Zaskocz przyszłą Pannę Młodą artykułem i fotką w Gazecie o Jej Wieczorze Panieńskim!

Zaskocz Prezentem - Nawet Na Jutro

Zaskocz Prezentem

W kilka minut (bez rejestracji) stwórz wydanie gazety o Jej imprezie. Podaruj uśmiech i emocje - stwórz Oryginalny Prezent z humorem na Wieczór Panieński. Do wyboru 70 gotowych artykułów – na Panieński, Ślub oraz na inne okazje.

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro

Opinie Klientów - Gazeta - Oryginalny Prezent

Wieczór Panieński

Uśmiech i zaskoczenie

"Muszę przyznać, że nieźle się nabrałam, gdy zobaczyłam waszą gazetę. Wręczyła mi ją moja przyszła świadkowa ze słowami, że tak było o nas głośno na moim panieńskim, aż ktoś zgłosił ten incydent do prasy! Byłam strasznie zaskoczona, a gdy przeczytałam artykuł o mało nie padłam ze śmiechu. Bardzo dziękuję za taką niespodziankę :) z pozdrowieniami – Sylwia"

Wieczór Panieński

Impreza byla wysmienita!

"Gazeta bombowa, kawał i niespodzianka się udała, a koleżanka miło wspomina prezent na panieński. Duży ubaw mieliśmy z miny narzeczonego naszej koleżanki, przejął się wydarzeniami z artykułu. Prezentem na wieczór panieński wkręciliśmy tym sposobem też i "kawalera" - jeszcze:p"

Przygotuj Gazetę
START
Prezent na Wieczór Panieński

Uśmiech z twarzy mu nie schodził :)

Witam,

"Świetny artykuł i świetna gazeta! Przyjaciółka nie mogła uwierzyć, że jest na pierwszej stronie. Jak dla mnie prezent na panieński rewelacja:)"

Pozdrawiam serdecznie.

Prezent na Wieczór Panieński

Ten wieczór zapamięta na długo :)

Ten wieczór zapamięta na długo :)… O północy kurier dostarczył świeżo zdjętą z druku Gazetę Mazowiecką. Dziękujemy za szybkie zrealizowanie zamówienia i bardzo wyjątkowe podejście do klienta, całej redakcji Gazetomanii życzymy samych sukcesów!

Przygotuj Gazetę
START
Prezent na Wieczór Panieński

Szukasz Prezentu na Wieczór Panieński?

Co kupić koleżance, która wkrótce zmienia stan cywilny? Jeśli szukacie oryginalnego pomysłu na wieczór panieński, pomyślcie o udokumentowaniu niecnych planów na ostatnią noc wolności w specjalnie przygotowanej gazecie. Taki prezent z pewnością pozostanie pamiątką na lata – co potwierdzają Nasi Klienci!

Prezent na Wieczór Panieński

Impreza była wyśmieniuta

" :) "

Przygotuj Gazetę
START

"Prezent dla naszej koleżanki z pracy spodobał sie nawet szefowej, która oderwała się od swoich obowiązków i razem z nami osiadła, żeby przygotować fajny artykuł. Efekt jest niesamowity. Jesteśmy bardzo ciekawe jej reakcji. Podzielimy się nią po imprezie. Paula"

"Z ogromną przyjemnością podzielę się z Wami moimi wrażeniami na temat gazety!! Prezent był ukierunkowany na pannę, która za tydzień wychodzi za mąż. Wieczór zaczął się w Warszawie w niewinnej restauracji. Wypiłyśmy po drinku i wyszłyśmy na miasto. Wyglądało to tak jakbyśmy kierowały się do kolejnego baru czy dyskoteki. A tu niespodzianka!! Parę metrów dalej czekał na nas dwudziestoosobowy hummer!! Agata stanęła dęba z wrażenia!! Jeździłyśmy jak szalone po Warszawie. Szampan, muzyka, śmiech i zabawa. Kiedy wróciłyśmy do domu, gdzie miał trwać dalej wieczór panieński, weszłyśmy do domu. Na stoliku leżała gazeta. My zdejmujemy buty, kurtki… Agata zauważyła siebie w „ EXPRESS-ie" Nie mogła się oderwać. Nie mogła uwierzyć, że to ona, że jak to możliwe, że jej zdjęcia są w gazecie!! Że wypowiada się świadek, (bo było podane jego imię). Wyglądało to bardzo autentycznie. Dzięki tekstom trafionym w dziesiątkę Agata była zszokowana a zarazem zachwycona. Powiedziała, że to jest wspaniały i niepowtarzalny prezent. Kazała serdecznie podziękować „Adamowi Łyżkowskiegmu". Ja natomiast bardzo dziękuję ekipie pracującej przy realizacji projektu p. Ewie oraz przemiłemu panu odpowiedzialnym za płatności. Pozdrawiam Agnieszka Bartosiewicz."

Zwyczaj wręczania prezentów na Panieński nie jest u nas popularny dlatego tym bardziej Ją zaskoczył nasz artykuł w gazecie. Tamten wieczór - spotkanie z grupą najbliższych przyjaciółek – to coś, do czego zawsze będzie można wrócić po latach. Opisaliśmy co razem przeszłyśmy i jak wiele dla nas wszystkich znaczy – pod płaszczykiem żartu opisałyśmy... prawdziwą przyjaźń. Warto."

"Przyjaciółki mojej przyszłej synowej organizowały dla niej wieczór panieński. Za moich czasów nie było takiego zwyczaju, co, jako osoba już wiekowa, ale wciąż lubiąca dobrą zabawę, piszę z nieskrywanym żalem. Przyszłych teściowych nie zaprasza się na takie imprezy, ale miałam ogromną chęć jakoś się włączyć w tę zabawę, a że jestem na emeryturze i mam sporo czasu, posiedziałam trochę w ineternecie i tak znalazłam gazetomanię. Jak już wspomniałam, swoje lata mam i na początku trochę bałam się, że nie dam sobie rady z przygotowaniem projektu takiej gazety, ale okazało się, że serwis prowadzi za rękę i nawet taka babcia jak ja z łatwością może przygotować gazetę:-) A prezent przyszłej synowej udał się znakomicie:-) Za co bardzo wam dziękuję:-) "

"Wspomnienia, plany, wróżby, przepowiednie i gazeta dla Martyny, przyszłej panny młodej - zrobiły swoje. Było cudnie, dziękujemy za dostawę na ostatnią chwilę. Ewelina z Poznania."

"I choć coraz trudniej kogokolwiek i czymkolwiek wprawić w osłupienie to nam się udało dzięki Wam. Artukuł o grzeszkach i sukcesach przyszłej Panny Młodej to super pomysł na prezent na wieczór panieński. Na szcześcia wersja papierowa w ograniczonym nakładzie. Tylko dla wtajemniczonych. Martyna z Wrocławia."

"Impreza się udała a wasz pomysł na prezent dodał pikanterii:) Artykuł rozśmieszył i dał do myślenia przyszłemu mężowi naszej bohaterki. Super wrażenia polecam"

"Nasza przyszła Panna Młoda na długo zapamięta swój wieczór panieński... i lepiej żeby historia z artykułu nie trafiła w ręce Pana Młodego;)))"

"Przyszła żona godnie pożegnała swój panieński stan. Mieliscie w to duży wkład. Pzdr"

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro

Realizacja (Ekspres + Kurier): wysyłka tego samego roboczego dnia (przewidziane doręczenie na następny dzień roboczy) dla ekspresowych płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych do godz. *13.00*.

Realizacja (Standard + Kurier): wysyłka tego samego lub następnego roboczego dnia (przewidziane doręczenie do dwóch dni roboczych). Szczegóły wysyłania i dostawy w Regulaminie.

Realizacja (Ekspres + Kurier na Sobotę): wysyłka w piątek, dla płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych najpóźniej do piątku do godz. *13.00* (przewidziane doręczenie na najbliższą sobotę).