Wyjątkowy Prezent dla Babci. Podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Radość! Gazeta w eleganckiej Ramie to Super Prezent dla Babci na urodziny, imieniny lub rocznice. Skorzystaj z gotowych artykułów lub przygotuj własny tekst. Gazeta dla Babci to pamiątka na lata - w kilka minut przygotuj i zamów Wyjątkowy Prezent na Wyjątkową Okazję. Sprawdź poniżej opinie Klientów i Promocyjne Ceny Pakietów.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent dla Babci - Opinie Klientów

Prezent dla Babci i Dziadka

Był szampan, tort i łzy wzruszenia.

Dzięki Wam udało się sprawić wielką przyjemności i radość moim Rodzicom. Pozdrawiam serdecznie

Prezent dla Babci i Dziadka

Jadwiga i Stanisław obchodzą Złote Gody - 50 Rocznica Ślubu

Pozdrawiamy

Przygotuj oryginalny Prezent na 50 Rocznicę Ślubu

Prezent dla Babci na Urodziny

Uśmiech i zaskoczenie

Gazetę wręczyłem żonie w dniu Jej urodzin. Prezent bardzo udany – cała rodzina oraz znajomi teraz mogą go podziwiać, ponieważ gazeta w ramie została powieszona w widocznym miejscu w pokoju. Pozdrawiam

Możesz także przygotować Prezent na 70-tkę dla ukochanej Babci

Prezent dla Babci i Dziadka na Rocznicę

30 Rocznica Ślubu Joli i Bogdana

Pozdrawiamy :)

Możesz także zamówić prezent dla ukochanej Mamy

Prezent dla Babci na Urodziny

Egzemplarze były rozchwytywane

Upominek sprawił dużą przyjemność Jubilatce! Aleksandra i Konrad

Prezent dla Babci

W każdej chwili może przeczytać i ponownie się wzruszyć

Babcia była bardzo zadowolona z prezentu. Dzięki Wam mogliśmy Babci przekazać w fajny sposób nasze miłe wspomnienia oraz podziękowania dla Babci, teraz może w każdej chwili przeczytać naszą gazetę i znowu się wzruszyć:)

Prezent dla Babci na Urodziny

Prezent dla ukochanej Babci

Możesz także zamówić oryginalny Prezent dla Dziadka

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Witam, wręczyłam już gazetkę babci i jestem ogromnie szczęśliwa, że mogłam sprawić jej tyle radości. Wyśmienity upominek na Dzień Babci...podam dalej"

"Babciny uśmiech był najlepszą opinią o gazetkowym prezencie. Wielki uścisk dla was :)"

"Dla naszej Babci - seniorki, to był wzruszający prezent. Teraz gazeta wisi na honorowym miejscu"

"To najlepszy prezent dla babci. W artykule podziękowaliśmy za cudowne lata dzieciństwa spędzone z naszą kochaną bunią - tam mówilismy na Nią jak byliśmy mali. Łzy wzruszenie i radość! Jesteśmy wdzięczni za tak szybką realizację"

"Wzruszający upominek dla Babci, bo jak ważne jest docenienie Babci, która daje całe swoje serce bezinteresownie. Tylko na pierwszej stronie gazety w Dniu Babci"

"Moja wyjątkowo aktywna babcia lubi nowości i w niczym nie przypomina starszej schorowanej staruszki. Jest pełna wigoru i lubi trzymać rękę na pulsie. I dlatego prezent dla Niej to nie lada wyzwanie. Dzięki Gazetomanii wbiłam ją w ogromne osłupienie. Teraz wkręca swoich znajomych."

"Szanowna Gazetomanio, dziękujemy za wspaniały prezent. W gazetce podaliśmy przepis na najlepszą osobę na świecie i umieściliśmy wspólne zdjęcie ze wszystkimi wnukami. Nie kryła wzruszenia a i nam pokulały się łezki. Ta chwila była naprawdę bezcenna"

"Super prezent dla "Super Babci"...nawet nie macie pojęcia ile radości sprawiliście naszej babuni. Popłynęły łzy szczęscia i wzruszenia. Niezwykły upominek - w przyszłym roku gazetka będzie dla dziadka, już nie możemy się doczekać. Pozdrawiamy serdecznie z Sadykierza."

"Moja Nowoczesna Babcia idzie z duchem czasu, dlatego wcale niełatwo było przygotować prezent na 70-tke, dziękuję za pomysł stworzenia spersonalizowanej gazety. Babcia była szczęśliwa."

"Duża frajda móc opisać wszystko to, co jej zawdzięczam i to jak bardzo była/jest/będzie ważna. Piękna sprawa, dziekuję."