10 pomysłów na Prezent Ślubny – podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Radość! Oprawiona w ramę Gazeta z fotografią i gratulacjami to oryginalny i zapadający w pamięć prezent na Ślub i Wesele. Skorzystaj z promocyjnych Pakietów Prezentowych - w kilka minut przygotuj wyjątkowy prezent na lata. Do wyboru 10 gotowych artykułów - sprawdź poniżej opinie Klientów i zamów Super Prezent!

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent na Ślub - Opinie Klientów

Oryginalny Prezent na Ślub

Uśmiech i zaskoczenie

Witam,

Bardzo serdecznie całej Państwa ekipie dziękuję, że za Państwa pośrednictwem mogłam sprawić ogromną radość mojej córce chrzestnej i przyjaciółce w dniu tak ważnym dla każdej z nich :)

Pozdrawiam

Prezent na Ślub

Niespodzianka na Ślubie

Zaskoczenie i reakcja Młodej Pary - bezcenne...

Zobacz jak zamówić Prezent na Wieczór Panieński

Oryginalny Prezent na Ślub

Co kupić na Prezent Ślubny?

Jaki Prezent na Ślub wybierzesz na ten Najważniejszy dzień w życiu? Jeśli szukasz pomysłu na Oryginalny Prezent odkryj Pomysły na Prezenty – Pamiątkową Gazetę z Życzeniami z okazji Ślubu. Takie Osobiste i Wyjątkowe Życzenia na Ślub w Gazecie to pamiątka na lata i wyjątkowy pomysł na Oryginalny Prezent na Ślub. Przygotuj samodzielnie unikalny Upominek na Ślub i Wesele.

Możesz także przygotować Prezent na Wieczór Kawalerski

Prezent na Ślub

Radość i zaskoczenie

Prezent bardzo się podobał a gazeta stała się hitem poprawin.

Pozdrawiam

Przygotuj oryginalny Prezent na Rocznicę Ślubu

Oryginalny Prezent na Ślub

Impreza była wyśmienita

Gazeta była dla Nowożeńców w Niemczech, z "pełnym" środkiem i leżała na podszybiu samochodu razem z innymi gazetami. Odkryli ją rodzice Pana Młodego wkładając kwiaty do bagażnika.

Zaskoczenie i radość były ogromne.

dziękuję i pozdrawiam, Mariola

Oryginalny Prezent na Ślub

Zapraszamy na Nasz Ślub !!!

Zobacz jak przygotować Oryginalne Zaproszenia Ślubne

Oryginalny Prezent na Ślub

Zaskoczenie i radość były ogromne

Witam,

Podczas wesela chcieliśmy podziękować naszym rodzicom i zastanawialiśmy się jaki upominek byłby najlepszy. Koleżanka poleciła nam Gazetomanię i myślę, że był to strzał w dziesiątkę. Mogliśmy w artykule zawrzeć wszystkie słowa wdzięczności, których nie bylibyśmy w stanie przekazać podczas podziękowań na weselu z powodu wzruszenia. Rodzice w każdej chwili będą mogli także, nawet po latach wrócić do gazety i artykułu. Dlatego uznaliśmy, że jest to idealny pomysł na Podziękowania dla Rodziców na Ślub.

Pozdrawiamy, A&M

Oryginalny Prezent na Ślub

Fajny i niecodzienny prezent

W kwietniu mamy ślub i zdecydowaliśmy się dla najbliższych przygotować inną, oryginalną formę zaproszenia na nasz ślub. Gazeta dla naszych gości była sporym zaskoczeniem, dali się nabrać:p Bardzo fajny i niecodzienny prezent i jak widać po naszym przykładzie sprawdza się również w innych rolach:)

Pozdrawiam

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Gazeta spisała się fantastycznie. Podziękowanie dla rodziców na ślub sprawiło im wiele radości. Były łzy wzruszenia i wielki uśmiech. Polecam Wasze artykuły i jeszcze nie raz z nich skorzystam - najbliża okazja panieński mojej przyjaciółki :)"

"Gorąca relacja ze ślubu roku w prasie ogólnopolskiej. Cudowny prezent na ślub, który wprowadził niezłe zamieszanie w trakcie uroczystości. Ciekawość gości wzięła górę."

"Dziękuję za fantastyczny pomysł na prezent ślubny, gazetka wywołała spore poruszenie wśród gości. Fajny akcent na taką uroczystość."

"Dzięki wam bardzo gazetomanio. Gazetka został rozdana gościom weselnym. Ogromne zaskoczenie gości, para młoda zadowolona, że tak ważny dla nich dzień został opisany w gazecie. Jednym słowem rewelacja. Będę polecać wasz serwis bo naprawdę warto. Już dawno nie spotkałam się z tak miłą i szybką obsługą. Dziękuję, że dostarczyliście gazetkę na czas. Łącze pozdrowienia i do usłyszenia wkrótce. Kamila W."

"Upominek udał się bardzo! Gazeta, którą zamówiłam miała być prezentem ślubnym. Artykuł, który wybrałam i trochę przeredagowałam był bardzo prawdopodobny, dlatego pod koniec wesela postanowiłam wkręcić młodą parę. I udało się, pobiegłam do nich z zaskoczoną miną i Państwa Gazetą w ręku i powiedziałam, że ktoś to przyniósł. Zaskoczone i przerażone miny nowożeńców, a szczególnie mojej siostry - bezcenne!"

"Gazetka wywołała ogólne porusznie na ślubie. Rozweseliła Nowożeńców, zadziwiła gości. Świetny upominek ślubny, dziękuję za pomoc w szybkiej realizacji. Polecam nie tylko na ślub."

"Nasi przyjalciele dołownie zaniemówili z wrażenia. Taki oryginalny prezent na ślub w postaci dziennika dodał wspaniałych emocji i rozbawił wszystkich gości. Weselny dodatek który stał się clou imprezy weselnej. Strzał w dziesiątke"

"Nie masz pomysłu na artykuł? Sprawdź nasze przykładowe teksty kliknij tutaj."

"Na ślub znajomych, zamówiłam gazetkę, która miała być prezentem. Nie wiem jak to zrobiliście ale realizacja mojego zamówienia była błyskawiczna. Gazetę otrzymałam na czas a nowo upieczeni Państwo Młodzi są dumni z tego, że napisali w „prasie" o tak ważnym dla nich dniu."

"Zamówiliśmy u Was prezent na ślub - podziękowanie dla rodziców. Bardzo ładnie prezentują się gazety oprawione w złote ramy. Dziękujemy serdecznie i na pewno odezwiemy się jeszcze w przyszłym miesiącu. Szykuje się wtedy ślub naszych znajomych. Pozdrawiamy i do usłyszenia. A.M. Malinki."

"Życzenia dla pary młodej w gazecie były strzałem w dziesiątke... Nowożeńcy puścili gazetę wśród gości. "Wielkie oczy a po chwili śmiech... bardzo miło będziemy wspominać współpracę z Wami."

"Piękna uroczystość ślubna i pięknie oprawiony upominek - gazeta dla pary młodej na prezent obiegła wszystkich gości. Sami bohaterowie artykułu bardzo pozytywnie zaskoczeni."

"Możesz także przygotować oryginalny Prezent na 30 Urodziny."