Zaskocz Najbliższych artykułem i fotką na pierwszej stronie Gazety!

TVN - Dzień dobry TVN

Prezenty nietypowe

„Trwa właśnie najgorętszy okres obdarowywania bliskich różnymi upominkami. Niestety nie zawsze mamy pomysł na wyjątkowy i zaskakujący prezent. Możemy wtedy skorzystać z pomocy internetowych portali z niecodziennymi prezentami."Newsweek Polska

Dodatek "Pomysł na prezent"

„Zamów spersonalizowaną gazetę dla kogoś bliskiego – uczyń go Mistrzem Olimpijskim albo Miss Universum"

Rytm Miasta - TVN Warszawa

Walentynki inaczej: Drugiej połowie podaruj... Gazetę

"Zdjęcie ukochanej osoby na pierwszej stronie gazety i artykuł o waszej miłości - taki oryginalny prezent możesz sprawić swojej drugiej połowie na Walentynki."

Twój Styl

Trafisz na okładki gazet!

„Od dziś każdy może być gwiazdą, o której piszą media. Jeśli brakuje Ci pomysłu na prezent dla koleżanki albo chcesz zrobić jej żart, spraw, by trafiła na czołówkę gazety. W portalu www.gazetomania.pl wybierzesz wzór makiety, stylizowany na wygląd jednego z rzeczywistych tytułów, napiszesz o przyjaciółce własny tekst albo dołączysz coś z proponowanych gotowców. Jeszcze tylko dodasz zdjęcie przyjaciółki, by po chwili mieć w ręce wydruk pierwszej strony"

Gazeta Wyborcza

Być jak z okładki!

„Możesz zamówić komuś w prezencie artykuł ze zdjęciem na pierwszej stronie a obdarowany dostanie gazetę, która wygląda jak prawdziwa. Gazetomania.pl proponuje takie właśnie nietypowe prezenty."

TVP - Kawa czy Herbata

Postanowienia Noworoczne

W programie Kawa czy Herbata zaprezentowany został pomysł wydrukowania postanowień noworocznych w gazecie. Gazeta może przypominać o tym, co sobie postanowiliśmy - wówczas także inne osoby będą mogły „rozliczać" nas z naszych obietnic.

Cienie i Blaski

Niebanalny prezent

„Dzień Matki już niedługo i na pewno zastanawiasz się jak uczcić to święto.... ...Jeżeli zamierzasz osobiście mamę odwiedzić, dołącz do kwiatów specjalne którejś z gazet ze zdjęciem mamy na pierwszej stronie i przygotowanym dla niej tekstem. Jak to zrobić? Wejdź na stronę www.gazetomania.pl (ceny od 59,90 pln). Wszystkim mamom życzymy wszystkiego najlepszego!"

Zamów Gazetę

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Opinie Klientów - Gazeta - Originalny Prezent

Prezent dla męża - totalne zaskoczenie!

Szanowni Państwo, Dzisiaj mój mąż wyjął ze skrzynki gazetę z artykułem o sobie. Jest to człowiek który raczej nie okazuje swoich uczuć. Udało mi się zrobić jedno jedyne zdjęcie w trakcie gdy czytał artykuł - myślę że wyraz jego twarzy mówi sam za siebie. Bardzo dziękuję za współpracę przy zorganizowaniu takiej niespodzianki - sama też bym się cieszyła czytając o sobie w gazecie.

Łączę serdeczne pozdrowienia

Alina

Były łzy w oczach, załamanie głosu

Witam,

Tak jak obiecałam przesyłam foto z reakcją.

Były łzy w oczach, załamanie głosu, ale przede wszystkim wielkie zadowolenie z tak niespotykanej niespodzianki. Dziękujmy

Zamów Gazetę

Uśmiech i radość

Tak jak obiecałam przesyłam zdjęcie obdarowanej koleżanki na jej urodziny.

Prezent okazał się "strzałem w dziesiątkę". Koleżanka byla uśmiechięta i zaskoczona:) Odniosłam wrażenie że nasz prezent był dla niej tego dnia wyjątkowy i pozostanie w jej pamięci na dłużej.

Był dużym zaskoczeniem dla obdarowanej.

Prezent w postaci gazety był dużym zaskoczeniem dla obdarowanej. Wszyscy myśleli, że to prawdziwa gazeta i chcieli iść do kiosku by ją kupić. Bardzo fajny pomysł na prezent, pamiątka na lata:) Serdecznie polecam Gazetomanię.

Kasia z Torunia

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Zamów Gazetę

Realizacja (Ekspres + Kurier): wysyłka tego samego roboczego dnia (przewidziane doręczenie na następny dzień roboczy) dla ekspresowych płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych do godz. *13.00*.

Realizacja (Standard + Kurier): wysyłka tego samego lub następnego roboczego dnia (przewidziane doręczenie do dwóch dni roboczych). Szczegóły wysyłania i dostawy w Regulaminie.

Realizacja (Ekspres + Kurier na Sobotę): wysyłka w piątek, dla płatności wybranych z naszej strony (PayU) i zaksięgowanych najpóźniej do piątku do godz. *13.00* (przewidziane doręczenie na najbliższą sobotę).