Wyjątkowy Prezent dla Mamy. Podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Radość! Gazeta w Eleganckiej Ramie plus dodatkowe egzemplarze do zabawy to idealny Prezent dla Mamy na Urodziny, Dzień Matki, Imieniny i inne okazje! Skorzystaj z 70 gotowych artykułów lub napisz własny tekst. w kilka minut przygotuj Oryginalny Prezent - sprawdź poniżej opinie Klientów i promocyjne ceny Pakietów Prezentowych.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent dla Mamy - Opinie Klientów

Oryginalny Prezent dla Mamy na Urodziny

Pomysł na Prezent na Dzień Mamy

Kwiaty i książka brzmi znajomo? Proponujemy zupełnie inny pomysł na prezent, którego Twoja mamusia długo nie zapomni, postaw na element zaskoczenia i pozytywne emocje. Życzenia w gazecie wywołają uśmiech na twarzy. Zamów wyjątkowy prezent dla wyjątkowej mamy.

Oryginalny Prezent dla Mamy na Urodziny

W niepewności cały wieczór

Gazeta miała być prezentem na 50-te Urodziny mojej mamy Wiesi. Mama zaczęła czytać gazetę i co parę zdań zapadała na chwilkę głęboka cisza :)

Pozdrawiam, Mikołaj L.

Prezent dla Mamy na Urodziny

Uśmiech z twarzy nie schodził

"Fotorelacja w załączeniu:)"

Pozdrawiam

Zamów Prezent na Rocznicę Ślubu

Oryginalny Prezent dla Mamy

Prezent dla ukochanej Mamy

Możesz także przygotować oryginalny Prezent dla Taty

Pomysł na Prezent dla Mamy

Wzruszenie i Uśmiech

Nowa Gwiazda Muzyki Pop!

Pozdrawiam

Pomysł na Prezent dla Mamy

Impreza była wyśmienita

Dziękujemy za pomoc przy tworzeniu naszego numeru gazety. Upominek sprawił dużą przyjemność i wzbudził szczere zaineresowanie.

Śmiało można powiedzieć, że egzemplarze specjalnego wydania były rozchwytywane i czytane od deski do deski. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziekujemy i pozdrawiamy.

Zobacz Prezent dla Babci

Oryginalny Prezent dla Mamy

Uśmiech

Mama dostała gazetę w dniu swoich urodzin, była bardzo zadowolona. Na drugi dzień wzięła ją ze sobą do pracy, żeby wszystkim się pochwalić:)

Mieliśmy dużo zabawy podczas tworzenia projektu na stronie, efekt finalny był zachwycający. Bardzo fajny pomysł na prezent i wyjątkowa pamiątka.

Pozdrawiam, Dominika

Oryginalny Prezent dla Mamy

Mama bardzo się uśmiała

Gazeta wygląda jak taka prawdziwa z kiosku!!! :) Mama dała się nabrać, nie musiałem nawet specjalnie wysilać się z wymyślaniem jakiś historyjek:) Po fakcie mama bardzo się uśmiała i już myśli kogo może wkręcić waszą gazetą.

Pozdrawiam

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Wspaniały prezent dla mamy. Jestem przekonana, że 26 maja popłyną łzy wzruszenia i radości. Sama jestem mamą 3 letniej Amelki i czytając artykuł o swojej mamie łezka zakręciła mi się w oku - świetny pomysł :) dziękuję że działacie tak szybko. Pozdrawiam Marzena"

"Nieziemski pomysł na Dzień Mamy. Gazeta jest tak realistyczna, ciekawe co na to moja mamusia :) czekam z niecierpliwością"

"Gazeta już dotarła, błyskawicznie :) cieszę się że wybrałam dla mamy Wasz artykuł, jest naprawdę świetny, w ogóle cała gazetka jest super. Poleciłam pomysł w klasie i jest wielu zainteresowanych. Dziekuję!"

"Niezła heca! Prezent nieporównywalny z innymi. Niespodzianka z humorem a jednocześnie bardzo elegancko oprawiona. Godny polecenia."

"Bohaterka dnia codziennego, moja Mama wreszcie doceniona na łamach super gazety. Dużo śmiechu. Dzięki."

"Zamówiliśmy dwa artykuły w różnych gazetkach...zaskoczenie było ogromne. Poczuła się doceniona a świadczył o tym jej szeroki usmiech:) Teraz wiem gdzie zgłaszać się po prezenty urodzinowe."

"Idealny prezent na 26 maja dla naszej kochanej... Chcieliśmy docenić jej poświecenie i opisaliśmy całą jej dobroć w gazecie. Na pewno poleją się łzy wzruszenia i radości. Odezwę się po wręczeniu niespodzianki i chętnie podzielę się wrażeniami."

"Dla mojej mamy takiej polskiej zabieganej Matki Polki prezent trafił prosto do serca; była wzruszona, wyróżniona i przeszczęśliwa. Dzięki za sprawną realizację."

"Prezent inny niż wszystkie, moja mama była zachwycona i szczęśliwa. Dziękuję"

"Mama Zosia zawsze ciepła i serdeczna - zasłużyła na okładkę w całym nakładzie."