Wyjątkowy Prezent na Gwiazdkę. Podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Radość! Gazeta w eleganckiej Ramie to Super Świąteczny Prezent na 24-go Grudnia. Skorzystaj z 70 gotowych artykułów lub przygotuj własny tekst. Wybierz gazetę Świętego Mikołaja, jeżeli chcesz upamiętnić ten czas i te Wyjątkowe Święta. Gazeta to pamiątka na lata - w kilka minut przygotuj i zamów Wyjątkowy Prezent na Gwiazdkę. Sprawdź poniżej opinie Klientów i Promocyjne Ceny Pakietów.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent na Gwiazdkę - Opinie Klientów

Prezent na Gwiazdkę

Uśmiech i zaskoczenie

Czadowy prezent! Siostrzenica uwielbia Święta i gdy zobaczyła swoje zdjęcie w „Gazecie Św. Mikołaja" była zachwycona potrójnie – treścią artykułu, tym że jest w gazecie i tym w jakiej gazecie, samego Św. Mikołaja:). Fajny dodatkowy prezent pod choinkę:)

Pozdrawiam

Prezent na Święta

Radość na Święta :)

Paczka doszła bardzo szybko, bardzo dobrze zapakowana – wystarczyło obwinąć ją papierem świątecznym i gotowe. Prezent zrobił miłe wrażenie. Będę pamiętać :)

Prezent na Gwiazdkę

Nie tylko dla Dzieci :)

Witam,

Gazetą chciałam wkręcić swoją koleżankę, specjalnie nie zamieszczałam jej zdjęcia, natomiast w artykule wymieniłam jej dane i ogólnie artykuł dotyczył jej i specjalnego prezentu jak sugeruje tytuł „Wyjątkowy prezent od Św. Mikołaja!". Fajne :)

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Zamówiliśmy już artykuł na święta...jesteśmy bardzo mile zaskoczeni. Gazeta wygląda świetnie. Będzie uzupełnieniem pod choinkę."

"Wigilia w naszej rodzince na 1 stronce gazetki – bombowy prezent na święta, taki poprostu nietypowy. Muszę tylko zorganizować rodzinną fotkę. Olka"

"Zamówiliśmy dla synka - ma 9 lat i przeczuwa że ten Święty to może niekoniecznie. Już otrzymałam przesyłkę, dziękuję za szybką realizację. Gazetka bardzo mi się podoba. Myślę że będzie idealnym prezentem na Gwiazdke dla mojej 8letniej córeczki która bardzo lubi czytać. A ta wasza nowa gazetka świąteczna na pewno ją do tego zachęci. K. B.. Spróbujemy to w tym krainie dzieciństwa nieco gazetą przytrzymać.. wielkie buziaki, Anna"