Wyjątkowy Prezent na Rocznicę Ślubu - podaruj Jubilatom pamiątkową gazetę z fotografią i gratulacjami. Przygotuj w kilka minut i skorzystaj z promocyjnych pakietów prezentowych! Dostawa nawet na jutro. Wybierz jeden z 70 gotowych artykułów - wciśnij poniżej zielony guzik ZAMÓW GAZETĘ.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent na Rocznicę Ślubu - Opinie Klientów

Oryginalny Prezent na Rocznicę Ślubu

Radość i wzruszenie

Bardzo serdecznie całej Państwa ekipie dziękuję, że za Państwa pośrednictwem mogłam sprawić ogromną radość mojej córce chrzestnej i przyjaciółce w dniu tak ważnym dla każdej z nich :)

Pozdrawiam

Przygotuj oryginalny Prezent na Ślub i Wesele

Oryginalny Prezent na Rocznicę Ślubu

Zaskoczenie i radość były ogromne

Gazeta była dla pary w Niemczech, z "pełnym" środkiem i leżała na podszybiu samochodu razem z innymi gazetami. Odkryli ją rodzice Pana Młodego wkładając kwiaty do bagażnika.

Zaskoczenie i radość były ogromne. Dziękuję i pozdrawiam, Mariola

Możesz także przygotować Oryginalny Prezent na 50 Urodziny

Prezent na Rocznicę Ślubu

Niespodzianka się udała

Witam,

Dziękujemy za gazetkę i szybką przesyłkę do Chicago!

Pozdrawiamy

Zobacz także Prezent dla Rodziców

Oryginalny Prezent na Rocznicę Ślubu - Złote Gody

Złote Gody

Zamówiony na Gazetomanii „Super Dziennik" wzruszył Jubilatów, którzy 05.03.2016 r. obchodzili swoją 50 Rocznicę Ślubu. Miny gości- bezcenne, choć niedługo udało się utrzymać w tajemnicy, że tego numeru dziennika nie da się kupić w kiosku. Szanownym Jubilatom, Ludomirze i Czesławowi, prezent spodobał się bardzo. Pomysł uznano za niezwykły i… musiałam sobie przypominać adres wydawcy gazety, który, na szczęście, nie jest trudny i łatwo zapada w pamięć: gazetomania.pl. Jubileuszowy „Super Dziennik" sympatycznie zaskoczył wszystkich. Pozdrawiam.

Prezent na 50 Rocznicę Ślubu

50 Rocznica Ślubu

Fotorelacja naszych Klientów z wręczenia prezentu na ZŁote Gody.

Oryginalny Prezent na Rocznicę Ślubu

Impreza była wyśmienita

Witam,

Państwo Bożena i Grzegorz G. - hucznie świętujący swoją 40. rocznicę ślubu - z wielkim zadowoleniem przyjęli rocznicowy prezent w postaci specjalnego wydania gazety Codziennej, co widać na załączonych zdjęciach, które przesyłam zgodnie z wcześniejszą obietnicą.

Pozdrawiam P. J.

Oryginalny Prezent na Rocznicę Ślubu

Był szampan, tort i łzy wzruszenia

Dzięki Wam udało nam się sprawić wielką przyjemność i radość moim Rodzicom.

Był szampan, tort i i łzy wzruszenia, gdy w gronie rodziny (13 osób - ta cyfra na szczęście) głośno odczytaliśmy zamieszczony artykuł. Dziękujemy. Mam nadzieję, że dzięki nam wzrosną Wasze zamówienia - polecaliśmy i polecamy Wasz pomysł na prezent. Pozdrawiam

Zobacz także wyjątkowy Prezent na Urodziny

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Zamówiliśmy gazetę dla rodziców. Artykuł i zdjęcie wyszły ekstra. Bardzo fajna rocznicowa pamiątka."

"Cóż można kupić na papierową rocznicę moich znajomych jak nie gazetę? Papierowa rocznica, papierowy prezent – na szczęście małżeństwo nie jest papierowe :) Dobrze, że jest możliwość napisania własnego artykułu. Przygotowałam bardzo osobisty tekst. I nie było papierowo, tylko wzruszająco. Wiecie co przeczytać taki artykuł to co innego, niż wyklepać formułkę z życzeniami... Marysia – Dublin"

"Pierwsza rocznica ślubu to dla mojej siostry wielkie przeżycie. Chciałam ją wesprzeć i pomóc sprawić by ten dzień był wyjątkowy. Przygotowałam gazetkę o Masudzie i rzeczywiście mimo ostatnio trudnych chwil podziałało rozluźniająco na wszystkich. Fajny pomysł, warty polecenia – sprzedam go dalej :)"

"Fantastyczny sposób na ubarwienie ważnego święta w naszej Rodzinie. Zobaczyć siebie w gazecie teraz i sprzed 20tu lat to wielka frajda. Dzieciaki się postarały a nam słowa uwięzły w gardle. Wielkie dzięki. Anna i Karol!"

"Każda rocznica ślubu jest ważna, ale dla nas 14 rok był przełomowy i niełatwy, dlatego mimo kłopotów, gdy razem obchodziliśmy rocznicę z przyjemnością wręczyłam gazetkę jako prezent dla męża - i było cudownie. Dzięki."

"Na dwudziestolecie ślubu postanowiliśmy zaskoczyć rocznicową parę „odnalezieniem" gazety sprzed 20 lat z dużym artykułem poświęconym uroczystości. Oczywiście na stronie tytułowej znalazło się Ich zdjęcie z sesji ślubnej a obok relacja z samego ślubu. Wszystko w tonie żartobliwym, ale także sprawiającym wrażenie autentyczności (np. odnośniki do Polskiej Agencji Prasowej). Najbardziej z żartu śmiał się… szesnastoletni syn opisywanej pary. Rozbawiło go zarówno zdjęcie rodziców młodszych o dwadzieścia lat, jak i same teksty i komentarze w stylu „Pan Młody od najmłodszych lat dobrze rokuje". Rzecz jasna uśmiech zagościł także na twarzach obdarowanych i zgromadzonych gości, wśród których z rąk do rąk krążyły egzemplarze bez ramki."

"Droga Redakcjo, Dziękujemy za pomoc w realizacji wystrzałowego prezentu na 30 rocznicę ślubu dla rodziców. Z niedowierzaniem oglądali gazetę, a artykuł wywołał silne emocje. Rodzice przeszli wiele, ale teraz są szczęśliwym małżeństwem i taki prezent podkreślił trud jaki włożyli w budowanie związku. Anka"

"Moja siostra, oczywiście dociekliwa, wzięła za telefon i zadzwoniła tego dnia do waszej redakcji. A, że to była niedziela więc wasza firma jest nieczynna, więc się nic nie dowiedziała. Na tym nie koniec, na drugi dzień w poniedziałek, zadzwoniła do redakcji gazetomanii, chcąc się dowiedzieć jak znalazło się ich zdjęcie w tej gazecie i kto ich zgłosił. Oczywiście pani w waszej redakcji nie chciała podać danych tej zgłaszającej osoby, mówiąc że to pewnie za kilka dni się wyda i ta osoba sama się ujawni. Wszystko to mówiła z wielkim uśmiechem, a moja siostra we wszystko to uwierzyła. Bardzo dobrze, że takie profesjonalne podejście ma firma do klienta. No i oczywiście w końcu się przyznałam po wysłuchaniu mojej siostry. Bardzo dziękuję za wszystko, korzystam już trzeci raz z waszej gazetki i za każdy razem mi się udaje, i na pewno jeszcze niebawem skorzystam, bo będzie jeszcze kilka uroczystości, a że to w innych rodzinach więc nie wszyscy znają ten numer z gazetką. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję. IWONA M"

"Tak jak się spodziewaliśmy podczas wręczania gazet każdy z nas był bardzo wzruszony, a zwłaszcza nasi rodzice:) Bardzo dziękujemy naszym rodzicom za wszystko oraz Wam za możliwość stworzenia tak niezwykłego prezentu:)"

"Prezent na 50 Gody Rodziców do dzisiaj zdobi ścianę salonu. Wszyscy goście ukradkiem zerkają na gazetę oprawioną w ramę. Upominek naprawdę przykuwa wzrok i jest niesamowitą pamiątką na lata."

"50 lecie Ślubu obchodziliśmy z wielką pompą także dzięki Waszej gazecie."

"Jubileusz Złotych Godów świętowaliśmy w gronie najbliższej rodziny. Byliśmy świadkami łzów szczęścia jakie popłynęły z oczu naszych Szanownych Jubilatów. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za tak pozytywne emocje. Dzięki Państwa gazecie 50 rocznica będzie wspominana przez lata."