Zaskocz Prezentem - Nawewt Na Jutro

Zaskocz Prezentem

Sprawdź Promocje!

W kilka minut (bez rejestracji) stwórz unikalne wydanie gazety jako Oryginalny Prezent. Taki Prezent Wasz Szef zapamięta na zawsze – uruchom wyobraźnię! Oprawiona gazeta to uśmiech i oryginalny prezent. Do wyboru 70 gotowych artykułów - także na Urodziny, Jubileusz, Emeryturę, na odejście z pracy, etc.

Zamów Gazetę

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Prezenty na Święta - Opinie Klientów

Prezent dla Szefa

Odjechany prezent! :)

Witamy i dziękujemy za odjechany prezent dla menedżera :). Gazetę podrzuciliśmy mu na biurko, gdy ją zobaczył zaniemówił, a później dopytywał kiedy udzieliliśmy wywiadu gazecie. Niespodzianka była super!

Pozdrawiamy,

Prezent dla Szefa

Uśmiech z twarzy nie schodził :)

Witam,

chciałabym podzielić się wrażeniami z "gazetowego" prezentu. Gazeta była upominkiem dla szefostwa z okazji jubileuszu powstania firmy. Początkowo sam pomysł i tematy artykułów budziły wątpliwości ale ostatecznie pomysł na ten rodzaj prezentu przeszedł i okazało się, że był strzałem w dziesiątkę. Bardzo się podobał i trzeba przyznać, był absolutnym zaskoczeniem na pewno ze względu na oryginalność.

Bardzo sprawnie i terminowo dostarczona przesyłka. W imieniu swoim i koleżanek z pracy pragnę bardzo podziękować. Polecam wszystkim, którzy mają kłopot z kupnem oryginalnego prezentu... W załączeniu kilka fotek z tej uroczystości.

Pozdrawiam, Ewa

Prezent dla Szefa

Szef zaniemówił z wrażenia

Szukaliśmy wyjątkowego prezentu na imprezę pożegnalną dla naszego szefa. Czas uciekał a my nie mieliśmy pomysłu. Pomyśleliśmy o artykule w gazecie. Firma w trybie super ekspresowym dostarczyła przesyłkę. Dziękujemy :) Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę! Szef zaniemówił z wrażenia. Miło było patrzeć na jego wzruszoną twarz. Zobaczyć to na własne oczy ... bezcenne. O to chodziło! Wielokrotnie czytał tekst, który w 100 proc. odzwierciedla jego osobę. Pytał, kto go pisał. Oczywiście, że my - szybko odpowiedzieliśmy - każdy z nas dodał dwa zdania i tak powstał tekst he he. Niewtajemniczeni widzieli realną gazetę i rozpierała ich duma, że znają osobę, o której pisze prasa. Impreza była przednia a prezent okazał się ukoronowaniem jego pracy nad stworzeniem naszego zespołu :)

Strona godna polecenia.

Pozdrawiam, Gosia

Prezent dla Dyrektora

Uśmiech i zaskoczenie :)

:)

Oryginalny Prezent dla Szefa

To był Super pomysł :)

:)

Oryginalny Prezent dla Szefa

Prezent się podobał

:)

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

"Dziękujemy za świetny pomysł... Prezent dla szefa na 15 Jubileusz zostanie w pamięci firmy na dłuuugo. Artykuł o szefie, który poraża wzrokiem zrobił furorę. Sam kierownik roześmiany od ucha do ucha."

"Świetny pomysł...o taki prezent dla szefa na imieniny nam chodziło. Nasz Zbigniew się ucieszył a oprawioną gazetę powiesił sobie w biurze. Każdy klient, który wchodzi do firmy zerka tajemniczo na ścianę co napawa naszego szefa dumą. Dziękujemy serdecznie za ekspresowe wykonanie zlecenia i miła obsługę. Pozdrowienia z Poznania."

"Przygotowaliśmy gazetę na 10-lecie firmy. Szef i pozostała kadra kierownicza przez godzinę dopatrywali się jakiejś "podpuchy" w artykule po czym stwierdzili, że umieszczenie firmy w dzienniku lokalnym to nie lada wyróżnienie i zaszczyt. Pomysł jak najbardziej udany. Dzięki."

"Prezent na 20-lecie firmy będziemy wspominać na pewno przez następne 20 lat. Świetna sprawa, szef nie mógł uwierzyć jak zobaczył swoje zdjęcie na pierwszej stronie w gazecie."

"Prezent z nutką humoru i do tego super wykonanie gazetki. Szef zadowolony i dumny, że znalazł się na pierwszej stronie gazety."

"Nasz na co dzień poważny kierownik opisany w gazecie jako tancerz go-go:) Była świetna zabawa a prezent na imieniny przejdzie do historii firmy."

"Bardzo dziękuję za ekspresową dostawę i profesjonalną obsługę. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę! Szef zaniemówił z wrażenia. Zobaczyć to na własne oczy... bezcenne. O to chodziło. Będę polecała tą stronę i sama nie raz do niej wrócę :)"

"Nasz kierownik odchodził z firmy. Bardzo dobrze nam się współpracowało i miło wspominamy te lata, dlatego chcieliśmy mu podziękować w jakiś sympatyczny sposób. Rozważaliśmy różne prezenty, dyskutowaliśmy o książkach, a nawet o jakimś obrazie, ale doszliśmy do wniosku, że materialne rzeczy nie oddadzą tego, co chcielibyśmy mu przekazać. Koleżanka znalazła w internecie waszą stronę i wasz pomysł tak nas zachwycił, że wszyscy rzuciliśmy się do piór i zaczęliśmy tworzyć artykuł – podziękowanie za lata współpracy. Oniemiał – wszyscy mieliśmy doskonałą zabawę i radość z tak fajnego pożegnania."

"Super!!! Interes z Wami to wielka przyjemność!!!! Pozdrawiam"

"Bardzo, bardzo dziękujemy. Za świetny pomysł, szybką realizację i dobry artykuł. Pozdrawiamy,"