Wyjątkowy Prezent na Narodziny Dziecka. Podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Radość! Podaj datę i godzinę narodzin, miejsce, znak zodiaku i imiona szczęśliwych Rodziców. Skorzystaj z gotowego artykułu lub napisz własny tekst. Papierowa gazeta plus dodatkowy egzemplarz w Eleganckiej Ramie to Wyjątkowy Prezent i Pamiątka na lata. Sprawdź poniżej opinie Klientów i promocyjne ceny Pakietów Prezentowych.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent na Narodziny Dziecka - Opinie

Prezent na Narodziny Dziecka

Kiedyś to przeczyta

Siostra urodziła córkę i z tej okazji chciałam dać rodzicom i małej jakąś pamiątkę. Szukałam czegoś co przetrwało by długie lata, w necie natknęłam się na Gazetomanię. Lepszego prezentu nie mogłam sobie wymarzyć:) Siostra i Szwagier byli zaskoczeni oraz zachwyceni prezentem, a Amelka za kilka lat przeczyta jak to było, gdy się urodziła:)

Radość Narodzin! - Wyjątkowy Prezent dla Rodziców

Prezent na Narodziny Dziecka

Prezent na Narodziny Dziecka

Przygotuj serdeczne życzenia i gratulacje

Prezent na Narodziny Dziecka

Pierwszy Jubileusz

Od razu w prasie :)

Pozdrawiam serdecznie

Możesz także zamówić Prezent dla Taty lub Prezent dla Mamy.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Narodziny dziecka - niepowtarzalny prezent na 30 Urodziny :)"

"Rodzice mieli tylko jedno pytanie dotyczące tego, skąd prasa wie że to takie wyjątkowe dziecko. Mamy go na telefonie, komputerach - zatem jest i w gazecie :)"

"Nasz słodki bobas będzie miał super pamiątkę jak dorośnie. Upominek na pewno jeszcze zaskoczy w przyszłosci. Dziękuję za very szybkie wykonanie gazety, można na was liczyć."

"Mały Michaś na pierwszej stronie w gazecie to był hit. Taki prezent sprawi radość na pewno nie jednym rodzicom. Ja się o tym przekonałam, polecam Was"