Pracujemy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8.00 - 16.00. A czasami dłużej :) - zadzwoń!


Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191Prezent na 18-te Urodziny

Nie sądziłam, że tak można tyle osób wkręcić :)

"Sama nie wiem jak i czy w ogóle mam sie przedstawiać, ale jednak napiszę;) Jestem tą dziewczyną, która bardzo sprytnie została wkręcona w swoje 18-ste urodziny :)

Przyznam, że to niesamowite, ale absolutnie nikomu nie przyszło do głowy, że gazeta, w której rzekomo byłam głównym tematem nie jest prawdziwa... Wszyscy znajomi, jak i otoczenie cały czas są przekonani, że jestem bohaterką Dziennika Lokalnego;). Nie sądziłam, że tak można tyle osób wkręcić :D Proszę spokojnie umieścić to na stronie - niech ludzie wiedzą, że warto coś takiego przeżyć:). Dziękuję bardzo za niezapomniane przeżycia i chwile, które są nie do opisania:)

Pozdrawiam gorąco wszystkich którzy „brali w tym udział" :), Karolina S."Prezent na Urodziny

Trzymaliśmy ją w niepewności cały wieczór :)

"Gazeta miała być prezentem na 50-te urodziny mojej Mamy Wiesi. Miała go otrzymać podczas uroczystej kolacji z okazji tego święta.

Prezent zrobił ogromne wrażenie na jubilatce, jak również na biesiadnikach. Pomyślałem sobie, że spotęguję realizm owej gazety poprzez zapakowanie jej w kopertę kurierską i dodanie do środka gazety lokalnej z taką samą datą. Przekazałem Mamie kopertę z gazetą mówiąc, że kurier zaczepił mnie przed domem i spytał czy odbiorę przesyłkę. Musiałem posunąć się do takiego fortelu, ponieważ mój tata, który nie brał udziału w spisku jest bardzo dociekliwy. Dzięki takiemu zabiegowi niczego się nie domyślił. Mama zaczęła czytać gazetkę i co parę zdań, zapadała na chwilkę głęboka cisza. Po czym padało pytanie: skąd oni to wszystko wiedzieli? Nie przypuszczała, że to może być wkręt. Trzymaliśmy ją w niepewności cały wieczór. Wykonywała również telefony do osób które rzekomo udzielały wywiadu do gazety, specjalnie dobrałem takie imiona, aby kojarzyły się jej z przyjaciółmi. Śmiechu było co nie miara. Jeszcze nigdy nie widzieliśmy jej tak zszokowanej, zawsze zachowuje zimną krew, a dzięki temu prezentowi została nieźle wkręcona. W końcu wieczorem odkryliśmy karty, nie mogła uwierzyć, że to żart.

Pozdrawiam i Dziękuję. Mikołaj L."

Pomysł na Prezent

Radość i zaskoczenie!

„Witam! Zgodnie z Państwa prośbą chciałabym podzielić się wrażeniami z "gazetowego" prezentu. Gazeta była upominkiem dla szefostwa z okazji jubileuszu powstania firmy.

„Początkowo sam pomysł i tematy artykułów budziły wątpliwości ale ostatecznie pomysł na ten rodzaj prezentu przeszedł i okazało się, że był strzałem w dziesiątkę. Bardzo się podobał i trzeba przyznać, był absolutnym zaskoczeniem na pewno ze względu na oryginalność.

Bardzo sprawnie i terminowo dostarczona przesyłka.

W imieniu swoim i koleżanek z pracy pragnę bardzo podziękować. Polecam wszystkim, którzy mają kłopot z kupnem oryginalnego prezentu...W załączeniu kilka fotek z tej uroczystości.... Pozdrawiam, Ewa

Pomysł na 40-tkę

Totalne zaskoczenie!

„Prezent urodzinowy dla Szanownego 40-latka udany , leciuchno go zaskoczyło a mocniej uradowało, bliscy z niedowierzaniem czytali wywiad z jubilatem :)

Gazeta krążyła wokół stołu wśród zaproszonych gości.

Super pomysł na prezent"

Prezent Urodzinowy...

Po prostu uśmiech!

"Bardzo dziękuję i przesyłam moją "wkrętkę.

Sąsiad kończył 60 lat, jest lekarzem i został wkręcony że Premier powoła go na wiceministra zdrowia, wszyscy byli w szoku , śmiechu było co nie miara. Ale najlepsze było jak sąsiad zabrał gazetę do szpitala i pokazał kolegom, wszyscy dali się nabrać, zaczęły się komentarze czy się nadaje, czy sobie da radę itp.

Potwierdzam dla wszystkich profesjonalizm i rzetelność Gazetomanii.

Pozdrawiam Julita"

Prezent na 60 Urodziny

...wyraz twarzy mówi sam za siebie :)

"Szanowni Państwo,

Dzisiaj mój mąż wyjął ze skrzynki gazetę z artykułem o sobie. Jest to człowiek który raczej nie okazuje swoich uczuć. Udało mi się zrobić jedno jedyne zdjęcie w trakcie gdy czytał artykuł - myślę że wyraz jego twarzy mówi sam za siebie.

Bardzo dziękuję za współpracę przy zorganizowaniu takiej niespodzianki - sama też bym się cieszyła czytając o sobie w gazecie.

Łączę serdeczne pozdrowienia, Alina

Prezent na Ślub

..gazeta stałą się hitem poprawin :)

Witam, Przesyłam kilka słów i zdjęcie dokumentujące radość Pani młodej z otrzymanego prezentu. Prezent bardzo się podobał a gazeta stała się hitem poprawin, gdzie przechodziła z rąk do rąk a goście zapisywali sobie adres strony kontaktowej, gdyż prezent był bardzo oryginalny.

Serdeczne pozdrowienia również od Państwa młodych. Monika P."

Prezent na Rocznicę Ślubu

..łzy szczęścia i wzruszenia- rewelacja!!!!

"Witam serdecznie ;)

zgodnie z obietnicą przesyłam kilka słów:

1/ prezent: ogromne zaskoczenie, wielka niespodzianka, łzy szczęścia i wzruszenia- rewelacja!!!!

2/ firma: bardzo profesjonalna, szybka i fachowa obsługa - naprawdę szczerze polecam !!!

pozdrawiam, MK"

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Zamów Gazetę

Realizacja (Ekspres + Kurier): wysyłka tego samego roboczego dnia (przewidziane doręczenie na następny dzień roboczy) dla ekspresowych płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych do godz. *13.00*.

Realizacja (Standard + Kurier): wysyłka tego samego lub następnego roboczego dnia (przewidziane doręczenie do dwóch dni roboczych). Szczegóły wysyłania i dostawy w Regulaminie.

Realizacja (Ekspres + Kurier na Sobotę): wysyłka w piątek, dla płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych najpóźniej do piątku do godz. *13.00* (przewidziane doręczenie na najbliższą sobotę).