Wyjątkowy Prezent dla Dziadka. Podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Radość! Gazeta w eleganckiej Ramie to Super Prezent dla Dziadka na urodziny, imieniny lub rocznice. Skorzystaj z gotowych artykułów lub przygotuj własny tekst. Gazeta dla Dziadka to pamiątka na lata - w kilka minut przygotuj i zamów Wyjątkowy Prezent na Wyjątkową Okazję. Sprawdź poniżej opinie Klientów i Promocyjne Ceny Pakietów.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent dla Dziadka - Opinie Klientów

Prezent dla Dziadka na Urodziny

Zaskoczony i wzruszony

Witam, to była super niespodzianka, Jubilat tak się wzruszył, że wyszedł z pokoju a było 25 gości i w kuchni się popłakał a potem razem z nim goście mieli łezki w oczach.

W drugi dzień świąt poszedł z gazetą do kościoła i wszyscy znajomi z zazdrością oglądali. Myślę, że uwierzyli, że to prawdziwa gazeta. Pozdrawiam

Zamów Prezent na 70 Urodziny

Prezent dla Dziadka

Impreza była wyśmienita

Impreza była wyśmienita! Śmiechu było do rozpuku! Jubilat stal uśmiechnięty i nie wiedział co jest grane i skąd się to wzięło.

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy. Była to niesamowita niespodzianka, która wszystkim gościom przysporzyła wiele zabawy. Pozdrawiamy

Zobacz jak przygotować Prezent dla ukochanego Taty

Prezent dla Dziadka

Uśmiech z twarzy nie schodził

Rocznica Ślubu "Małżeństwo dobrane, że aż strach!

Pozdrawiam serdecznie, Dominika

Zamów także Prezent na 60 Urodziny

Prezent dla Dziadka i dla Babci

30 Rocznica Ślubu

Joli i Bogdana :)

Pozdrawiamy

Prezent dla Dziadka

Prezent dla ukochanego Dziadka

Możesz także przygotować Prezent dla Babci

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Nasz dziadek - miłosnik prasy :) czytał artykuł o sobie chyba z cztery razy. Po prostu nie mógł uwierzyć że gazeta postanowiła poświęcić pierwszą stronę na artykuł o jego urodzinach. Pomysł na prezent świetny."

"Nasz 70-letnia seniorka została najlepszą babcią na świecie. Prezent od wnuków, oprawiony w śliczną mahoniową ramę, wisi teraz w salonie Jubilatki i jest podziwiany przez wszystkich gości."

"Fajny prezent na urodziny dla dziadka, to było prawdziwe wyzwanie. Dziekuję, że wspólnie mu sprostaliśmy. Niespodzianka przefantastyczna."

"Dziadek aż zaniemówił przez chwilę a potem cieszył się z prezentu jak dziecko:) fajnie jest sprawić taką radość :)"

"Dziadek był pozytywnie zaskoczony artykułem - dla 70latka to było ogromne wyróznienie a my wnukowie mogliśmy się cieszyć razem z nim. Serdeczne dzięki za tak szybką wysyłkę zamówienia."

"Urodzinowy hit przyjął się wśród rodziny i znajomych. Nikt nie miał nawet cienia podejrzeń. SUPER gratuluje pomysłu."

"Po raz kolejny przekonałam się, że można na was polegać. Urodzinowy upominek na 70. urodziny zachwycił mamę i wszystkich członków rodziny. Z pewnością wrócę do was po kolejny upominek z artykułem przy najblizszej okazji."

"Babcia wzruszyła się do łez, wiek jak się okazało - nie ma znaczenia żeby się doskonale bawić i czytać ploteczki w codziennej gazecie o sobie. Dobre emocje dzięki Waszej gazetce."

"Witam, Dziękuję przede wszystkim za szybkie dostarczenie i zrealizowanie zamówienia. Gazetka okazała sie wyjątkowym prezentem . Nie tylko sam zainteresowany (Jubilat) ale i reszta gości była mile zaskoczona wykonaniem i całokształtem prezentu. Dziękuję raz jeszcze i polecam Państwa każdemu znajomemu który szuka niekonwencjonalnego prezentu. A o zdjęciach niestety ale zapomnieliśmy :) .....Pozdrawiam"

"Niekonwencjonalny pomysł, radosny, serdeczny - całość niespodziewanie udana!"