Wyjątkowy Prezent dla Taty. Podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Radość! Gazeta w Eleganckiej Ramie plus dodatkowe egzemplarze do zabawy to idealny Prezent dla Taty na Urodziny, Dzień Ojca, Imieniny i inne okazje! Skorzystaj z 70 gotowych artykułów lub napisz własny tekst. w kilka minut przygotuj Oryginalny Prezent - sprawdź poniżej opinie Klientów i promocyjne ceny Pakietów Prezentowych.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent dla Taty - Opinie Klientów

Prezent dla Taty na Urodziny

Nasz Pierwszy Dzień Ojca

Od razu w prasie :)

Pozdrawiam serdecznie

Prezent dla Taty

Uśmiech i zaskoczenie

Super niespodzianka! Tata był zaskoczony i zadowolony z tak oryginalnego prezentu. Na co dzień bardzo dużo czyta codziennej prasy, gdy wśród nich zobaczył siebie na okładce gazety odjęło Mu mowę, a następnie nie przestawał się śmiać. Dziękujemy Gazetomanii za radość, którą sprawiła nie tylko Tacie:) Pozdrawiam

Sprawdź, jak zamówić oryginalny Prezent dla Dziadka

Prezent dla Ojca

Radość na Dzień Ojca

Fotorelacja w załaczeniu :)

Dziękujemy i pozdrawiamy :)

W kilka minut przygotuj Prezent dla 60-latka

Prezent dla Taty

Zaskakujący, zabawny i wzruszający

:)

Zaskocz serdecznym i oryginalnym Prezentem na Rocznicę Ślubu

Prezent dla Ojca

Duża radość

Gazetę przygotowałam dla mojego brata z okazji narodzin syna:) Był bardzo zadowolony i zaskoczony, będzie to pamiątka też dla mojego bratanka, który po latach zobaczy jaką to ciocia przygotowała dla jego taty niespodziankę, gdy się urodził:)

Prezent spodobał się również u mnie w pracy. Koleżanki zamawiały gazety dla swoich ojców na dzień taty. Jeden z nich nawet poszedł do kiosku żeby dokupić więcej gazet - bardzo fajny pomysł na wkrętkę i super niespodzianka:)

Pomysł na Prezent dla Taty

Dziękuję, że jesteś

zamówiłam gazetę w prezencie dla mojego taty. Super się spisaliście, tata już dawno nie był taki dumny. Dziękuję i pozdrawiam

Oryginalny Prezent dla Taty

Prezent dla ukochanego Taty

Możesz także przygotować oryginalny Prezent dla Mamy

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Gazeta jest świetna :) mama dała się nabrać ale obiecała nic nie mówić tacie do dnia ojca. Jesteśmy pewni że padnie z wrażenia. Dziękujemy na przesyłkę"

"Tata jeszcze o tym nie wie, ale 23 czerwca będzie mianowany na nowego ministra :) Świetny prezent na dzień ojca - czekamy z niecierpliwością."

"Tata czytał artykuł i sam nie wiedział czy to żart czy prawda. Cały dzień się nad tym zastanawiał:) Dziękujęmy za super pomysł na prezent, będzie co wspominać."

"Nasz ojciec kupuje gazety tylko na weekend, więc piątkowe wydanie gazety zrobiło na nim wrażenie, szczególnie że jego oblicze pojawiło się na pierwszej stronie. 'Ale o co chodzi?' w jego wydaniu zasługiwało na Oscara. Dzięki za perfekcyjną realizację na czas."

"Naszego Tatę, zagorzałego czytelnika prasy, wręcz wbiło w fotel jak czytał o swojej sześdziesiątece. Fantastyczyny prezent. Realizacja perfekcyjna."

"W imieniu naszej córeczki przygotowałam gazetę dla męża. Poprosiłam znajomą panią w przedszkolu, aby tuż po akademii z okazji dnia ojca, powiedziała mężowi o artykule w gazecie. Mąż był tak zaskoczony, że dopiero kiedy przyszedł do domu, zmartwił się, że zabrał nauczycielce gazetę i nawet za nią nie zapłacił. Świetny pomysł na prezent dla taty w dniu 23 czerwca!!!" Justyna i Marysia"

"Pomysł na upominek dla taty rewelacyjny:). Ale najbardziej chciałbym podziękować za to, że dostarczyliście prezent na czas i chociaż nie mogłam złożyć tacie życzeń osobiście, to mogłam zrobić to za pośrednictwem waszej gazety. Mama mówiła, że był wzruszony i w pierwszej chwili razem byli przekonani, że tę gazetę można kupić w kiosku. Kiedy zadzwoniłem wieczorem, pytali nawet, czy kupiłem wiecej egzemplarzy. Niespodzianka pierwsza klasa po prostu!"

"Mój tatko zawsze lubił żarty i dowcipy. Kiedy znalazłam Wasz serwis – od razu wiedziałam, że to idealny pomysł na prezent dla niego. Po prostu to było to. Znalazłam gotowy tekst o badaczu życia motyli i już tworząc tę gazetę ubawiłyśmy się z mamą niesamowicie. Poprosiłyśmy znajomego, żeby zadzwonił do mojego taty podając się za dziennikarza redakcji znanego miesięcznika i poprosił o komentarz do artykułu. Nie muszę pisać o zaskoczeniu, a potem o salwach śmiechu, jakie wybuchły, kiedy dostał gazetę do ręki. Uważam, że taka gazeta to po prostu rewelacja i polecam ją jako prezent tym, którzy uwielbiają dobrą zabawę i mają poczucie humoru."

"Witam. Bardzo mi się podoba to co otrzymałam od państwa. Jest to prezent dla mego taty więc myślę że będzie mile zaskoczony tym prezentem. Polecam wszystkim, którzy chcą dać komuś bliskiemu jakiś super zaskakujący prezent! Pozdrawiam Aga"

"Pożeracz prasy codziennej nie bardzo wiedział co powiedzieć. Reakcja i mina - BEZCENNE."