Zaskocz Prezentem - Nawewt Na Jutro

Zaskocz Prezentem

Sprawdź Promocje!

Nowy Pomysł na Prezent dla Żony. Podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Radość! Papierowa gazeta plus dodatkowy egzemplarz w Eleganckiej Ramie to Pamiątka na lata i Wyjątkowy Prezent dla Ukochanej Żony. Do wyboru 70 artykułów na Urodziny, Imieniny, Rocznicę Ślubu. Gazeta to także Życzenia i Gratulacje Urodzinowe na niezapomnianą Imprezę Urodzinową dla Twojej Żony. W kilka minut Przygotuj Oryginalny Prezent i Zamów Gazetę dla Swojej Żony.

Zamów Gazetę

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Prezent dla Żony - Opinie Klientów

Pomysł na Prezent dla Żony

Wkrętka na 30 Urodziny mojej Żony

Fotorelacja w załączeniu :)

Gorąco polecam

Możesz także przygotować oryginalny Prezent na 40 Urodziny

Prezent dla Żony

Trzymaliśmy Ją w niepewności cały wieczór

Prezent dla mojej mamy Wiesi na 50 Urodziny zrobił na wszystkich ogromne wrażenie.

Pozdrawiam, Mikołaj L.

Prezent dla Żony na Urodziny

Super niespodzianka

Witam,

To była super niespodzianka i mocne wzruszenie... Dziękujemy :)

Zobacz także jak zamówić wyjątkowy Prezent dla Męża

Prezent dla Żony

Uśmiech i zaskoczenie

Gazetę wręczyłem żonie w dniu Jej urodzin. Prezent bardzo udany – cała rodzina oraz znajomi teraz mogą go podziwiać, ponieważ gazeta w ramie została powieszona w widocznym miejscu w pokoju.

Pozdrawiam

Zamów serdeczny Prezent dla Babci

Oryginalny Prezent dla Żony

Uśmiech nie schodził z twarzy

Witam,

Prezent na rocznicę ślubu udał się znakomicie. Wywołał duże zaskoczenie i zdziwienie, ale jednocześnie dużo uśmiechu i radości. Wszyscy zachwycali się tak pomysłowym upominkiem, który stanowić będzie piękną pamiątkę nasze gody. Dziękuję za cierpliwość podczas moich telefonów z wątpliwościami, solidne wykonanie oraz szybką wysyłkę.

Pozdrawiam serdecznie.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

"Zamówiłem dla żony prezent na Dzień Kobiet. Gazeta jest super, dziekuję za podsunięcie artykułu - wspaniale pasuje."

"Gazeta wywołała lawinę uśmiechu u żony...Z samego rana poszedłem po swieże bułeczki i zahaczyłem oczywiście o kiosk z gazetami. Położyłem prasę i kilka ulotek na blacie w kuchni i jak gdyby nigdy nic zabrałem się za przygotowanie śniadania. Pierwsze spojrzenie żony na gazetę i delikatny uśmieszek mówił sam za siebie. Prezent na dzień kobiet sprawdził się w stu procentach."

"Prezent spisał się rewelacyjnie, artykuł zaskoczył i wkręcił wszystkich gości z żoną na czele. Życzymy mnóstwa zadowolonych klientów i jeszcze więcej tak świetnych artykułów."

"Upominek wprawił Ją w dobry nastrój a gazeta świetnie prezentuje się w ramie mahoniowej. Rocznicowa pamiątka do której z pewnością będziemy wracać."

"Żono moja..." - tak zatytułowałem artykuł w waszej gazecie, zamieściłem nawet krótki wierszyk. Moja Jolcia była przeszczęśliwa. Fajnie że dajecie mozliwość przygotowania takiego prezentu."

"Prezent na dzień kobiet w postaci gazetki sprawdził się. Tak do końca nie wiadomo - obchodzić czy nie obchodzić 8 marca? najlepiej sprawdza się news gazetowy. Dzięki za pomysł i dobrą jakość."

"Zosia - była więcej niż zdziwiona, to taka skromna istotka a jakże wyjątkowa osoba z sercem. Fajny prezent dla takich osób. Pewnik zabawny i dowcipny."

"Szczerze mówiac nie często sie spotyka takie otwarcie na klienta. A sam pomysł po porstu BOMBA! Prezent dla Kasi zostawiłem na poduszce rano zanim wyszedłem do pracy. Po pół godzinie miałem tel. od roześmianej Kasi próbujacej dociec co jest grane. Super niespodzianka."

"To się nazywa ekspres, gazeta była u mnie na następny dzień. Prezent czekał w domu, a po powrocie z pracy rzuciła mi się na szyję. Gazeta zdała na 5 z wielkim +. Sprawdziłem na własnej skórze a właściwie to na skórze ukochanej. Pełen podziw dla was za pomysł i ekspresową realizację. Prezent wyszedł genialnie!"

"Dziękuję i przesyłam pozdrowienia równie ciepłe jak moja Żonka :)"

"Małżonka zaniemówiła i wzruszyła się... serdecznie dziękuję"