Zaskocz Prezentem - Nawewt Na Jutro

Zaskocz Prezentem

Sprawdź Promocje!

W kilka minut (bez rejestracji) przygotuj unikalne wydanie gazety na Gwiazdkę. Taki Prezent pamięta na zawsze – uruchom wyobraźnię! Oprawiona gazeta to uśmiech i oryginalny prezent na Święta.

Zamów Gazetę

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Prezent na Gwiazdkę - Opinie Klientów

Prezent na Gwiazdkę

Uśmiech i zaskoczenie

Czadowy prezent! Siostrzenica uwielbia Święta i gdy zobaczyła swoje zdjęcie w „Gazecie Św. Mikołaja" była zachwycona potrójnie – treścią artykułu, tym że jest w gazecie i tym w jakiej gazecie, samego Św. Mikołaja:). Fajny dodatkowy prezent pod choinkę:)

Pozdrawiam

Prezent na Święta

Radość na Święta :)

Paczka doszła bardzo szybko, bardzo dobrze zapakowana – wystarczyło obwinąć ją papierem świątecznym i gotowe. Prezent zrobił miłe wrażenie. Będę pamiętać :)

Prezent na Gwiazdkę

Nie tylko dla Dzieci :)

Witam,

Gazetą chciałam wkręcić swoją koleżankę, specjalnie nie zamieszczałam jej zdjęcia, natomiast w artykule wymieniłam jej dane i ogólnie artykuł dotyczył jej i specjalnego prezentu jak sugeruje tytuł „Wyjątkowy prezent od Św. Mikołaja!". Fajne :)

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

"Zamówiliśmy już artykuł na święta...jesteśmy bardzo mile zaskoczeni. Gazeta wygląda świetnie. Będzie uzupełnieniem pod choinkę."

"Wigilia w naszej rodzince na 1 stronce gazetki – bombowy prezent na święta, taki poprostu nietypowy. Muszę tylko zorganizować rodzinną fotkę. Olka"

"Zamówiliśmy dla synka - ma 9 lat i przeczuwa że ten Święty to może niekoniecznie. Już otrzymałam przesyłkę, dziękuję za szybką realizację. Gazetka bardzo mi się podoba. Myślę że będzie idealnym prezentem na Gwiazdke dla mojej 8letniej córeczki która bardzo lubi czytać. A ta wasza nowa gazetka świąteczna na pewno ją do tego zachęci. K. B.. Spróbujemy to w tym krainie dzieciństwa nieco gazetą przytrzymać.. wielkie buziaki, Anna"