Zaskocz Najbliższych artykułem na pierwszej stronie Gazety na Święta!

Zaskocz Prezentem - Nawet Na Jutro

Zaskocz Prezentem

W kilka minut (bez rejestracji) stwórz unikalną gazetę na Święta. Do wyboru 70 gotowych artykułów - nie tylko na zimowe okazje. Sięgnij po oryginalne prezenty i Nowy Pomysł na Prezent na Święta.

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro - 100% Satysfakcji

Opinie Klientów - Gazeta - Oryginalny Prezent

Prezent na Święta

Uśmiech i zaskoczenie

"Wszyscy zebrani mieli ubaw po pachy, gdy przyniosłam na Wigilię do pracy Wasze gazetki. Śmiechu było co niemiara, ale największym zaskoczeniem był dodatek w formie specjalnego wydania artykułu w gazecie św. Mikołaja. Wszyscy zamiast jeść i otwierać prezenty, czytali i oglądali gazetki. Pytali jak ja to zrobiłam i choć z początku nie chciałam zdradzić swojego sekretu, to w końcu uległam. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc, dobry kontakt i ekspresową realizację. Pomysł i profesjonalna obsługa godne polecenia. Alicja"

Prezent na Święta

Impreza byla wysmienita!

"Gazetę daliśmy z mężem naszemu synowi na święta. Synowi, synowej jak i wnukom spodobała się gazeta i artykuły. Bardzo dziękujemy za pomoc i szybkie dostarczenie."

Przygotuj Gazetę
START
Prezent na Święta

Świąteczna Rocznica Ślubu

"Państwo Bożena i Grzegorz G. - hucznie świętujący swoją 40. rocznicę ślubu - z wielkim zadowoleniem przyjęli rocznicowy prezent w postaci specjalnego wydania gazety Codziennej, co widać na załączonych zdjęciach, które przesyłam zgodnie z wcześniejszą obietnicą.

Pozdrawiam serdecznie. PJ

Prezent na Święta

Zimowe prezenty? Gazeta Św. Mikołaja prosto z Laponii!

Obawiasz się, aby w szale świątecznych przygotowań nie zabrakło Ci pomysłu i czasu na wyjątkowy prezent na Święta dla Twoich bliskich? Z Gazetomanią w 5 minut stworzysz prezent, który zaskoczy Twoją rodzinę i utrwali ten wyjątkowy czas spędzony w rodzinnym gronie.

Speronalizowana gazeta to najlepszy sposób, aby w oryginalny sposób złożyć świąteczne życzenia Swoim bliskim. Możesz to zrobić na łamach gazety przygotowanej w serwisie Gazetomania.pl. Wybierz jeden z wielu dostępnych artykułów lub stwórz własny i dołącz do niego zdjęcie swoich bliskich.

Przygotuj Gazetę
START

A może szukasz prezentu na Wigilię firmową? Artykuł na pierwszej stronie w gazecie, z pewnością zaskoczy Twojego Szefa lub Szefową.

"Muszę przyznać, że w tym roku postanowiliśmy nie kupować sobie tradycyjnych prezentów na Gwiazdkę, tylko mamy wymyślić zaskakujące i niedrogie drobiazgi. Taki prezent na Gwiazdkę nie jest łatwo znaleźć. Szperałam w internecie i cieszę się, że można przygotować taką spersonalizowaną gazetkę. Najbardziej podoba mi się tytuł „Z tą kobietą nie da się wytrzymać", oczywiście tylko dla tych, którzy lubią się pośmiać sami z siebie. Marta/Szamotuły"

Potwierdzam odebranie przesyłki, dziękuję jesteście genialni, dotarła błyskawicznie:) Gazeta bardzo mi się podoba. To prezent dopiero na święta, ale nie wiem czy nie podaruje jej bratu wcześniej. Jestem bardzo ciekawa jego reakcji i miny jak zobaczy siebie na pierwszej stronie w gazecie. Tak się zastanawiam czy nie zamówić artykuły dla siebie, też chciałbym być w gazecie;) Pozdrawiam, do następnego razu - Kamila."

"Niezły pomysł na fajny prezent - testowaliśmy w zeszłym roku a tym razem jedziemy do rodziny. Będzie wesoło :)"

Nasza pociecha liczy już dni do świąt i spotkania z mikołajem. Artykuł o liście od św. Mikołaja na pewno ucieszy Anulkę. Będzie prezentem innym niż stos zabawek jakie dostaje co roku. Fajnie, że macie w ofercie taki ciekawy prezent na gwiazdkę."

"Jestem bardzo zadowolona, Gazetę podrzucę pod choinkę - będzie wesoło!!!"

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro - 100% Satysfakcji

Realizacja (Ekspres + Kurier): wysyłka tego samego roboczego dnia (przewidziane doręczenie na następny dzień roboczy) dla ekspresowych płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych do godz. *13.00*.

Realizacja (Standard + Kurier): wysyłka tego samego lub następnego roboczego dnia (przewidziane doręczenie do dwóch dni roboczych). Szczegóły wysyłania i dostawy w Regulaminie.

Realizacja (Ekspres + Kurier na Sobotę): wysyłka w piątek, dla płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych najpóźniej do piątku do godz. *13.00* (przewidziane doręczenie na najbliższą sobotę).