Wyjątkowy Prezent na Mikołajki. Podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Radość! Gazeta w eleganckiej Ramie to Super Mikołajkowy Prezent na 6-go Grudnia. Skorzystaj z 70 gotowych artykułów lub przygotuj własny tekst. Gazeta to pamiątka na lata - w kilka minut przygotuj i zamów Wyjątkowy Prezent na Mikołajkową Okazję. Sprawdź poniżej opinie Klientów i Promocyjne Ceny Pakietów.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent na Mikołajki - Opinie Klientów

Prezent na Mikołajki

Uśmiech i zaskoczenie

Gazetę wręczyłem. Prezent bardzo udany – cała rodzina oraz znajomi teraz mogą go podziwiać, ponieważ gazeta w ramie została powieszona w widocznym miejscu w pokoju!

Pozdrawiam,

Prezent na Mikołajki

Pomysł wysmienity!

Szanowni Państwo,

Pomysł wyśmienity! Śmiechu było do rozpuku! Powiedzieliśmy jej, że w "dzisiejszej" gazecie jest jakiś dodatek, "ale heca" i podobne słowa. Stała uśmiechnięta i nie wiedziała co jest grane i skąd się to wzięło.

Co chwilę wszyscy wybuchali śmiechem.

Bardzo dziekuję :)

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Bardzo fajny artykuł, w tym roku upominek na mikołajki udał mi się jak nigdy...oczywiście z waszą pomocą. 100-krotne dzięki"

"Ale super:) upominek jakiego szukałam...oryginalny i z poczuciem humoru :) Pozdrowienia"

"Potraficie zarazić magią świąt. Wasza gazetka będzie świetną inicjatywą na prezent. Muszę tylko zebrać materiał na jakiś odjazdowy artykuł. Już nie mogę się doczekać reakcji brata na wkręt. Kornelia"

"Wiem, że jeszcze sporo czasu do 6 grudnia ale ja już nie mogłam wytrzymać. Dzisiaj kurier przywiózł mi paczkę, teraz żałuję że znalazłam to dopiero teraz. Dziękuję za miłą obsługę i do usłyszenia. Pozdrawiam"