Zaskocz Prezentem - Nawewt Na Jutro

Zaskocz Prezentem

W kilka minut (bez rejestracji) stwórz unikalne wydanie gazety na Prezent. Taki Super Prezent na 40 urodziny pamięta się zawsze – uruchom wyobraźnię! Oprawiona gazeta to uśmiech i oryginalny prezent na czterdziestkę. Do wyboru 70 gotowych artykułów - na 30-tkę, 50-tkę, Ślub, Rocznicę Slubu, etc.

Przygotuj Gazetę
START

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro - 100% Satysfakcji

Opinie Klientów - Gazeta - Oryginalny Prezent

Prezent na 40 Urodziny dla Męża

Prezent dla męża - totalne zaskoczenie!

Szanowni Państwo, Dzisiaj mój mąż wyjął ze skrzynki gazetę z artykułem o sobie. Jest to człowiek który raczej nie okazuje swoich uczuć. Udało mi się zrobić jedno jedyne zdjęcie w trakcie gdy czytał artykuł - myślę że wyraz jego twarzy mówi sam za siebie. Bardzo dziękuję za współpracę przy zorganizowaniu takiej niespodzianki - sama też bym się cieszyła czytając o sobie w gazecie.

Łączę serdeczne pozdrowienia,

Alina

Prezent na 40 Urodziny dla Żony

Łzy w oczach, załamanie głosu :)

Tak jak obiecałam przesyłam foto z reakcją.

Były łzy w oczach, załamanie głosu, ale przede wszystkim wielkie zadowolenie z tak niespotykanej niespodzianki. Dziękujemy

Prezent na 40-tkę dla Koleżanki

Prezent okazał się "strzałem w dziesiątkę"

Witam,

Tak jak obiecałam przesyłam zdjęcie obdarowanej koleżanki na jej 40 urodziny.

Prezent okazał się "strzałem w dziesiątkę". Koleżanka byla nim bardzo mile zaskoczona. Odniosłam wrażenie że mój prezent był dla niej tego dnia wyjątkowy i pozostanie w jej pamięci na dłużej

Dlatego też chciałabym bardzo podziękować redakcji za wspaniały pomysł i pomoc w zorganizowaniu tak wyjątkowego prezentu i expresowe dostarczenie go.

Pozdrawiam serdecznie.

Oryginalny Prezent na 40 Urodziny

Był dużym zaskoczeniem dla obdarowanej

Prezent w postaci gazety był dużym zaskoczeniem dla obdarowanej. Wszyscy myśleli, że to prawdziwa gazeta i chcieli iść do kiosku by ją kupić. Bardzo fajny pomysł na prezent, pamiątka na lata:) Serdecznie polecam Gazetomanię.

Kasia

Oryginalny Prezent na 40-tkę

Uśmiech z twarzy nie schodził :)

Prezent bardzo się podobał, był absolutnym zakoczeniem - na pewno ze względu na oryginalność :)

Pozdrawiam, Ewa

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Dostawa nawet na jutro - 100% Satysfakcji

"Czterdziestka w gazecie...REWELACJA. Będzie o czym wnukom opowiadać:)"

"Oryginalny, trafiony prezent na 40 urodziny. Łezka w oku zakręciła się naszemu Jubilatowi. Gazeta na prezent rozkręciła krzesełkowe urodziny."

"Po prostu najwyższa klasa prezentu dla szanownego 40-latka, mimo iż to mężczyzna a jak wiadomo "chłopaki nie płaczą"...poleciała łezka ze wzruszenie."

"Jubileusz 40-to lecia przeszedł do historii ale pamiątkowa gazeta wisi na honorowym miejscu jako super prezent. A w chwilach zwątpienia dodaje siły i dobrej energii."

"Czterdziestka szefa nabrała kolorytu dzięki Gazetomanii. Wzruszający prezent na pół-oficjalne spotaknie firmowe. Dziękujemy za błyskawiczną realizację."

"Dla mojej siostry 40-te urodziny były trudne do przebrnięcia. Na szczęście w tym przełomowym dniu wręczyliśmy rozluźniający napięcie prezent w postaci gazety i to rozładowało emocje. Super prezent na taką okazję i fajna pamiątka"

"Dziękuję za świetny pomysł na '2 krzesełka', gazeta rozkręciła się po artykule, spekulacjom nie było końca."

"Czterdziestka mojej siostry udała się na wspaniale. Z gazetą urodzinową trafiliśmy prosto w serce. Prezent i wzruszył, i rozbawił. Pozdrawiamy ekipę za przesyłkę na ostatnią chwilę."

"Dzień dobry! Prezent był okazją do wielu wzruszeń - bardzo dziękuję za Wasz pomysł. TO cudowna okazja by wyznać bliskim jak są ważni w naszym życiu. pozdrawiam I.G"

"Gazetka była gwoździem programu na imprezie urodzinowej. I okazała się niezastapionym prezentem na urodziny."

"Prezent na urodziny dla męża bardzo udany, cały dzień zastanawiał się jak to możliwe. Artykuł naprawdę swietny, gratulacje dla pomysłodawcy. A tak ekspresowej dostawy to naprawdę się nie spodziewałam. Jestem zadowolona i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z waszej formy niespodzianki."