Zaskocz Prezentem - Nawewt Na Jutro

Zaskocz Prezentem

W kilka minut (bez rejestracji) stwórz unikalne wydanie gazety z Mężem na okładce. Podaruj uśmiech i pozytywne emocje - stwórz Oryginalny Prezent dla Męża. Spraw by poczuł się sławny. Sięgnij po Nowy Pomysł na Prezent dla ukochanego. Do wyboru 70 gotowych artykułów - na Urodziny, Ślub, Rocznice Slubu, etc.

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro - 100% Satysfakcji

Opinie Klientów - Gazeta - Oryginalny Prezent

Prezent dla Męża

Zaskakujący, zabawny i wzruszający

witam, bardzo dziękuję za ekspresową przesyłkę i dodatkową gazetę w antyramie - fantastyczna niespodzianka.

Prezent był naprawdę udany - oryginalny, zaskakujący, zabawny i wzruszający. Każdy chciał zobaczyć, przeczytać, a niektórzy goście pytali czy to rzeczywiście autentyczna gazeta. Bardzo ciekawa forma prezentu, zdecydowanie inna niż wszystkie :-). Na pewno jeszcze skorzystam z Państwa usług i będę polecać znajomym.

W załącznikach przesyłam fotki :-)

Prezent dla Męża

Wycałował mnie mocno za wspaniały prezent :)

Gazeta była prezentem na 27 urodziny mojego męża. Bardzo się wzruszył gdy czytał artykuł na pierwszej stronie. Powiedział, że straszna ze mnie wariatka i wycałował mocno za taki wspaniały prezent. Jego reakcja bardzo mnie ucieszyła i chciałabym Wam bardzo podziękować za pomoc w przygotowaniu oraz staranność wykonania i szybką wysyłkę w niecałe 24 h, bo jak zwykle robiłam to na ostatnią chwilę w strachu, że niespodzianka się nie uda.

Jestem bardzo zadowolona. Na pewno będę polecać rodzinie i znajomym. Sonia

Prezent dla Męża

Uśmiech z twarzy mu nie schodził :)

Bardzo dziękuję i przesyłam moją "wkrętkę"

Sąsiad kończył 60 lat, jest lekarzem i został wkręcony że premier powoła go na wiceministra zdrowia, wszyscy byli w szoku , śmiechu było co nie miara. Ale najlepsze było jak sąsiad zabrał gazetę do szpitala i pokazał kolegom, wszyscy dali się nabrać, zaczęły się komentarze czy się nadaje, czy sobie da radę itp.

Potwierdzam dla wszystkich profesjonalizm i rzetelność Gazetomanii.

Pozdrawiam Julita

Oryginalny Prezent dla Męża

Wyraz jego twarzy mówił sam za siebie

:)

Łączę serdeczne pozdrowienia, Alina

Oryginalny Prezent dla Męża

Wspaniała pamiątka

Mój mąż jest gołębiarzem, swoją pasję do gołębi przejął po swoim tacie, a ten po swoim – jest to już tradycja rodzinna. Dzięki Gazetomanii mogłam przygotować wspaniałą pamiątkę oraz niespodziankę mężowi. Widać było po jego minie i reakcji, że się wzruszył. Teraz czekamy na kolejne domówione egzemplarze bo najbliższa rodzina też się o nie dopomina:)

Pozdrawiam

Oryginalny Prezent dla Męża

Fajny prezent dla Męża

Oryginalny Prezent dla Męża

Szukasz prezentu dla Męża? :)

:)

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro - 100% Satysfakcji

"Prezent dla męża na 60 urodziny zaskoczył go w pracy, bo tam zaadresowałam przesyłkę. W firmie zaczęła się dyskusja jak to możliwe, że mój Franek jest w gazecie i to jeszcze w dniu swoich urodzin. Radości było co nie miara. Bardzo dziękuję za pomoc przy zamówieniu i szybką dostawę. Mariola z Krasnego."

"Wkręciłam męża w artykuł o nowym ministrze, jego mina - bezcenna."

"Mąż nie mógł uwierzyć w nominację na radnego, aż zadzwonił do gminy zapytać o szczegółu. Śmiechu było co nie miara. Super zabawa i błyskawiczna dostawa. Dziękuję. Amirka"

"Niebanalny prezent dla faceta to wyzwanie nawet po wielu wspólnych latach. Na szczęście byliście moim ''pogotowiem podarunkowym". Fantastyczna niespodzianka!"

"Mąż z gazetą w ręku to typowy obrazek. Ale czytający artykuł o sobie to zaskoczenie, duma i radość. Wielka frajda taka niespodzianka dla męża. Pomysł się spawdził."

"Rocznicowa niespodzianka dla męża jest bezkonkurencyjna. Super artykuł i wykonanie. Namiary na was rozesłałam wśród znajomych. Taki pomysł na prezent wart jest rozreklamowania...:)"

"Rozwiązaliście mój problem z wyborem prezentu. To fajny psikus i porcja śmiechu. Od razu się zorientował ze został wrobiony. Cały wieczór ''wiercił mi dziurę w brzuchu'' czy wiem coś na temat artykułu o nim. A ja dzielnie milczałam i tylko uśmiechałam się pod nosem"

"Tak zapadającego w pamięć prezentu dla męża się nie spodziewaliśmy ale muszę przyznać że ubawiliśmy się po uszy - tatuś ostro spowiadał się naszej pełnoletniej córce że to są jakieś brednie wypisywanie przez pismaków a on występował w filmie ze 20 lat temu jako statysta ale nigdy w żadnym innym! Wszystkiego dobrego, Marta Zajączkowska"