15 inspiracji na Wyjątkowy Prezent na Imieniny. Podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Radość! Gazeta w eleganckiej ramie plus dodatkowe egzemplarze do zabawy to idealny Imienininowy prezent dla Żony, Męża, Rodziców, Szefa, Znajomych i Przyjaciół! Skorzystaj z gotowych artykułów lub napisz własny tekst. Przygotuj i zamów własną Gazetę - sprawdź poniżej opinie Klientów i promocyjne ceny Pakietów Prezentowych.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent na Imieniny - Opinie Klientów

Prezent na Imieniny dla Koleżanki

Imieniny w Gazecie

Możesz też przygotować Oryginalny Prezent na Urodziny

Pomysł na Prezent na Imieniny

Trzymaliśmy Ją w niepewności cały wieczór

Prezent na 50 Urodziny mojej mamy Wiesi zrobił ogromne wrażenie na niej jak i na biesiadnikach :) Mama wykonywała telefony do osób, które rzekomo udzielały wywiadu do gazety. Śmiechu było co nie miara.

Pozdrawiamy

Prezent na Imieniny

Nowy Minister Zdrowia

Sąsiad kończył 60 lat, jest lekarzem i został wkręcony że premier powoła go na wiceministra zdrowia, wszyscy byli w szoku , śmiechu było co nie miara. Ale najlepsze było jak sąsiad zabrał gazetę do szpitala i pokazał kolegom, wszyscy dali się nabrać, zaczęły się komentarze czy się nadaje, czy sobie da radę itp."

Zobacz także jak zamówić Prezent na 40 Urodziny

Prezent na Imieniny dla Szefa

Uśmiech z twarzy nie schodził

chciałabym podzielić się wrażeniami z "gazetowego" prezentu. Gazeta była upominkiem dla szefostwa. Początkowo sam pomysł i tematy artykułów budziły wątpliwości ale ostatecznie pomysł na ten rodzaj prezentu przeszedł i okazało się, że był strzałem w dziesiątkę. Bardzo się podobał i trzeba przyznać, był absolutnym zaskoczeniem na pewno ze względu na oryginalność.

Pozdrawiam, Ewa

Prezent na Imieniny Szefa

Prezent dla Szefa

W załączniku przesyłam zdjęcia solenizanta. Prezent trafiony w 10-tkę. Szef bardzo zadowolony z otrzymanej gazety. Czytając tekst uśmiech z twarzy mu nie schodził. Co chwilkę dziękował za wspaniały prezent, jak sam podkreślił jeszcze nigdy takiego wspaniałego prezentu nie dostał. Dziękuję bardzo za serdeczny prezent dla szefa

Pozdrawiam, Dominika

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Imieninowa wkrętka udana... dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tak fajnej niespodzianki dla mamy. Była bardzo wzruszona i szczęśliwa."

"Świetny prezent na andrzejki. Nasz solenizant na pewno będzie zaskoczony - no któż by nie był widząc się na pierwszej stronie w gazecie;)))"

"Sprawiłem niespodziankę siostrze artykułem na imieniny dla naszej Patrycji, super niespodzianka i wielkie pozytywne zaskoczenie. Taki prezent na imieniny, który działa."

"Gazetka na solenizancie zrobiła piorunjące wrażenie, szczególnie że Wojtek to tak naprawdę Tadeusz - i jaka jest historia z tym związana. Super prezent."

"Lubię eksperymentować szczególnie na dosyć konserwatywnych osobach. Postanowiłam sprawić mojej koleżance niespodziankę w postaci gazetki, napisałam własny tekst ze specjalnymi życzeniami i ku mojemu zdziwieniu bardzo jej się spodobało. Ciekawy, inspirujący i niebanalny pomysł na prezent. Dziękuję. Lena z Krakowa"

"Droga Gazetomanio, dzięki Wam mogłam podarować przyjaciółce niespotykany prezent, inny od tych jakie dostaje pewnie każdego roku. Była mile zaskoczona i zadowolona. Przy tym wszyscy na imprezie mielismy dobrą zabawę. Magda z Bytomia"

"Szef nieco zmiękł po otrzymaniu prezentu imieninowego w postaci gazety. Super sprawa na przetestowanie poczucia humoru solenizanta" :)"

"Mam już gazetkę i bardzo mi się podoba. Sama chciałabym dostać taki prezent na imieniny:) Nie wiem jak wpadliście na pomysł z gazetką na prezent ale jest naprawdę genialny i po sklepach nie trzeba biegać;) Kasia, Piła"

"Trafiliśmy na Gazetomania.pl przypadkowy ale prezent na imieniny dla mamy okazał się trafiony i rozbroił Solenizantkę. Życzenia spisane w artykule zrobiły swoje. Agata z Warszawy"

"Pani Krysia prawie zemdlała z wrażenia - tak ładnieśmy ją wszyscy opisali w artykule i z tej okazji wyściskali."

"Ciekawy pomysł i ekspresowe wykonanie, dzięki."