Zaskocz Prezentem - Nawewt Na Jutro

Zaskocz Prezentem

Sprawdź Promocje!

W kilka minut (bez rejestracji) stwórz unikalne wydanie gazety o planowanej imprezie. Podaruj uśmiech i emocje - stwórz dowcipny Prezent na Wieczór Kawalerski. Wkręć Pana Młodego. Do wyboru 70 gotowych artykułów – na Kawalerski, Panieński, Ślub, Urodziny, Rocznicę Ślubu...

Zamów Gazetę

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Prezent na Wieczór Kawalerski - Opinie

Oryginalny Pomysł na Wieczór Kawalerski

Chłopaki nieźle mnie wkręcili

Wieczór kawalerski został zorganizowany wyjazdowy na weekend. Sobota była pełna atrakcji i impreza trwała prawie do rana. Następnego dnia jak już wszyscy się obudziliśmy jeden z kumpli wpadł do pokoju z gazetą, w której na pierwszej stronie było moje zdjęcie! Chłopaki nieźle mnie wkręcili

Przygotuj także Prezent na 30-te Urodziny

Oryginalny Prezent na Wieczór Kawalerski

Tańczący Go-Go

Pozdrawiam, Karolina

Oryginalny Prezent na Wieczór Kawalerski

Rozbawiliśmy nie tylko.... :)

Pozdrawiam, Justyna

Sprawdź jak zamówić Prezent dla Chłopaka

Oryginalny pomysł na Wieczór Kawalerski

Prezent na Wieczór Kawalerski

Zobacz jak przygotować Prezent na Wieczór Panieński

Pomysł na Wieczór Kawalerski

Uśmiech i zaskoczenie

Ekstremalnie czaderski prezent na wieczór kawalerski!!! Główny bohater imprezy rżał ze śmiechu, a my razem z nim:p I o to chodziło! Dzięki za super niespodziankę.

Pozdrawiam

Pomysł na Wieczór Kawalerski

Uśmiech z twarzy nie schodził

Świetny artykuł, po lekkich modyfikacjach jak znalazł dla naszego Kawalera;) Rewelka!

Możesz także zamówić oryginalny Prezent na Ślub

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

"Sprawnie, szybko - świetny zaczyn na kawalerski wieczór :)"

"Wyszło rewelacyjnie :) troszkę wrobiliśmy go z tą fotografią ale na szczęście już się wszystko wyjaśniło a jego przyszła małżowinka wybaczyła nam ten kawał, dzięki!"

"Prezent na wieczór kawalerski przejdzie do historii. Dzień po imprezie nasz kawaler był w szoku jak zobaczył gazetę. Szybko schował ją przed narzeczoną...ale mieliśmy ubaw."

"Ha dałem prezent i kumpel prawie spadł z krzesła...a jako że mało pamiętał z kawalerskiego tym łatwiej było mi go wkręcić w artykuł :)"

"Pomysł na wieczór kawalerski zrodził się sam – jednak odegraliśnie w nim ważną rolę. Tytuł "Opoja Roku" w waszej gazecie okazał się być zobowiązującym w stopniu większym niż przyrzeczenia składane przyszłej Żonie, że wszystko odbędzie się bardzo kulturalnie, miło i prawie bez alkoholu :) Mamy jednak nadzieję, że oprawiony prezencik zawiśnie jednak kiedyś w ich pokoju."

"Na pierwszej stronie był artykuł o tym, że na imprezę wezwana została policja, żeby uspokoić rozbawionych panów. Po imprezie brat wrócił do domu a gazetę oczywiście zostawił w przedpokoju. Rano zobaczyła ją mama i schowała przed innymi - ze wstydu. Zanim wyjaśniło się, że ta gazeta była prezentem, długo musieliśmy mamie tłumaczyć, że to nie wydarzyło się naprawdę. Super pomysł i fajna pamiątka"

"Wypasiony prezent na kawalerski. Maciek, Wrocław"

"Jazda na całego...kolega tak wkręcił się w artykuł, że jeszcze po imprezie cały czas zastanawiał się co tak naprawdę się stało - narzeczona w szoku:)"