W kilka minut (bez rejestracji) przygotuj unikalne wydanie gazety na Wielkanoc. Taki Prezent "na Zajączka" pamięta się zawsze! Oprawiona gazeta to uśmiech i oryginalny prezent.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent na Wielkanoc - Opinie Klientów

Prezent na Wielkanoc

Wielkanocny prezent

Bardzo serdecznie całej Państwa ekipie dziękuję, że za Państwa pośrednictwem mogłam sprawić ogromną radość mojej córce chrzestnej i przyjaciółce w dniu tak ważnym dla każdej z nich :)

Prezent na Wielkanoc

Ślub w Wielkanoc!

Witam,

Dziękuję w imieniu znajomych, którym przygotowałam waszą gazetkę z okazji ślubu, który był w Wielkanoc. Zrobiła duuuuuże WRAŻENIE na wszystkich, goście przekazywali sobie z rąk do rąk gazetę, każdy chciał zobaczyć i przeczytać artykuł.

Prezent na Wielkanoc

Uśmiech i zaskoczenie

To coś nowego dlatego wtedy tak długo zastanowałam się czy na taką okazję się nada :) Ale wszystko wyszło wzorowo - świetny prezent na święta. Życzę wam równie dużo uśmiechu ile sama doznałam patrząc na to cudo :)

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Dziekuję za wiadomość, kurier doręczył już przesyłkę. Mąż był w szoku a przy wielkanocnym stole chwalił się wszystkim dookoła:) Rocznicowy prezent wyszedł wspaniale."

"Przesyłka dotarła ekspresowo i cieszy oko :)"

"Wielkie dzięki! Artykuł na pewno umili rodzicom wielkanocne śniadanie. Na pewno będę was polecał a w maju na urodziny chrześnicy też na pewno zamówię"

"A może skusisz się na firmowy upominek na Wielkanoc? Zamów artykuł na pierwszej stronie w gazecie. Gorący news na okładce będzie na pewno miłą niespodzianką na Zajączka"

"Po pierwsze to gratuluje pomysłu- własna gazeta to bardzo ciekawa rzecz:) Zamówiłem ją jako prezent na święta dla rodziców, śmiałem się sam do siebie jak czytałem artykuł. Mam nadzieję, że im też się spodoba:))) Pozdro Patyk"