Zaskocz Prezentem - Nawewt Na Jutro

Zaskocz Prezentem

W kilka minut (bez rejestracji) stwórz unikalne wydanie gazety z Mężem na okładce. Podaruj uśmiech i pozytywne emocje - stwórz Oryginalny Prezent dla Męża. Spraw by poczuł się sławny. Sięgnij po Nowy Pomysł na Prezent dla ukochanego. Do wyboru 70 gotowych artykułów - na Urodziny, Ślub, Rocznice Slubu, etc.

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro

Opinie Klientów - Gazeta - Oryginalny Prezent

Prezent dla Męża

Zaskakujący, zabawny i wzruszający

witam, bardzo dziękuję za ekspresową przesyłkę i dodatkową gazetę w antyramie - fantastyczna niespodzianka.

Prezent był naprawdę udany - oryginalny, zaskakujący, zabawny i wzruszający. Każdy chciał zobaczyć, przeczytać, a niektórzy goście pytali czy to rzeczywiście autentyczna gazeta. Bardzo ciekawa forma prezentu, zdecydowanie inna niż wszystkie :-). Na pewno jeszcze skorzystam z Państwa usług i będę polecać znajomym.

W załącznikach przesyłam fotki :-)

Prezent dla Męża

Wycałował mnie mocno za wspaniały prezent :)

Gazeta była prezentem na 27 urodziny mojego męża. Bardzo się wzruszył gdy czytał artykuł na pierwszej stronie. Powiedział, że straszna ze mnie wariatka i wycałował mocno za taki wspaniały prezent. Jego reakcja bardzo mnie ucieszyła i chciałabym Wam bardzo podziękować za pomoc w przygotowaniu oraz staranność wykonania i szybką wysyłkę w niecałe 24 h, bo jak zwykle robiłam to na ostatnią chwilę w strachu, że niespodzianka się nie uda.

Jestem bardzo zadowolona. Na pewno będę polecać rodzinie i znajomym. Sonia

Prezent dla Męża

Uśmiech z twarzy mu nie schodził :)

Bardzo dziękuję i przesyłam moją "wkrętkę"

Sąsiad kończył 60 lat, jest lekarzem i został wkręcony że premier powoła go na wiceministra zdrowia, wszyscy byli w szoku , śmiechu było co nie miara. Ale najlepsze było jak sąsiad zabrał gazetę do szpitala i pokazał kolegom, wszyscy dali się nabrać, zaczęły się komentarze czy się nadaje, czy sobie da radę itp.

Potwierdzam dla wszystkich profesjonalizm i rzetelność Gazetomanii.

Pozdrawiam Julita

Oryginalny Prezent dla Męża

Wyraz jego twarzy mówił sam za siebie

:)

Łączę serdeczne pozdrowienia, Alina

Oryginalny Prezent dla Męża

Wspaniała pamiątka

Mój mąż jest gołębiarzem, swoją pasję do gołębi przejął po swoim tacie, a ten po swoim – jest to już tradycja rodzinna. Dzięki Gazetomanii mogłam przygotować wspaniałą pamiątkę oraz niespodziankę mężowi. Widać było po jego minie i reakcji, że się wzruszył. Teraz czekamy na kolejne domówione egzemplarze bo najbliższa rodzina też się o nie dopomina:)

Pozdrawiam

Oryginalny Prezent dla Męża

Szukasz fajnego prezentu? :)

Nie wiesz jaki upominek przygotować dla Męża na Urodziny, Rocznicę Ślubu, Imieniny, na Mikołajki? Przygotuj swój prezent samodzielnie - przygotuj artykuł o Nim w gazecie na stronie głównej

Opisz jak jest dla Ciebie ważny i jak bardzo go kochasz - to najlepszy prezent dla ukochanego. Napisz wszystko to co chciałabyś mu przy tej okazji powiedzieć.

Gazetomania.pl jest źródłem pomysłów, które nigdy się nie wyczerpują.

Oryginalny Prezent dla Męża

Szukasz prezentu dla Męża? :)

:)

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro

"Prezent dla męża na 60 urodziny zaskoczył go w pracy, bo tam zaadresowałam przesyłkę. W firmie zaczęła się dyskusja jak to możliwe, że mój Franek jest w gazecie i to jeszcze w dniu swoich urodzin. Radości było co nie miara. Bardzo dziękuję za pomoc przy zamówieniu i szybką dostawę. Mariola z Krasnego."

"Wkręciłam męża w artykuł o nowym ministrze, jego mina - bezcenna."

"Mąż nie mógł uwierzyć w nominację na radnego, aż zadzwonił do gminy zapytać o szczegółu. Śmiechu było co nie miara. Super zabawa i błyskawiczna dostawa. Dziękuję. Amirka"

"Niebanalny prezent dla faceta to wyzwanie nawet po wielu wspólnych latach. Na szczęście byliście moim ''pogotowiem podarunkowym". Fantastyczna niespodzianka!"

"Mąż z gazetą w ręku to typowy obrazek. Ale czytający artykuł o sobie to zaskoczenie, duma i radość. Wielka frajda taka niespodzianka dla męża. Pomysł się spawdził."

"Rocznicowa niespodzianka dla męża jest bezkonkurencyjna. Super artykuł i wykonanie. Namiary na was rozesłałam wśród znajomych. Taki pomysł na prezent wart jest rozreklamowania...:)"

"Rozwiązaliście mój problem z wyborem prezentu. To fajny psikus i porcja śmiechu. Od razu się zorientował ze został wrobiony. Cały wieczór ''wiercił mi dziurę w brzuchu'' czy wiem coś na temat artykułu o nim. A ja dzielnie milczałam i tylko uśmiechałam się pod nosem"

"Tak zapadającego w pamięć prezentu dla męża się nie spodziewaliśmy ale muszę przyznać że ubawiliśmy się po uszy - tatuś ostro spowiadał się naszej pełnoletniej córce że to są jakieś brednie wypisywanie przez pismaków a on występował w filmie ze 20 lat temu jako statysta ale nigdy w żadnym innym! Wszystkiego dobrego, Marta Zajączkowska"