Zaskocz Prezentem - Nawewt Na Jutro

Zaskocz Prezentem

Sprawdź Promocje!

Nowy Pomysł na Prezent na Jubileusz Firmy. Podaruj Uśmiech, Wzruszenie i Radość! Gazeta to Oryginalny Pomysł na Prezent na Jubileusz Firmy; dla Szefa, dla Prezesa, dla Pracowników i Kolegów. Do wyboru gotowe artykuły na Rocznicę Firmy ale także na Emeryturę i na Zmianę Pracy. Papierowa gazeta plus dodatkowy egzemplarz w Eleganckiej Ramie to Wyjątkowy Prezent do powieszenia na ścianę i pomysł na udaną Imprezę Firmową. Przygotuj w kilka minut i skorzystaj z Promocyjnej Oferty Pakietów Prezentowych.

Zamów Gazetę

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Prezent na Rocznicę, Jubileusz Firmy - Opinie

Prezent na Jubileusz Firmy

Odjechany prezent

Witamy i dziękujemy za odjechany prezent.. Niespodzianka była super!

Pozdrawiamy,

Przygotuj pomysłowy Prezent dla Szefa - na Imieniny, Urodziny, Jubileusz firmy

Prezent na Rocznicę Firmy

Prezent na Jubileusz

Życzenia w gazecie

Zobacz jak przygotować oryginalny Prezent na Zmianę Pracy.

Oryginalny Prezent na Jubileusz Firmy

Uśmiech z twarzy nie schodził

Witam,

chciałabym podzielić się wrażeniami z "gazetowego" prezentu. Gazeta była upominkiem dla szefostwa z okazji jubileuszu powstania firmy. Początkowo sam pomysł i tematy artykułów budziły wątpliwości ale ostatecznie pomysł na ten rodzaj prezentu przeszedł i okazało się, że był strzałem w dziesiątkę. Bardzo się podobał i trzeba przyznać, był absolutnym zaskoczeniem na pewno ze względu na oryginalność... Pozdrawiam, Ewa

Zamów Życzenia i Gratulacje na Jubileusz firmy

Prezent na Rocznicę Firmy

Uśmiech i zaskoczenie

Możesz także zamówić wyjątkowy Prezent na Emeryturę

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

"Dzień zabawy i luzu w firmie - także dzięki Wam."

"Dziękuję za cierpliwość i pomoc w przygotowanu gazety. Prezent został wręczony szefostwu po czym zapanowała pełna konsternacja i zaskoczenie - wyróżnienie Forbesa jednak zrobiło swoje:) Jubileusz firmy bardzo udany, także dzięki Wam :)"

"Wszyscy mieliśmy dużo zabawy patrząc na minę Szefa :) Przywołaliśmy w artykule początkowe lata działalności firmy, które na szczęście jeszcze miał kto przypomnieć. Całość była przygotowana świetnie. Dzień luzu, dobrej zabawy - jeszcze raz dziękujemy."

"Dziękujemy za sprawne przygotowanie gazetki na nasz firmowy jubileusz. Szalony pomysł, mieliśmy dużo radości i zabawy. I o to chodzło :)"