Zaskocz Najbliższych artykułem i fotką na pierwszej stronie Gazety!

Zaskocz Prezentem - Nawet Na Jutro

Zaskocz Prezentem

Stwórz samodzielnie Oryginalny Prezent na Gwiazdkę - uruchom wyobraźnię Do wyboru 70 gotowych artykułów – na Gwiazdkę oraz na inne okazje Sięgnij po oryginalne prezenty i Nowy Pomysł na Świąteczny Prezent.

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro - 100% Satysfakcji

Opinie Klientów - Gazeta - Oryginalny Prezent

Prezent na Gwiazdkę

Świąteczny Prezent? Gazeta Św. Mikołaja!

Gazeta Św. Mikołaja dla dzieci! Stwórz specjalne wydanie "Gazety Św. Mikołaja" dla Twojego dziecka!

Spraw radość swojemu dziecku i sprezentuj mu pod choinkę specjalne wydanie gazety od Św. Mikołaja z artykułem na pierwszej stronie. W tym roku zasłużył na pochwałę i wyróżnienie od samego Mikołaja! Oryginalny prezent na gwiazdkę!

Gazeta Świętego Mikołaja to świetny prezent, który Twoje dziecko z sentymentem wspomni po latach. Wyczaruj dla niego jedyne w swoim rodzaju wydanie ''Gazety Św. Mikołaja''. List od św. Mikołaja w gazecie to prezent, którego nie znajdzie w stosie innych zabawek. Dzięki Gazecie Świętego Mikołaja uchwycisz wyjątkowy świąteczny nastrój.

Prezent na Gwiazdkę

Uśmiech i zaskoczenie

"Czadowy prezent! Siostrzenica uwielbia Święta i gdy zobaczyła swoje zdjęcie w „Gazecie Św. Mikołaja" była zachwycona potrójnie – treścią artykułu, tym że jest w gazecie i tym w jakiej gazecie, samego Św. Mikołaja:). Fajny dodatkowy prezent pod choinkę:)"

pozdrawiam,

Przygotuj Gazetę
START
Prezent na Gwiazdkę

Radość na Święta

"Paczka doszła bardzo szybko, bardzo dobrze zapakowana – wystarczyło obwinąć ją papierem świątecznym i gotowe. Prezent zrobił miłe wrażenie. Będę pamiętać :)"

Prezent na Gwiazdkę

Nie tylko dla Dzieci :)

Witam,

"Gazetą chciałam wkręcić swoją koleżankę, specjalnie nie zamieszczałam jej zdjęcia, natomiast w artykule wymieniłam jej dane i ogólnie artykuł dotyczył jej i specjalnego prezentu jak sugeruje tytuł „Wyjątkowy prezent od Św. Mikołaja!". Fajne :)"

Przygotuj Gazetę
START

"Zamówiliśmy dla synka - ma 9 lat i przeczuwa że ten Święty to może niekoniecznie. Już otrzymałam przesyłkę, dziękuję za szybką realizację. Gazetka bardzo mi się podoba. Myślę że będzie idealnym prezentem na Gwiazdke dla mojej 8letniej córeczki która bardzo lubi czytać. A ta wasza nowa gazetka świąteczna na pewno ją do tego zachęci. K. B.. Spróbujemy to w tym krainie dzieciństwa nieco gazetą przytrzymać.. wielkie buziaki, Anna"

"Wigilia w naszej rodzince na 1 stronce gazetki – bombowy prezent na święta, taki poprostu nietypowy. Muszę tylko zorganizować rodzinną fotkę. Olka."

"Zamówiliśmy już artykuł na święta...jesteśmy bardzo mile zaskoczeni. Gazeta wygląda świetnie. Będzie uzupełnieniem pod choinkę."

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro - 100% Satysfakcji

Realizacja (Ekspres + Kurier): wysyłka tego samego roboczego dnia (przewidziane doręczenie na następny dzień roboczy) dla ekspresowych płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych do godz. *13.00*.

Realizacja (Standard + Kurier): wysyłka tego samego lub następnego roboczego dnia (przewidziane doręczenie do dwóch dni roboczych). Szczegóły wysyłania i dostawy w Regulaminie.

Realizacja (Ekspres + Kurier na Sobotę): wysyłka w piątek, dla płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych najpóźniej do piątku do godz. *13.00* (przewidziane doręczenie na najbliższą sobotę).