Zaskocz Prezentem - Nawewt Na Jutro

Zaskocz Prezentem

Wiosenna Promocja!

W kilka minut (bez rejestracji) stwórz unikalne wydanie gazety na Prezent. Podaruj uśmiech i wzruszenie - stwórz Oryginalny Prezent dla Mamy. Do wyboru 70 gotowych artykułów – na Dzień Matki, Urodziny, Imieniny, Rocznice... Sięgnij po oryginalne prezenty i Nowy Pomysł na Prezent.

Zamów Gazetę

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Prezent dla Mamy - Opinie Klientów

Oryginalny Prezent dla Mamy

Prezent dla ukochanej Mamy

Możesz także przygotować oryginalny Prezent dla Taty

Oryginalny Prezent dla Mamy na Urodziny

Pomysł na Prezent na Dzień Mamy

Kwiaty i książka brzmi znajomo? Proponujemy zupełnie inny pomysł na prezent, którego Twoja mamusia długo nie zapomni, postaw na element zaskoczenia i pozytywne emocje. Życzenia w gazecie wywołają uśmiech na twarzy. Zamów wyjątkowy prezent dla wyjątkowej mamy.

Pomysł na Prezent dla Mamy

Impreza była wyśmienita

Dziękujemy za pomoc przy tworzeniu naszego numeru gazety. Upominek sprawił dużą przyjemność i wzbudził szczere zaineresowanie.

Śmiało można powiedzieć, że egzemplarze specjalnego wydania były rozchwytywane i czytane od deski do deski. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziekujemy i pozdrawiamy.

Zobacz Prezent dla Babci

Oryginalny Prezent dla Mamy

Uśmiech

Mama dostała gazetę w dniu swoich urodzin, była bardzo zadowolona. Na drugi dzień wzięła ją ze sobą do pracy, żeby wszystkim się pochwalić:)

Mieliśmy dużo zabawy podczas tworzenia projektu na stronie, efekt finalny był zachwycający. Bardzo fajny pomysł na prezent i wyjątkowa pamiątka.

Pozdrawiam, Dominika

Oryginalny Prezent dla Mamy

Mama bardzo się uśmiała

Gazeta wygląda jak taka prawdziwa z kiosku!!! :) Mama dała się nabrać, nie musiałem nawet specjalnie wysilać się z wymyślaniem jakiś historyjek:) Po fakcie mama bardzo się uśmiała i już myśli kogo może wkręcić waszą gazetą.

Pozdrawiam

Oryginalny Prezent dla Mamy na Urodziny

W niepewności cały wieczór

Gazeta miała być prezentem na 50-te Urodziny mojej mamy Wiesi. Mama zaczęła czytać gazetę i co parę zdań zapadała na chwilkę głęboka cisza :)

Pozdrawiam, Mikołaj L.

Prezent dla Mamy na Urodziny

Uśmiech z twarzy nie schodził

"Fotorelacja w załączeniu:)"

Pozdrawiam

Zamów Prezent na Rocznicę Ślubu

Pomysł na Prezent dla Mamy

Wzruszenie i Uśmiech

Nowa Gwiazda Muzyki Pop!

Pozdrawiam

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

"Wspaniały prezent dla mamy. Jestem przekonana, że 26 maja popłyną łzy wzruszenia i radości. Sama jestem mamą 3 letniej Amelki i czytając artykuł o swojej mamie łezka zakręciła mi się w oku - świetny pomysł :) dziękuję że działacie tak szybko. Pozdrawiam Marzena"

"Nieziemski pomysł na Dzień Mamy. Gazeta jest tak realistyczna, ciekawe co na to moja mamusia :) czekam z niecierpliwością"

"Gazeta już dotarła, błyskawicznie :) cieszę się że wybrałam dla mamy Wasz artykuł, jest naprawdę świetny, w ogóle cała gazetka jest super. Poleciłam pomysł w klasie i jest wielu zainteresowanych. Dziekuję!"

"Niezła heca! Prezent nieporównywalny z innymi. Niespodzianka z humorem a jednocześnie bardzo elegancko oprawiona. Godny polecenia."

"Bohaterka dnia codziennego, moja Mama wreszcie doceniona na łamach super gazety. Dużo śmiechu. Dzięki."

"Zamówiliśmy dwa artykuły w różnych gazetkach...zaskoczenie było ogromne. Poczuła się doceniona a świadczył o tym jej szeroki usmiech:) Teraz wiem gdzie zgłaszać się po prezenty urodzinowe."

"Idealny prezent na 26 maja dla naszej kochanej... Chcieliśmy docenić jej poświecenie i opisaliśmy całą jej dobroć w gazecie. Na pewno poleją się łzy wzruszenia i radości. Odezwę się po wręczeniu niespodzianki i chętnie podzielę się wrażeniami."

"Dla mojej mamy takiej polskiej zabieganej Matki Polki prezent trafił prosto do serca; była wzruszona, wyróżniona i przeszczęśliwa. Dzięki za sprawną realizację."

"Prezent inny niż wszystkie, moja mama była zachwycona i szczęśliwa. Dziękuję"

"Mama Zosia zawsze ciepła i serdeczna - zasłużyła na okładkę w całym nakładzie."