Wyjątkowy na Upominek na Urodziny, Imieniny, Rocznicę Ślubu, Ślub lub Imprezę Firmową. Podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Radość! Gazeta w eleganckiej Ramie to Upominek na specjalne okazje dla Najbliższych i Znajomych. Skorzystaj z ponad 80 gotowych artykułów lub napisz własny tekst. W kilka minut przygotuj i zamów Wyjątkowy Upominek. Sprawdź poniżej opinie Klientów i promocyjne ceny Pakietów Prezentowych.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Oryginalny Upominek - Opinie Klientów

Pomysł na Upominek dla Szefowej

Uśmiech i zaskoczenie

chciałabym podzielić się wrażeniami z "gazetowego" prezentu. Gazeta była prezentem dla szefostwa z okazji Jubileuszu powstania Firmy. Początkowo sam pomysł i tematy artykułów budziły wątpliwości ale ostatecznie pomysł na ten rodzaj prezentu przeszedł i okazało się, że był strzałem w dziesiątkę. Bardzo się podobał i trzeba przyznać, był absolutnym zaskoczeniem na pewno ze względu na oryginalność.

Pozdrawiam, Ewa

Upominek na Urodziny

... a wzruszeniom nie było końca

Ten wieczór nasza solenizantka zapamięta na długo… O północy kurier dostarczył świeżo zdjętą z druku Gazetę Mazowiecką. Zaskoczenie było ogromne a wzruszeń nie było końca, kiedy to nasza solenizantka czytała wspomnienia o sobie zgromadzone przez przyjaciół.

Dziękujemy za szybkie zrealizowanie zamówienia i bardzo wyjątkowe podejście do klienta,całej redakcji Gazetomanii życzymy samych sukcesów!

D&G

Prezent na 30 Urodziny

Impreza była wyśmienita

Prezent bardzo się spodobał:) Artykuł z frontu ją lekko wzruszył, a z tylnej strony rozśmieszył ją do łez. Świetny pomysł na prezent, naprawdę warto zainwestować, sam się o tym przekonałem. Pozdrawiam i do następnego razu:)

Pozdrawiam serdecznie.

Upominek na Urodziny, na Rocznicę Ślubu, etc

Super Pomysł

Dziękujemy za szybką dostawę do Chicago

Pozdrawiamy,

Prezent na Urodziny

Upominek dla Babci

Babcia była naprawdę zaskoczona i cieszyła się z prezentu - chyba nie spodziewała się, że będzie na okładce gazety. :) Dziękuję za miłą współpracę i za wspaniały prezent. Pozdrawiam, Sara

Zamów oryginalny Prezent na 60 Urodziny

Upominek na Urodziny

Wielka radość

Ściskam :)

Zamów oryginalny Prezent na 50 Urodziny

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Bohater naszego artykułu - Marcin, nie wiedział co się dzieje jak wyszedł z egzaminu a my wręczylismy mu gazetę z jego zdjęciem. Prasa już wiedziała, że zdał...:) To najlepszy upominek na obronę pracy magisterskiej. Uśmiech nie schodził z twarzy obdarowanego."

"Pomysł, wykonanie i czas realizacji na 100%. Nasza Jubilatka nie mogła uwierzyć własnym oczom:)) opłacało się zamówić.."

"Upominek dla taty już gotowy - jesteśmy mega zadowoleni z produktu jak i z szybkości realizacji. Na pewno będziemy polecać:)."

"Pojechaliście po bandzie, gazeta była hitem imprezy. Znajomi już wiedzą że jeżeli super rzecz na urodziny to tylko do Was."

"Gazetkę podrzuciliśmy mamie do pracy z pomocą naszego zaprzyjaźnionego listonosza...ten wpadając do biura zakomunikował: "Krysiu jesteś w gazecie"...i sprawa potoczyła się już w odpowiednim kierunku. Mama wkręcona i zadowolona. O taki uśmiech na Jej twarzy właśnie nam chodziło. Planujemy zamówić kolejny upominek...na jednej wkrętce na pewno się nie skończy."

"Szanowni Państwo, W dniu dzisiejszym usiłowałam stworzyć artykuł dla mojej przyjaciółki z okazji urodzin. Niestety nie bez przeszkód...cóż komputer i złosliwość rzecz martwych:) Zadzwoniłam do Państwa i miła niespodzianka. Pan Arkadiusz okazał wybitną cierpliwość.. porozmawiał.. wytłumaczył... oferował swoja dalsza pomoc w razie kolejnych przeszkód:) Więcej takich ludzi i pracowników w sklepach internetowych. Usmiech i zyczliwość Pana Arkadiusza pozwoliła mi na rozpoczęcie ponownej procedury stworzenia artykułu, ponieważ wiedziałam, że mogę w każdej chwili zadzwonić i uzyskać pomoc. Pozdrawiam i dziękuję"

"Bardzo miło mnie zaskoczyliście. Upominek w postacie waszej gazetki zrobił mega wrażenie na znajomych i rodzinie. Artykuł idealnie pasował do sytuacji i wszyscy dali się wkręcić. Wpadliście na świetny pomysł z tym prezentem, tylko pozazdrościć:)))"

"Witam, dzięki za błyskawiczne dostarczenie - upominek udał się, impreza się udała, żart się udał, wszystko się udało."

"Upominkowe szaleństwo w postaci gazety na prezent sprawdziło się. Nasi znajomi mieszkający na stałe w Szwecji oniemieli ze zdziwienia. Krystyna Szczecin"

"Dziękuję Pani, że była miła wytrzymać mój podminowany nastrój - wieszał mi się internet i groziło to moim wybuchem. Dziękuję bardzo za wyrozumiałość i pozdrawiam :)"