Zaskocz Prezentem - Nawewt Na Jutro

Zaskocz Prezentem

Wiosenna Promocja!

W kilka minut (bez rejestracji) stwórz unikalne wydanie gazety. Podaruj uśmiech i emocje - stwórz Super Oryginalny Prezent dla chłopaka. Do wyboru 70 gotowych artykułów – dla Chłopaka i na inne okazje Sięgnij po Nowy Pomysł na Prezent dla swojego chłopaka.

Zamów Gazetę

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Prezent dla Chłopaka - Opinie Klientów

Pomysł na Prezent dla Chłopaka

Uśmiech i zaskoczenie

Wszystko poszło tak jak miało być. Dziękuję też za pomoc przy składaniu zamówienia i cierpliwość do mnie oraz szybką dostawę.

Prezent dla Chłopaka na Urodziny

Impreza byla wysmienita!

Gazetka była prezentem dla mojego chłopaka. Był zachwycony. Wkręcił nawet kilku kolegów, że jest na pierwszej stronie. Sporo śmiechu mieliśmy wszyscy przy okazji.

Prezent dla Chłopaka na Urodziny

Zaskoczenie i zabawa:)

Mój Janek bardzo dał się nabrać na gazetę jaką dla niego zorganizowałam. Zadzwoniłam do niego, że właśnie minęłam kiosk, w którym jest gazeta z jego zdjęciem na okładce. Zaczął zadawać masę pytań i kazał kupić tę gazetę. Gdy się spotkaliśmy czytał z przejęciem co o nim napisali i o co w ogóle chodzi. Po chwili zorientował się, że to tylko żart i zaczął się śmiać.

Pozdrawiam serdecznie.

Lena

Prezent dla Chłopaka, dla Kolegi

Zaskoczony i roześmiany

To był najbardziej odlotowy i śmieszny prezent jaki do tej pory mu zrobiłam. Mega niespodzianka! Poza tym ekspresowa wysyłka i dobry kontakt:)

Pozdrawiam

Prezent dla Chłopaka

Prezent dla Chłopaka na Urodziny?

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

"Było warto, mina chłopaka mówiła sama za siebie. Prezent wypalił a ja powiększam grono waszych zadowolonych klientów"

"Niesamowicie pozytywnie zakręcony prezent....artykuł napisałam sama, żeby był jak najbardzie wiarygodny dodałam kilka szczegółów z naszego związku. Chłopak był w szoku a uśmiech nie opuszczał go oni przez chwilę:)"

"Dziękuje za super prezent. Artykuł o olimpiadzie jest bezkonkurencyjny. Polecam, prezent na kazdą okazję:)"

"Udało mi się połechtać próżność mojego narzeczonego, był zachwycony w roli celebryty z pierwszych stron gazet. A tak na serio - mnóstwo śmiechu"

"Oszalał jak zobaczył siebie w gazecie. Przeleciał całą gamę ludzkiej ekspresji i zakończył na salwach śmiechu. Taki śmieszny prezent przygotowaliśmy na jego 30 urodziny. Podrzuciliśmy gazetkę do kiosku, aby sam mógł zakupić taką niespodziankę. Do dzisiaj bolą mnie mięśnie brzucha – od śmiechu oczywiście. Super prezent dla faceta – szczególnie takiego, któremu czasami trudno znaleźć dystans do samego siebie."

"Kliknij aby zobaczyć przykładowe artykuły dla chłopaka"

"Przygotowałam taką gazetę na prezent dla chlopaka. Okazja była wyjątkowa, bo obronił pracę magisterską, więc chciałam przygotować coś szczególnego. Pomysł z gazetą spadł mi jak z nieba. Bo przecież uzyskanie tytułu magistra to dobry powód, żeby trafić na pierszą stronę gazety;-) I wiarygodny temat na artykuł;-) Gazeta strasznie spodobała się mojemu chłopakowi, ale jeszcze bardziej jego mamie. Zabrała do pracy i chwaliła się synem koleżankom z działu. Fajna sprawa te wasze gazety, naprawdę!" (Iza, Kalisz)"

"Długo szukałam pomysłu na prezent dla faceta, aż trafiłam na stronę waszego serwisu. I od razu wiedziałam, że to jest to! Przygotowałam gazetę z artykułem o tym, jak osiągnąwszy wiek lat 40 -stu postanowił porzucić dotychczasowe życie i zaszyć się w puszczy :) Zamówiłam kilka egzemplarzy gazety i wciągając we wszystko kolegę męża z pracy, rozprowadziłam prasę po firmie. Mąż, który o niczym nie wiedział, był bardzo zdziwiony pytającymi spojrzeniami kolegów z pracy! Chciałam, żeby prezent dla niego był wyjątkowy i dzięki waszej gazecie się udało!"

"Co roku mam problem z prezentem dla mojego chłopaka. Co okazja, ja nie wiem, co kupić. Bo książek i płyt ma tyle, że już sam nad tym nie panuje. W tym roku znalazłam wasz serwis przygotowałam mu spersonalizowaną gazetę. Korzystając z gotowców wybrałem ten, że mój mężczyzna jest idealny. Rano wychodzę do pracy pierwsza, więc zostawiłam mu tę gazetę na poduszce. Podobno faceci się nie wzruszają. Nie wierzcie w to! To nieprawda"