Zaskocz Prezentem - Nawewt Na Jutro

Zaskocz Prezentem

Sprawdź Promocje!

Nowy Pomysł na Prezent na Emeryturę. Podaruj Uśmiech, Radość i Wzruszenie. Oprawiona w Elegancką Ramę Gazeta plus egzemplarz papierowy to oryginalny Prezent z okazji przejścia na Emeryturę dla Szefa, dla Pracownika, dla Koleżanki i Kolegi. Skorzystaj z gotowych artykułów - Gazeta na Prezent na Emeryturę i zakończenie aktywności zawodowej to Wyjątkowa Pamiątka i Upominek. W kilka minut przygotuj i Zamów Gazetę.

Zamów Gazetę

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Prezent na Emeryturę - Opinie Klientów

Prezent dla Emeryta

Impreza była wyśmienita

Szanowni Państwo, impreza była wyśmienita! Śmiechu było do rozpuku!

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy. Była to niesamowita niespodzianka, która wszystkim przysporzyła wiele zabawy. Pozdrawiamy.

Zobacz jak przygotować Prezent na Odejście z Pracy

Prezent dla Emerytki

Dziękuję za niezwykle udany prezent

Mama nie wiedziała, co jest grane. zaniemówiła. Wręczyliśmy kolejny egzemplarz i powiedzieliśmy, że wykupiliśmy wszystkie nakłady i rozdaliśmy znajomym.

Dziękuję i polecam wszystkim. Świetny pomysł na prezent i niesamowita pamiątka na ścianie :-)

Anna J.

Prezent na Emeryturę

Co kupić z okazji przejścia na Emeryturę?

Dla Szefa, dla Męża, dla Żony, dla Rodziców czy Znajomych? Jaki prezent wybrać dla Seniora na Pożegnanie? Czy prezent na Emeryturę dla mężczyzny czy kobiety powienien być wyjątkowy, oryginalny i niepowtarzalny? Tak, zatem przygotuj Spersonalizowaną Gazetę. Na okładce gazety uwiecznij przejście na emeryturę. Podaruj niezapomniany prezent dla szefa czy kolegi. Wywołaj uśmiech na twarzy Emeryta aby wzruszyć prezentem i pogratulować zasłużonej emerytury.

Możesz także zamówić oryginalny Prezent dla Szefa

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

"Piękny, ciepły i serdeczny prezent na 60 urodziny"

"Było dużo radości, wszyscy na pamiątkę podpisali się na papierowym egzemplatrzu. Świetna zabawa ale i wruszające chwile oraz sposób na wypowiedzenie podziękowań za lata pracy. Pożegnanie, jakiego można życzyć każdemu. Pozdrawiamy i dziękujemy :)"

"Dziękujemy za sprawną realizację i możliwość przygotowania tak wyjątkowego prezentu dla naszego szczęśliwego emeryta :)"