Zaskocz Prezentem - Nawewt Na Jutro

Zaskocz Prezentem

Sprawdź Promocje!

W kilka minut (bez rejestracji) przygotuj unikalny Prezent na Mikołajki. Taki Prezent na 6-go Grudnia pamięta się zawsze! Oprawiona gazeta to uśmiech i sympatyczny upominek na Mikołajki.

Zamów Gazetę

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Prezent na Mikołajki - Opinie Klientów

Prezent na Mikołajki

Uśmiech i zaskoczenie

Gazetę wręczyłem. Prezent bardzo udany – cała rodzina oraz znajomi teraz mogą go podziwiać, ponieważ gazeta w ramie została powieszona w widocznym miejscu w pokoju!

Pozdrawiam,

Prezent na Mikołajki

Pomysł wysmienity!

Szanowni Państwo,

Pomysł wyśmienity! Śmiechu było do rozpuku! Powiedzieliśmy jej, że w "dzisiejszej" gazecie jest jakiś dodatek, "ale heca" i podobne słowa. Stała uśmiechnięta i nie wiedziała co jest grane i skąd się to wzięło.

Co chwilę wszyscy wybuchali śmiechem.

Bardzo dziekuję :)

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

"Bardzo fajny artykuł, w tym roku upominek na mikołajki udał mi się jak nigdy...oczywiście z waszą pomocą. 100-krotne dzięki"

"Ale super:) upominek jakiego szukałam...oryginalny i z poczuciem humoru :) Pozdrowienia"

"Potraficie zarazić magią świąt. Wasza gazetka będzie świetną inicjatywą na prezent. Muszę tylko zebrać materiał na jakiś odjazdowy artykuł. Już nie mogę się doczekać reakcji brata na wkręt. Kornelia"

"Wiem, że jeszcze sporo czasu do 6 grudnia ale ja już nie mogłam wytrzymać. Dzisiaj kurier przywiózł mi paczkę, teraz żałuję że znalazłam to dopiero teraz. Dziękuję za miłą obsługę i do usłyszenia. Pozdrawiam"