Wyjątkowy Prezent dla Niego - podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Radość! Gazeta w Eleganckiej Ramie plus dodatkowe egzemplarze do zabawy to idealny Prezent. Skorzystaj z gotowych artykułów lub przygotuj własny tekst. Zobacz poniżej opinie Klientów - w kilka minut przygotuj Oryginalny Prezent. Sprawdź promocyjne ceny Pakietów – zamów Super Prezent!

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent dla Niego - Opinie Klientów

Pomysł na Prezent dla Męża

Uśmiech i zaskoczenie

Mój mąż jest bardzo oryginalną osobą i ma własny styl ubierania. Postanowiłam zrobić mu dowcip – w gazecie opisałam, że jest prekursorem nowego stylu, odkryciem świata mody. Gazetę zwinęłam i wsadziłam do skrzynki, którą to on zazwyczaj sprawdza. Do domu wpadł w euforii i zaczął pokazywać siebie w gazecie. Niestety moja reakcja i miny spowodowały, że zaczął coś podejrzewać i się wszystko wydało. Super pomysł na niespodziankę.

Prezent dla Chłopaka

Był w dużym szoku

Z okazji 1 rocznicy związku, dla mojego chłopaka przygotowałam gazetki, które rzuciłam w pokoju na stoliczku. Gdy Tomek wrócił do domu zobaczył je i był w dużym szoku:p Zaczęłam go nabierać, że kupiłam je w kiosku – połknął haczyk:p Po pewnym czasie zorientował się, że to żart, ale bardzo był zadowolony z niespodzianki, pomysłu i artykułu:)

Prezent dla Mężczyzny

Prezent dla Niego

... lub Prezent dla Dziewczyny

Prezent dla Męża, dla Taty

Wyraz jego twarzy mówi sam za siebie

Dzisiaj mój mąż wyjął ze skrzynki gazetę z artykułem o sobie. Jest to człowiek który raczej nie okazuje swoich uczuć. Udało mi się zrobić jedno jedyne zdjęcie w trakcie gdy czytał artykuł - myślę że wyraz jego twarzy mówi sam za siebie. Bardzo dziękuję za współpracę przy zorganizowaniu takiej niespodzianki - sama też bym się cieszyła czytając o sobie w gazecie. Łączę serdecznie pozdrowienia, Alina

Zamów także oryginalny Prezent dla Żony

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Zaskoczenie i boska mina jubilata:)) wkręcił się na maxa. Ciekawy i taki inny prezent na urodziny dla chłopaka!"

"40 letni ideał :) - śmiechom nie było końca. Artykuł pasował idealnie a pomysł z podrzuceniem gazety do pracy był extra. Dzięki"

"Powiem Państwu szczerze, że żaden prezent, który sprawiłam swoim najbliższym nie wywołał tyle śmiechu, ile Państwa pomysł z gazetą :) Mój chłopak lubi śpiewać sobie i w domu wszyscy z tego żartują i akurat ten artykuł pasował do niego idealnie :) Teraz jak się przyłapie na tym, że podśpiewuje, mówi, że musi przestać "bo zaś go zamkną w areszcie" :) Na pewno znajdzie się jeszcze okazja bym sprawiła taki prezent swoim najbliższym. Poza tym pragnę podziękować, za możliwość wysłania prezentu na dany dzień urodzin :) i za tak miłą komunikację telefoniczną. Cały czas się uśmiecham jak przypomnę sobie jak się śmiał :) pozdrawiam. bardzo zadowolona klientka :)"

"Obywatel Warszawy kochankiem roku to tytuł, który rozradował mojego chłopaka. A gazetka Pewnik jest niezwykle zabawna pod każdym względem."

"Przygotowałam gazetę i dopiero jak do mnie dotarła zaczęłam się zastanawiać, jak ją podrzucić mężowi. Poprosiłam chłopaka, który rozdaje darmowe gazety pod firmą męża. żeby za wszelką cenę podał mężowi gazetę. Oczywiście wręczył ją a mąż przyniósł ją do biura I położył na biurku. Gazetę zobaczyła jego koleżanka (której wcale nie wtajemniczyliśmy) i też zapytała , czy ten artykuł o nim. A potem jezszce kolega. Wszystko wyszło super, prezent udał się rewelacyjnie. Świetny pomysł z tymi gazetami."

"Mój facet jest zapalonym kibicem piłki nożnej i chcąc sprawić mu przyjemność postanowiłam, że prezent dla niego będzie z tym związany. Słowo się rzekło, zbliżały się jego urodziny, a ja byłam w kropce, bo na piłce nie znam się w ogóle. Jak znalazłam gazetomania.pl to spodobał mi się Wasz pomysł. Tymczasem weszłam w zakładkę sport, a tam znalazłam tekst o piłce nożnej! I tym sposobem stworzyłam gazetę z artykułem o tym, że dzięki mojemu chłopakowi Liverpool zdobył Puchar Ligi Mistrzów. Prezent jest bardzo, bardzo super! Zapewne nie raz jeszcze skorzystam z waszego serwisu, bo spodobało mi się wiele tekstów i przyda się na różne okazje!"

"Prezent dla męża zrobił furorę wśród jego kolegów z pracy. Nawet nie myśleli że mają takiego sławnego księgowego. Mariola, Toruń"

"Super pomysł, prezent dla taty jak znalazł. Wykonanie łudząco podobne do prawdziwej gazety. Dobry kontakt z obsługą i błyskawiczna dostawa. Polecam Was"

"Dziękuję za to że mogliście mi pomóc w zrealizowaniu super prezentu dla kochanego. Był niesamowicie zaskoczony i wzruszony pomysłem i prezentem. Dodając na dodatek własny tekst nabrał ten prezent większą wartość, pamiątka na lata. Fajnie jest móc obdarować i widzieć ten blask zaszklonych oczu ze wzruszenia, pamiętając że każdy dzień spędzony razem też jest prezentem, który sobie ofiarowujemy."

"Gazetomania zbiera opinie :) - prześlij nam ją TUTAJ ........"