Wyjątkowy Prezent dla Przyjaciółki. Podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Dobrą Zabawę! Gazeta w Eleganckiej Ramie plus dodatkowe egzemplarze do zabawy to idealny Prezent na Urodziny, Imieniny i inne okazje! Skorzystaj z 70 gotowych artykułów lub przygotuj własny tekst. w kilka minut przygotuj Oryginalny Prezent na wyjątkową okazję. Sprawdź poniżej opinie Klientów i promocyjne ceny Pakietów.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent dla Przyjaciółki - Opinie Klientów

Prezent dla Przyjaciółki

Efekt wyśmienity

Prezent okazał się strzałem w 10-tkę! Nie mogła się nadziwić jak wpadłem na taki genialny pomysł :) Dzięki wielkie za wszystko.

Kobieta Idealna - Prezent na 20 Urodziny!

Prezent dla Przyjaciolki, Koleżanki

Zaskoczona nie wiedziała co powiedzieć!

... nie wiedziała, co jest grane. zaniemówiła. Po chwili domyśliła się, że to żart, a jak zobaczyła gazetę oprawioną w ramę, wybuchnęła gromkim śmiechem. "To niesamowite", stwierdziła.

Dziękuję i polecam wszystkim. Świetny pomysł na prezent i niesamowita pamiątka na ścianie :-)

Zobacz jak przygotować Oryginalny Prezent na 50 Urodziny

Prezent dla Koleżanki

Uśmiech i radość

Nieźle się nabrałam, gdy zobaczyłam waszą gazetę. Wręczyła mi ją moja przyszła świadkowa ze słowami, że tak było o nas głośno na moim panieńskim, aż ktoś zgłosił ten incydent do prasy!!! Bardzo dziękuję za taką niespodziankę :) z pozdrowieniami – Sylwia

Zamów niezapomniany Prezent na Wieczór Panieński

Pomysł na Prezent dla Przyjaciolki

Pomysł na Prezent dla Przyjaciółki

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent ślubny lub urodziny?

Spraw swojej Przyjaciółce miłą niespodziankę.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Zamówiłem kumpeli na Dzień Kobiet Waszą gazetę. Opisałem historię naszej znajomości "od kołyski". Wyszło bardzo pozytywnie. Przyjaciółka zaskoczona i rozweselona :) dzięki wielkie"

"Nieźle wkręciliście moją przyjaciółkę. Koniecznie chciała skontaktować sie z redaktorem któremu byl udzielony wywiad. Była pod dużym wrazeniem całej tej akcji, prezent jak najbardziej zaliczony na 5!"

"Zamówiłam już u was cztery prezenty urodzinowe i nie mogę wyjść z podziwu waszej ekspresowej realizacji i precyzji. Jesteście the best. Trzymajcie tak dalej a z pewnością klienci będą do was wracać...bo warto. Urodzinowy artykuł dla koleżanki zrobił prawdziwą furorę:) pierwsza strona w gazecie to nie lada wyróżnienie. Extra pomysł"

"Wyszło super, wkrętka zaliczona do udanych a sam prezent rozśmiasza teraz gości na każdej uroczystości rodzinnej:)"

"Gazetka w prezencie na imieniny wywołała napad śmiechu u solenizantki a znajomym tez trudno było powstrzymać się od smiechu."

"Niespodzianka się udała, przyjaciółka wkręcona. Gratuluje pomysłu, nawet najdroższy upominek nie zastąpi waszego prezentu na imeininy."