9 inspiracji na Oryginalne Podziękowania dla Rodziców – podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Radość! Skorzystaj z inspiracji gotowego artykułu lub przygotuj własny tekst z podziękowaniami za lata cierpliwości, miłości i wsparcia. Podaruj gazetę na Weselu przy wszystkich zaproszonych Gościach. Uczyń wesele czasem wzruszenia i wspólnej zabawy. Oprawiona w luksusową ramę Gazeta i egzemplarz papierowy to oryginalny i zapadający w pamięć prezent i pamiątka na lata. Sprawdź poniżej opinie Klientów.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Podziękowania dla Rodziców na Ślub i Wesele - Opinie

Podziękowania dla Rodziców na Ślub

W dniu ślubu

...mogłam sprawić ogromną radość w tak ważnym dniu..

Pozdrawiam,

Podziękowania dla Rodziców na Ślub i Wesele

Prezent - totalne zaskoczenie!

Zaskoczenie i radość były ogromne.

Pozdrawiam,

Mariola

Podziękowania dla Rodziców na Wesele

Prezent i podziękowania dla Rodziców

Tak jak obiecałam przesyłam foto z relacją.

Wasz Super Dziennik sympatycznie zaskoczył wszystkich. Pozdrawiam

Podziękowania dla Rodziców na Ślub i Wesele

Ślubne podziękowania dla Rodziców

Podczas wesela chcieliśmy podziękować naszym rodzicom i zastanawialiśmy się jaki upominek byłby najlepszy. Koleżanka poleciła nam Gazetomanię i myślę, że był to strzał w dziesiątkę. Mogliśmy w artykule zawrzeć wszystkie słowa wdzięczności, których nie bylibyśmy w stanie przekazać podczas podziękowań na weselu z powodu wzruszenia. Rodzice w każdej chwili będą mogli także, nawet po latach wrócić do gazety i artykułu. Dlatego uznaliśmy, że jest to idealny pomysł na Podziękowania dla Rodziców na Ślub..

Pozdrawiamy, A&M

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Dziękujemy za szybką dostawę, jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Fajnie że tak waża rzecz jak Nasze Dziękujemy zostanie z nimi do dowolnej liczby dalszych odtworzeń :)"

"Podziękowania wręczymy Rodzicom na Weselu, gazetki wyszły rewelacyjnie nie wiemy tylko jak wyjdzie nam z odczytaniem :)"

"Witamy, dziękujemy za przygotowanie podziękowań dla Rodziców, wyszły zawodowo, dzięki"