Wyjątkowy Prezent na Walentynki! Podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Radość! Gazeta w eleganckiej Ramie to Super Prezent na Walentynki dla Ukochanej Osoby i dla Najbliższych - wyznaj, jak bardzo są dla Ciebie ważni. Skorzystaj z gotowych artykułów lub przygotuj własny tekst. Gazeta to pamiątka na lata - w kilka minut przygotuj i zamów Oryginalny Prezent na Walentynki. Sprawdź poniżej opinie Klientów i Promocyjne Ceny Pakietów.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent na Walentynki - Opinie Klientów

Oryginalny Prezent na Walentynki

Szukasz prezentu na Walentynki

Spraw aby ten dzień był wyjątkowy. Zaskocz ukochaną osobę wyznaniem miłosnym w gazecie. Podaruj upominek, którego tak łatwo się nie zapomina. Gazetę „podrzuć" do śniadania, romantycznej kolacji a uśmiech na twarzy osoby obdarowanej gwarantowany.

Pomysł na Prezent na Walentynki

Nie mogła uwierzyć, że jest w gazecie

Witam serdecznie, jakiś czas temu miałem przyjemność korzystać z Państwa serwisu i zawitałem do niego znowu:). Gazeta-prezent walentynkowy, sprawił tyle radości, że do dzisiejszego dnia bardzo miło wspominamy tę niespodziankę. Żona nie mogła uwierzyć, że jest w gazecie i bardzo się ucieszyła. Jestem Wam bardzo wdzięczny za przemiły prezent, życzę wszystkiego dobrego.

Pozdrawiam

Oryginalny Prezent na Walentynki

Słowa z serca

Dostała cudowny prezent na walentynki od swojego chłopaka. Jesteśmy ze sobą już 4 lata i nigdy nie był zbyt wylewny w swoich uczuciach, jednak artykułem w gazety się poprawił:) Artykuł zawierał można by rzec słowa z jego serca. Bardzo dziękuje Mojemu Tomkowi oraz Gazetomanii za pomysł-prezent, który może być tak wzruszający:)

Prezent na Walentynki

Uśmiech i zaskoczenie:)

Zawsze wierzyłem w moc prasy i nie zawiodłem się - gazeta wyszła świetne D. Z pomocą wnuczki stworzyłem prezent na Walentynki dla mojej Żony i jej Babci. Taki prezent będzie zaskoczeniem i miłą niespodzianką, gdyż poznaliśmy się w lutym tuż przed Walentynkami i już tak zostaliśmy ze sobą na zawsze :-)

Pozdrawiam serdecznie

Oryginalny Prezent na Walentynki

Oświadczyny zostały przyjęte :)

Walentynki jakich jeszcze nie było!!! Za pośrednictwem Waszej gazety oświadczyłem się :D a oświadczyny zostały przyjęte :) Dziękuję, będzie naszą pamiątka tak ważnej chwili – nie licząc pierścionka:p

Pozdrawiam serdecznie

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Wszystko poszło szybko i sprawnie. Prezent na walentynki już czeka. Kurier doręczył przesyłkę następnego dnia. Z trudem ukrywam ją przed żoną ale do 14 lutego jeszcze wytrzymam. Napiszę później jak zareagowała moja Kasia."

"Droga Redakcjo:) bo tak chyba mogę się zwrócić do Was. Gazeta przyszła w trybie ekspresowym i sprawdziła się idealnie. Mój Walenty nie wiedział co powiedzieć a uśmiech nie schodził z jego twarzy."

"Świetny prezent dla męża... nie dość że poczuje sie doceniony to jeszcze sławny;) Dziekuje za pomoc i wysyłkę."

"Rewelacyjny, romantyczny prezent :) wyznałem miłość w gazecie uroczej koleżance i od tego wszystko się zaczęło. Jesteśmy szczęśliwszą parą:))"

"Bardzo ciekawy artykuł, coś zupełnie innego i oryginalnego. Zamówiłam pakiet w złotej ramie dla mojego "złotego" męża i z niecierpliwością czekam jego reakcji w walentynki."

"Cieszę się że udało mi się wywołać radość na twarzy mojej dziewczyny:) a wszystko dzięki waszej gazecie. Prezent bardzo się jej podobał."

"Super sprawa... pluszowe misie i serduszka nie mają szans:) Zamówiłam własny tekst w artykule, jestem zadowolona i czekam na 14 lutego!"

"Muszę przyznać że mile mnie zaskoczyliście. Gazetka-prezent na walentynki dla chłopaka jest rewelacyjna. Tak świetnej i szybkiej obsługi jeszcze nie spotkałam! Życzę powodzenia i równie udanych pomysłów na prezent:)"