Dzięki takiemu zabiegowi niczego się nie domyślił. Mama zaczęła czytać gazetkę i co parę zdań, zapadała na chwilkę głęboka cisza. Po czym padało pytanie: skąd oni to wszystko wiedzieli? Nie przypuszczała, że to może być wkręt. Trzymaliśmy ją w niepewności cały wieczór. Wykonywała również telefony do osób które rzekomo udzielały wywiadu do gazety, specjalnie dobrałem takie imiona, aby kojarzyły się jej z przyjaciółmi. Śmiechu było co nie miara. Jeszcze nigdy nie widzieliśmy jej tak zszokowanej, zawsze zachowuje zimną krew, a dzięki temu prezentowi została nieźle wkręcona. W końcu wieczorem odkryliśmy karty, nie mogła uwierzyć, że to żart.

Pozdrawiam i Dziękuję, Mikołaj L.

Oryginalny Prezent Urodzinowy

Nowy Minister Zdrowia

Bardzo dziękuję i przesyłam moją "wkrętkę"

Sąsiad kończył 60 lat, jest lekarzem i został wkręcony że premier powoła go na wiceministra zdrowia, wszyscy byli w szoku , śmiechu było co nie miara. Ale najlepsze było jak sąsiad zabrał gazetę do szpitala i pokazał kolegom, wszyscy dali się nabrać, zaczęły się komentarze czy się nadaje, czy sobie da radę itp.

Potwierdzam dla wszystkich profesjonalizm i rzetelność Gazetomanii. Pozdrawiam,

Julita

Oryginalny Prezent Urodzinowy dla Żony

Niespodzianka i wzruszenie :)

Witam, to była super niespodzianka i mocne wzruszenie... bardzo dziękujemy

Oryginalny Prezent Urodzinowy

Pomysł na Prezent Urodzinowy?

Podaruj prezent, w przygotowanie którego włożysz cząstkę siebie - będzie na pewno miłą pamiątką na lata!

Prezent na 60 Urodziny dla Mamy

Dziękuję za niezwykle udany prezent

Wcześniej wkręciliśmy z mężem naszego średniego syna (9 lat), który był przekonany, że gazeta jest prawdziwa. Poszliśmy do mamy i Michałek wbiegł do niej krzycząc: " Babcia, sensacja, mama Mai (czyli nasza zaprzyjaźniona sąsiadka, która zna Mamę) przyszła do nas i mówi, że o Tobie w gazecie piszą". Po czym wręczył babci gazetę.

Mama nie wiedziała, co jest grane. zaniemówiła. Mąż wręczył kolejny egzemplarz i powiedział, że wykupiliśmy wszystkie nakłady i rozdaliśmy znajomym. Po chwili domyśliła się, że to żart, a jak zobaczyła gazetę oprawioną w ramę, wybuchnęła gromkim śmiechem. "To niesamowite", stwierdziła.

Dziękuję i polecam wszystkim. Świetny pomysł na prezent i niesamowita pamiątka na ścianie :-)

Anna J., Córka Jubilatki

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro - 100% Satysfakcji

"Prezent na urodziny dotarł do jubilata na czas, był zadowolony dziękuję! Na razie wiem to tylko z rozmowy telefonicznej ale najważniejsze, że zrobił na naszym 40-latku wrażenie:)"

"To znowu ja:) Chciałam podziękować za super prezent, po raz kolejny wkrętka się udała. Pozdrowienia dla redakcji:) i do usłyszenia."

"Krótko mówiąc - bomboooooowy upominek! Jestem zadowolona, gazeta dla chłopaka bardzo się podobała. Super i szybko:)) pozdrawiam ciepło Kasia."

"Pomysł na prezent z "wyższej półki". Naprawdę bawilismy sie świetnie, artykuł przeczytali wszyscy uczestnicy imprezy urodzinowej. Nikt nie wpadł na to że gazeta nie jest prawdziwa. Warto było zamówić, dzięki."

"Dostałem w prezencie urodzinowym gazetę której sam byłem bohaterem. Szczerze mówiąc to było niesamowite! I długo bede wspominał ten prezent i oczywiście osoby które mi go wręczyły. Pomysł zasługujacy na gratulacje."

"Przebój, który uczynił rodzinną nasiadówę przyjemnością. Wszystko wyszło rewelacyjnie i mam juz pomysł jak wykorzystać to następnym razem."

"Gazeta na prezent urodzinowy okazała się jubileuszowym przebojem, który uświetnił całą imprezę. Szczególny dzień a pamiątka na lata wisi w salonie. Dziękuję. Majka"