Jest kilka metod:

Zatem...

Jak wręczyć prezent?

Metoda na imprezowicza!

Jeśli chcesz zaskoczyć jubilata i członków przyjęcia proponujemy podczas imprezy wyciągnąć stworzoną gazetę, usiąść wygodnie i jakby nigdy nic zacząć czytać. Każdy ze zdziwieniem będzie się przyglądał, że na pierwszej stronie pojawiło się zdjęcie jubilata! Taka niespodzianka urodzinowa na pewno się sprawdzi.

Jak wręczyć oryginalny prezent?

Metoda na skowronka :)

Przygotuj śniadanie z gazetą dla jubilata. Podczas raczenia się pysznościami oraz popijając poranną kawę wyjąć gazetę oraz wczytać się w newsy dotyczące urodzin. Jubilat z pewnością będzie patrzył z niedowierzaniem, gdy ujrzy tam swoje zdjęcie.

Jak wręczyć oryginalny prezent?

Metoda na gazeciarza

Przynieś do domu przygotowaną przez Ciebie gazetę wraz z innymi gazetami oraz czasopismami. Połóż je na stoliku lub innym miejscu widocznym dla jubilata. Na wierzchu niech znajduje się TA gazeta. Jubilat sprawdzając lub przechodząc koło prasy zobaczy siebie oraz artykuł na stronie tytułowej.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Zamów Gazetę
Jak wręczyć oryginalny prezent?

Metoda na zaskoczenie kuriera

Gdy jubilat jest np. na wakacjach podczas swoich urodzin i nie masz możliwości wręczenia osobiście prezentu, możesz wysłać go kurierem. Jubilat będzie podwójnie zaskoczony. Podczas wypoczynku, nie spodziewając się niczego nagle otrzymuje Twój prezent urodzinowy. Uśmiech na twarzy gwarantowany.

Jak wręczyć oryginalny prezent?

Metoda na wspomnienia

Doskonałym upominkiem, do którego z chęcią będzie się powracać jest gazeta z artykułem opisującym przyjemne wspomnienia z życia Jubilata. Napisz tekst opisujący Jubilata oraz skrót najciekawszych i najważniejszych wydarzeń z Waszego życia. Jest również możliwość ustawienia daty z przyszłości jak również z przeszłości:)

Jak wręczyć oryginalny prezent?

Metoda na perfekcjonistę

Wręczając bukiet kwiatów lub pudełko z kokardą gazeta bardzo dobrze będzie się komponowała z całością. Gazeta oprawiona w elegancką ramkę, nada gustowny wygląd całemu prezentowi. Każda osoba oraz Jubilat zawsze będą mogli wrócić do tych chwil widząc na ścianie artykuł np. „Chodzący ideał!" wraz ze swoim zdjęciem.

Jak wręczyć oryginalny prezent?

Metoda na kioskarza

Dogadaj się z kioskarzem, żeby stworzoną przez Ciebie gazetę umieścić na witrynie, tak aby była widoczna. Kiedy Jubilat będzie przechodził koło saloniku prasowego zdziwi się widząc swoje zdjęcie na pierwszej stronie gazety! Baw się i uruchom wyobraźnię!

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Zamów Gazetę

Realizacja (Ekspres + Kurier): wysyłka tego samego roboczego dnia (przewidziane doręczenie na następny dzień roboczy) dla ekspresowych płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych do godz. *13.00*.

Realizacja (Standard + Kurier): wysyłka tego samego lub następnego roboczego dnia (przewidziane doręczenie do dwóch dni roboczych). Szczegóły wysyłania i dostawy w Regulaminie.

Realizacja (Ekspres + Kurier na Sobotę): wysyłka w piątek, dla płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych najpóźniej do piątku do godz. *13.00* (przewidziane doręczenie na najbliższą sobotę).