Zaskocz Prezentem - Nawewt Na Jutro

Zaskocz Prezentem

Sprawdź Promocje!

W kilka minut (bez rejestracji) przygotuj żart na Prima Aprilis lub zaskocz Artykułem i Fotką o 40-stce na pierwszej stronie Gazety! Taki dowcip lub Prezent na 40 urodziny pamięta się zawsze! Gazeta to uśmiech i oryginalny pomysł na prezent.

Zamów Gazetę

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Prezent na Prima Aprilis - Opinie

Prezent na Prima Aprilis

Milioner :)

Tata od lat gra w lottka i z bratem wpadliśmy na pomysł, żeby zrobić mu małego psikusa:) W artykule wymieniliśmy jego dane – nabrał się w 100%, zaczął zaraz sprawdzać wyniki i to nas wydało. Ale mina i cały żart udał się super, tata też uśmiał się z naszej intrygi:)
Żart na Prima Aprilis

Celebryta!

Podrzuciliśmy tacie gazetę do pracy. Rano czekała już na jego biurku. Zaczął dzwonić do znajomych i wypytywać o artykuł. Ale się uśmialiśmy jak sprawa wyszła na jaw:))) Pomysł klasa!

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

"Awansowaliśmy Szefa - od razu na Ministra! Świetna zabawa, dzięki za wszystko :)"

"Mega wkręt zrobiliśmy koledze z pracy. W końcu wygrał w lotka:) jego mina była bezcenna. Polecamy waszą gazetę - kawał udany na 100%!"

"Warto było zamówić i wkręcić rodziców. Mimo że dostali gazetę 1 kwietnia, nie domyślili się że nie jest prawdziwa. Ich mimy były po prostu boskie. Dzięki za super pomysł na zrobienie żartu:)"