Zaskocz Bliskich artykułem i fotką na pierwszej stronie Gazety!

Zaskocz Prezentem - Nawewt Na Jutro

Zaskocz Prezentem

W kilka minut (bez rejestracji) stwórz unikalne wydanie gazety na Prezent. Taki Super Prezent na sześćdziesiątkę pamięta się zawsze – uruchom wyobraźnię! Do wyboru 70 gotowych artykułów - na 30-tkę, 40-tkę, 50-tkę, Rocznicę Ślubu, etc.

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro

Opinie Klientów - Gazeta - Oryginalny Prezent

Prezent na 60 Urodziny dla Mamy

Uśmiech i zaskoczenie

Przesyłka dotarła, wszystko w porządku, bardzo dziękuję.:) Efekt jest świetny. Mam nadzieję, że mojej babci również się spodoba

(Po wręczeniu prezentu:)

Babcia była naprawdę zaskoczona i cieszyła się z prezentu - chyba nie spodziewała się, że będzie na okładce gazety. :) Dziękuję za miłą współpracę i za wspaniały prezent.

Pozdrawiam, Sara

Prezent na 60 Urodziny dla Mamy

Mama wybuchała smiechem :)

Gazeta wywołała dużo uśmiechów na twarzach. Jubilatka podczas czytania co chwilę wybuchała śmiechem:) Na początku gazetę wręczyliśmy bez oprawy, żeby była bardziej wiarygodna – co przyniosło porządny skutek bo mama była przekonana, że jest w prawdziwej prasie:) Po chwili daliśmy już gazetę w oprawie, która wisi teraz na ścianie w salonie. Pozdrawiamy B. i I.

Prezent na 60-tkę dla Męża

Wyraz Jego twarzy mówił sam za siebie!

:)

Pozdrawiam serdecznie, Alina

Oryginalny Prezent na 60 Urodziny dla Taty

Przepraszam, ale o co chodzi? :)

Ciężko było mi wytrzymać, żeby nie dać gazety wcześniej, ale na szczęście powstrzymałam się:) Był bardzo zaskoczony, dał się wkręcić, ale przede wszystkim było wzruszenie i twarz roześmiana jednocześnie po przeczytaniu artykułu:)

Magda

Oryginalny Prezent na 60-tkę

Był śmiech i zaskoczenie

Gazeta się spodobała! Dziękuję, jesteście świetni!

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro

"Prezent na urodziny dla taty KAPITALNY! Zaskoczył, rozbawił i wzruszył. Czego chcieć więcej."

"Prezent gigant:) o coś takiego nam chodziło, z pomysłem i z uśmiechem."

"Dla mnie bomba!!! Upominek na 60 urodziny jedyny w swoim rodzaju. Zadziwił i urzekł jubilatkę."

"Dzięki Wam to był naprawdę hucznie obchodzony jubileusz."

"Ciocia rozpakowała wszystkie prezenty na urodziny a naszą gazetkę zostawiliśmy na deser. No i był baaaaarrrrdzo słodki!!"

"Szybkość i precyzyjne wykonanie. Dziękuję za cierpliwość do mnie i pomysł na genialny artykuł. Będzie co wspominać. Pozdrawiam, JM"

"Upominek na 60ty jubileusz urodzin wykonany rewelacyjnie. Nie dość, że orginalny to jeszcze sam ''przyjechał'' na czas."

"Kto powiedział że życie po 60tce musi być nudne? Dla naszego przyjaciela sprawiliśmy dzięki Gazetomanii super prezent na 60 te urodziny. Rewelacja i mnóstwo radości. Dziękujemy."

"Tak się sama uśmiałam z tej gazetki, że radości solenizanta nawet nie potrafię sobie wyobrazić, dziękuję, dziękuję dziękuję E.M."

"Zamówiłam u Państwa prezent dla mamy na 60 urodziny. Wszystko poszło zgodnie z planem. Kurier dostarczył przesyłkę w dniu Jej urodzin. Zaraz otrzymałam telefon i słyszę w słuchawce: "wiesz co córuś? jestem w gazecie...". Uśmiechnięty głos mamy mówił sam za siebie. Polecam Was znajomym i sama na pewno skorzystam jeszcze nie raz...teraz wiem, że WARTO:)"

"Prezent na 60 urodziny szefa wyszedł genialnie. Cały dział marketingu wkręcił się w artykuł a kierownik jeszcze do dzisiaj nie może uwierzyć, że jest na pierwszej stronie w gazecie.."

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro

Realizacja (Ekspres + Kurier): wysyłka tego samego roboczego dnia (przewidziane doręczenie na następny dzień roboczy) dla ekspresowych płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych do godz. *13.00*.

Realizacja (Standard + Kurier): wysyłka tego samego lub następnego roboczego dnia (przewidziane doręczenie do dwóch dni roboczych). Szczegóły wysyłania i dostawy w Regulaminie.

Realizacja (Ekspres + Kurier na Sobotę): wysyłka w piątek, dla płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych najpóźniej do piątku do godz. *13.00* (przewidziane doręczenie na najbliższą sobotę).