Wyjątkowy Prezent dla Chłopaka. Podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Dobrą Zabawę! Gazeta w Eleganckiej Ramie plus dodatkowe egzemplarze do zabawy to idealny Prezent dla Chłopaka na Urodziny, Imieniny i inne okazje! Skorzystaj z 70 gotowych artykułów lub przygotuj własny tekst. Zobacz poniżej opinie Klientów - w kilka minut przygotuj Oryginalny Prezent. Sprawdź promocyjne ceny Pakietów – zamów Super Prezent!

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent dla Chłopaka - Opinie Klientów

Prezent dla Chłopaka

Prezent dla Chłopaka na Urodziny?

Następnego dnia jeden z kumpli wpadł do pokoju z gazetą, w której na pierwszej stronie było moje zdjęcie. Chłopaki nieźle mnie wkręcili.

Prezent dla Chłopaka na Urodziny

Impreza była wyśmienita!

Gazetka była prezentem dla mojego chłopaka. Był zachwycony. Wkręcił nawet kilku kolegów, że jest na pierwszej stronie. Sporo śmiechu mieliśmy wszyscy przy okazji.

Przygotuj także prezent dla Dziewczyny..

Pomysł na Prezent dla Chłopaka

Uśmiech i zaskoczenie

Wszystko poszło tak jak miało być. Dziękuję też za pomoc przy składaniu zamówienia i cierpliwość do mnie oraz szybką dostawę.

Prezent dla Chłopaka, dla Kolegi

Zaskoczony i roześmiany

Bardzo sprawnie i terminowo dostarczona przesyłka. W imieniu swoim i koleżanek z pracy pragnę bardzo podziękować. Polecam wszystkim, którzy mają kłopot z kupnem oryginalnego prezentu... W załączeniu kilka fotek z tej uroczystości.

Pozdrawiam, Ewa

Możesz także przygotować prezent na 30 Urodziny..

Prezent dla Chłopaka na Urodziny

Zaskoczenie i zabawa:)

Mój Janek bardzo dał się nabrać na gazetę jaką dla niego zorganizowałam. Zadzwoniłam do niego, że właśnie minęłam kiosk, w którym jest gazeta z jego zdjęciem na okładce. Zaczął zadawać masę pytań i kazał kupić tę gazetę. Gdy się spotkaliśmy czytał z przejęciem co o nim napisali i o co w ogóle chodzi. Po chwili zorientował się, że to tylko żart i zaczął się śmiać.

Pozdrawiam serdecznie.

Lena

Prezent dla Chłopaka

Prezent na Urodziny

Wszyscy byli w szoku, śmiechu było co niemiara. Dziękujemy.

Zobacz także oryginalny prezent na 50 Urodziny..

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Było warto, mina chłopaka mówiła sama za siebie. Prezent wypalił a ja powiększam grono waszych zadowolonych klientów"

"Niesamowicie pozytywnie zakręcony prezent....artykuł napisałam sama, żeby był jak najbardzie wiarygodny dodałam kilka szczegółów z naszego związku. Chłopak był w szoku a uśmiech nie opuszczał go oni przez chwilę:)"

"Dziękuje za super prezent. Artykuł o olimpiadzie jest bezkonkurencyjny. Polecam, prezent na kazdą okazję:)"

"Udało mi się połechtać próżność mojego narzeczonego, był zachwycony w roli celebryty z pierwszych stron gazet. A tak na serio - mnóstwo śmiechu"

"Oszalał jak zobaczył siebie w gazecie. Przeleciał całą gamę ludzkiej ekspresji i zakończył na salwach śmiechu. Taki śmieszny prezent przygotowaliśmy na jego 30 urodziny. Podrzuciliśmy gazetkę do kiosku, aby sam mógł zakupić taką niespodziankę. Do dzisiaj bolą mnie mięśnie brzucha – od śmiechu oczywiście. Super prezent dla faceta – szczególnie takiego, któremu czasami trudno znaleźć dystans do samego siebie."

"Kliknij aby zobaczyć przykładowe artykuły dla chłopaka"

"Przygotowałam taką gazetę na prezent dla chlopaka. Okazja była wyjątkowa, bo obronił pracę magisterską, więc chciałam przygotować coś szczególnego. Pomysł z gazetą spadł mi jak z nieba. Bo przecież uzyskanie tytułu magistra to dobry powód, żeby trafić na pierszą stronę gazety;-) I wiarygodny temat na artykuł;-) Gazeta strasznie spodobała się mojemu chłopakowi, ale jeszcze bardziej jego mamie. Zabrała do pracy i chwaliła się synem koleżankom z działu. Fajna sprawa te wasze gazety, naprawdę!" (Iza, Kalisz)"

"Długo szukałam pomysłu na prezent dla faceta, aż trafiłam na stronę waszego serwisu. I od razu wiedziałam, że to jest to! Przygotowałam gazetę z artykułem o tym, jak osiągnąwszy wiek lat 40 -stu postanowił porzucić dotychczasowe życie i zaszyć się w puszczy :) Zamówiłam kilka egzemplarzy gazety i wciągając we wszystko kolegę męża z pracy, rozprowadziłam prasę po firmie. Mąż, który o niczym nie wiedział, był bardzo zdziwiony pytającymi spojrzeniami kolegów z pracy! Chciałam, żeby prezent dla niego był wyjątkowy i dzięki waszej gazecie się udało!"

"Co roku mam problem z prezentem dla mojego chłopaka. Co okazja, ja nie wiem, co kupić. Bo książek i płyt ma tyle, że już sam nad tym nie panuje. W tym roku znalazłam wasz serwis przygotowałam mu spersonalizowaną gazetę. Korzystając z gotowców wybrałem ten, że mój mężczyzna jest idealny. Rano wychodzę do pracy pierwsza, więc zostawiłam mu tę gazetę na poduszce. Podobno faceci się nie wzruszają. Nie wierzcie w to! To nieprawda"