Jak przygotowac super prezent Jak przygotowac super prezent

Prezent na 50 urodziny - Oryginalne Życzenia

Zaskocz artykułem i fotką o 50-tce na pierwszej stronie Gazety!  
W kilka minut (bez rejestracji) stwórz wydanie gazety jako upominek.
Taki Super Prezent na 50 urodziny pamięta się zawsze – uruchom wyobraźnię!
Oprawiona gazeta to uśmiech i oryginalny prezent dla pięćdziesięciolatka - dla Taty.
Do wyboru 70 gotowych artykułów - nie tylko na urodziny ale też na inne okazje.

Prezent na 50 urodziny dla Taty, Męża lub Żony

Gazetomania - przygotuj super prezent Gazetomania - przygotuj super prezent

Prezent - Shipping Note Prezent - Shipping Note

 
Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191
 
Dostawa nawet na jutro
 

Realizacja (Ekspres + Kurier): wysyłka tego samego roboczego dnia (przewidziane doręczenie na następny dzień roboczy) dla ekspresowych płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych do godz. *13.00*.

Realizacja (Standard + Kurier): wysyłka tego samego lub następnego roboczego dnia (przewidziane doręczenie do dwóch dni roboczych). Szczegóły wysyłania i dostawy w Regulaminie.
Realizacja (Ekspres + Kurier na Sobotę): wysyłka w piątek, dla płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych najpóźniej do piątku do godz. *13.00* (przewidziane doręczenie na najbliższą sobotę).

Prezent - Opinie Prezent - Opinie

Szukasz prezentu na 50 urodziny?

W dniu 50-tych urodzin, złóż najserdeczniejsze życzenia i podaruj wyjątkowy prezent - artykuł w którym przywołasz wspomnienia. Przez te pół wieku życia na pewno nagromadziło się mnóstwo miłych i niezapomnianych wspomnień. Przypomnij o tym jubilatowi za pośrednictwem naszej gazety.
Prezent będzie z pewnością rozchwytywany.

A może szukasz prezentu dla 50-latki na Dzień Kobiet? Zaskocz żonę, mamę czy inną bliską Ci damę artykułem o najwspanialszej kobiecie na świecie.

Opinie:

Dziękujemy za miłe słowa i dzielenie się z nami Waszymi historiami.  Poniżej wybrane z nich:

Urodzinowy Upominek

"Gazeta miała być prezentem na 50-te urodziny mojej Mamy Wiesi. Miała go otrzymać podczas uroczystej kolacji z okazji tego święta. Prezent zrobił ogromne wrażenie na jubilatce, jak również na biesiadnikach. Pomyślałem sobie, że spotęguję realizm owej gazety poprzez zapakowanie jej w kopertę kurierską i dodanie do środka gazety lokalnej z taką samą datą. Przekazałem Mamie kopertę z gazetą mówiąc, że kurier zaczepił mnie przed domem i spytał czy odbiorę przesyłkę. Musiałem posunąć się do takiego fortelu, ponieważ mój tata, który nie brał udziału w spisku jest bardzo dociekliwy. Dzięki takiemu zabiegowi niczego się nie domyślił. Mama zaczęła czytać gazetkę i co parę zdań, zapadała na chwilkę głęboka cisza. Po czym padało pytanie: skąd oni to wszystko wiedzieli? Nie przypuszczała, że to może być wkręt. Trzymaliśmy ją w niepewności cały wieczór. Wykonywała również telefony do osób które rzekomo udzielały wywiadu do gazety, specjalnie dobrałem takie imiona, aby kojarzyły się jej z przyjaciółmi. Śmiechu było co nie miara. Jeszcze nigdy nie widzieliśmy jej tak zszokowanej, zawsze zachowuje zimną krew, a dzięki temu prezentowi została nieźle wkręcona. W końcu wieczorem odkryliśmy karty, nie mogła uwierzyć, że to żart.
Pozdrawiam i Dziękuję
Mikołaj L."

Prezent na 50-te urodziny

Witam,
to była super niespodzianka i mocne wzruszenie...
  bardzo dziękujemy"

Niespodzianka na 50-te urodziny

"Witam,
sory, że tak późno przesyłam zadowolonego z prezentu jubilata ale jak to mówią lepiej późno niż wcale:)
Pozdrawiam,
Piotr"

 

 
Prezent dla koleżanki

"Witam

Przesyłam zdjęcie naszej koleżanki, widać radość z artykułu w gazecie.

Dziekuje!"

   

 

"Kiedy przestajesz być czterdziestolatkiem i stajesz na szczycie góry wówczas nadchodzi dla Jubilata czas podsumowań. Dzięki Gazetomania.pl  i prezentu na 50tke w postaci gazety udało nam się rozweselić przyjaciela a impreza urodzinowa nabrała blasku. Dziękuję za pomysł. Marta z Gdańska"

"Piękni pięćdziesięcioletni na pierwszej stronie gazety i krzyczące o nich nagłówki. Fajny prezent, robi wrażenie."

"Dużą imprezę uświetniła gazeta na urodziny. Co prawda tekst pisałam całą noc, ale czego się nie robi dla prawdziwych  przyjaciół i rodzinki. Łzy wzruszenia, drżący głos podczas czytania artykułu, a później sporo śmiechu. Uroczy prezent na 50 urodziny dla brata - zbliżył nas uczuciowo."

"Przesyłka dotarła do mnie szybciej niż się spodziewałam. Pierwsze wrażenie SUPER, sama był się wkręciła. Prezent na 50tkę męża będzie pamiątką dla naszych wnuków jak nauczą się czytać. Zobaczą że mają sławnego dziadka."

"Pół wieku za nami, takie wydarzenie warto umieścić w gazecie. Świetne przeżycie."

"Po pierwsze dziękuję za szybką dostawę, po drugie za świetny pomysł, po trzecie za sprawienie radości mojemu mężowi...i na pewno będę Państwa polecać."

"Były emocje, była zabawa. Jubilat sprawdzał gazetę kilka razy i nie domyślił się że nie jest prawdziwa."

"Jeden z fajniejszych prezentów jakie udało mi się wręczyć. Na pozór zwykła gazeta – ale z reakcji mamy widziałam, jak ucieszyły ją słowa pisane prosto z serca. Dziękuję Wam..."

"50-cio lecie sąsiada świętowaliśmy bardzo hucznie i do tego jeszcze ten artykuł...humory dopisywały nam jak nigdy. Jeden z gości wybrał się nawet do kiosku po taką gazetę...świetny pomysł."

"Świetna niespodzianka. Gazetkę zrobilismy mamie na urodziny. Po chwili powagi i skupienia jej twarz rozbłysneła. Bombowo!"

"50tka na karku to świetna rzecz. Nasz jubilat genialnie odnalazł się w tej sytuacji. Do tego był mega dumny z nominacji na szefa roku. Gazeta zawisła w jego gabinecie i przypomina o świetnej niespodziance."

"Huczna pięćdziesiątka sąsiada rodem z okładki gazet...!!! Świetny pomysł na prezent urodzinowy. Goście jak i sam Jubilat byli ogromnie zaskoczeni artykułem. Polecamy Was dalej, bo naprawdę warto."

"Prezent na jubileusz 50 urodzin dotarł do nas ekspresowo i jest świetny. Gazeta niczym prawdziwe wydanie gazety. Nie omieszamy wkręcić jubilata a potem wręczymy gazetę w ramie na pamiątkę."

"Zamówiłam prezent na 50tkę dla męża. Uśmiałam się do łez jak mąż czytał artykuł i co chwila z jego ust słyszałam "oo no nie wierze nie wierze napisali o mnie". Niespodzianka się udała, spisaliście się świetnie."

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Prezent na