Zaskocz Najbliższych artykułem i fotką na pierwszej stronie Gazety!

Zaskocz Prezentem - Nawet Na Jutro

Zaskocz Prezentem

Taki Prezent na Wielkanoc zapamięta się na zawsze. Do wyboru 70 gotowych artykułów - zaskocz Prezentem. Na Ślub, na Rocznicę Ślubu, na Urodziny i na wiele innych okazji.

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro - 100% Satysfakcji

Opinie Klientów - Gazeta - Oryginalny Prezent

Prezent na Wielkanoc

Wielkanocny prezent

"Bardzo serdecznie całej Państwa ekipie dziękuję, że za Państwa pośrednictwem mogłam sprawić ogromną radość mojej córce chrzestnej i przyjaciółce w dniu tak ważnym dla każdej z nich :))"

pozdrawiam,

Prezent na Wielkanoc

Ślub w Wielkanoc!

Dziękuję w imieniu znajomych, którym przygotowałam waszą gazetkę z okazji ślubu, który był w Wielkanoc. Zrobiła duuuuuże WRAŻENIE na wszystkich, goście przekazywali sobie z rąk do rąk gazetę, każdy chciał zobaczyć i przeczytać artykuł."

Pozdrawiam"

Przygotuj Gazetę
START
Prezent na Wielkanoc

Uśmiech i zaskoczenie :)

"To coś nowego dlatego wtedy tak długo zastanowałam się czy na taką okazję się nada :) Ale wszystko wyszło wzorowo - świetny prezent na święta. Życzę wam równie dużo uśmiechu ile sama doznałam patrząc na to cudo :)"

Przygotuj Gazetę
START

"Po pierwsze to gratuluje pomysłu- własna gazeta to bardzo ciekawa rzecz:) Zamówiłem ją jako prezent na święta dla rodziców, śmiałem się sam do siebie jak czytałem artykuł. Mam nadzieję, że im też się spodoba:))) Pozdro Patyk"

A może skusisz się na firmowy upominek na Wielkanoc? Zamów artykuł na pierwszej stronie w gazecie. Gorący news na okładce będzie na pewno miłą niespodzianką na Zajączka.

"Wielkie dzięki! Artykuł na pewno umili rodzicom wielkanocne śniadanie. Na pewno będę was polecał a w maju na urodziny chrześnicy też na pewno zamówię."

"Przesyłka dotarła ekspresowo i cieszy oko :))"

"Dziekuję za wiadomość, kurier doręczył już przesyłkę. Mąż był w szoku a przy wielkanocnym stole chwalił się wszystkim dookoła:) Rocznicowy prezent wyszedł wspaniale."

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro - 100% Satysfakcji

Realizacja (Ekspres + Kurier): wysyłka tego samego roboczego dnia (przewidziane doręczenie na następny dzień roboczy) dla ekspresowych płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych do godz. *13.00*.

Realizacja (Standard + Kurier): wysyłka tego samego lub następnego roboczego dnia (przewidziane doręczenie do dwóch dni roboczych). Szczegóły wysyłania i dostawy w Regulaminie.

Realizacja (Ekspres + Kurier na Sobotę): wysyłka w piątek, dla płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych najpóźniej do piątku do godz. *13.00* (przewidziane doręczenie na najbliższą sobotę).