Wyjątkowy Prezent dla Męża. Podaruj Uśmiech i Dobrą Zabawę! Gazeta w Eleganckiej Ramie plus dodatkowe egzemplarze do zabawy to unikalny Prezent dla Męża na Urodziny, Imieniny i inne okazje! Skorzystaj z 70 gotowych artykułów lub przygotuj własny tekst. Przygotuj Gazetę w kilka minut - sprawdź poniżej opinie Klientów i promocyjne Ceny Pakietów Prezentowych.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent dla Męża - Opinie Klientów

Prezent dla Męża

Wycałował mnie mocno za wspaniały prezent

Gazeta była prezentem na 27 urodziny mojego męża. Bardzo się wzruszył gdy czytał artykuł na pierwszej stronie. Powiedział, że straszna ze mnie wariatka i wycałował mocno za taki wspaniały prezent. Jego reakcja bardzo mnie ucieszyła i chciałabym Wam bardzo podziękować za pomoc w przygotowaniu oraz staranność wykonania i szybką wysyłkę w niecałe 24 h, bo jak zwykle robiłam to na ostatnią chwilę w strachu, że niespodzianka się nie uda.

Jestem bardzo zadowolona. Na pewno będę polecać rodzinie i znajomym. Sonia

Prezent dla Męża

Uśmiech z twarzy nie schodził

Bardzo dziękuję i przesyłam moją "wkrętkę"

Sąsiad kończył 60 lat, jest lekarzem i został wkręcony że premier powoła go na wiceministra zdrowia, wszyscy byli w szoku , śmiechu było co nie miara. Ale najlepsze było jak sąsiad zabrał gazetę do szpitala i pokazał kolegom, wszyscy dali się nabrać, zaczęły się komentarze czy się nadaje, czy sobie da radę itp.

Potwierdzam dla wszystkich profesjonalizm i rzetelność Gazetomanii.

Pozdrawiam Julita

Oryginalny Prezent dla Męża

Wyraz twarzy męża mówił sam za siebie

Dzisiaj mój mąż wyjął ze skrzynki gazetę z artykułem o sobie. Udało mi się zrobić jedno, jedyne zdjęcie w trakcie gdy czytał artykuł - myślę, że wyraz jego twarzy mówi sam za siebie :)

Łączę serdeczne pozdrowienia, Alina

Zamów także wyjątkowy Prezent dla Taty

Prezent dla Męża

Zaskakujący, zabawny i wzruszający

witam, bardzo dziękuję za ekspresową przesyłkę i dodatkową gazetę w antyramie - fantastyczna niespodzianka.

Prezent był naprawdę udany - oryginalny, zaskakujący, zabawny i wzruszający. Każdy chciał zobaczyć, przeczytać, a niektórzy goście pytali czy to rzeczywiście autentyczna gazeta. Bardzo ciekawa forma prezentu, zdecydowanie inna niż wszystkie :-) W załącznikach przesyłam fotki :-)

Przygotuj zaskakujący Prezent dla 50-latka

Oryginalny Prezent dla Męża

Wspaniała pamiątka

Mój mąż jest gołębiarzem, swoją pasję do gołębi przejął po swoim tacie, a ten po swoim – jest to już tradycja rodzinna. Dzięki Gazetomanii mogłam przygotować wspaniałą pamiątkę oraz niespodziankę mężowi. Widać było po jego minie i reakcji, że się wzruszył. Teraz czekamy na kolejne domówione egzemplarze bo najbliższa rodzina też się o nie dopomina:)

Pozdrawiam

Oryginalny Prezent dla Męża

Fajny prezent dla Męża

Zobacz także jak zamówić wyjątkowy Prezent dla Żony

Oryginalny Prezent dla Męża

Prezent dla Męża

:)

Możesz także przygotować oryginalny Prezent dla Dziadka

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Prezent dla mojego WSPANIAŁEGO męża zacieśnił nasze więzi :)"

"Prezent dla męża na 60 urodziny zaskoczył go w pracy, bo tam zaadresowałam przesyłkę. W firmie zaczęła się dyskusja jak to możliwe, że mój Franek jest w gazecie i to jeszcze w dniu swoich urodzin. Radości było co nie miara. Bardzo dziękuję za pomoc przy zamówieniu i szybką dostawę. Mariola z Krasnego."

"Wkręciłam męża w artykuł o nowym ministrze, jego mina - bezcenna."

"Mąż nie mógł uwierzyć w nominację na radnego, aż zadzwonił do gminy zapytać o szczegółu. Śmiechu było co nie miara. Super zabawa i błyskawiczna dostawa. Dziękuję. Amirka"

"Niebanalny prezent dla faceta to wyzwanie nawet po wielu wspólnych latach. Na szczęście byliście moim ''pogotowiem podarunkowym". Fantastyczna niespodzianka!"

"Mąż z gazetą w ręku to typowy obrazek. Ale czytający artykuł o sobie to zaskoczenie, duma i radość. Wielka frajda taka niespodzianka dla męża. Pomysł się spawdził."

"Rocznicowa niespodzianka dla męża jest bezkonkurencyjna. Super artykuł i wykonanie. Namiary na was rozesłałam wśród znajomych. Taki pomysł na prezent wart jest rozreklamowania...:)"

"Rozwiązaliście mój problem z wyborem prezentu. To fajny psikus i porcja śmiechu. Od razu się zorientował ze został wrobiony. Cały wieczór ''wiercił mi dziurę w brzuchu'' czy wiem coś na temat artykułu o nim. A ja dzielnie milczałam i tylko uśmiechałam się pod nosem"

"Tak zapadającego w pamięć prezentu dla męża się nie spodziewaliśmy ale muszę przyznać że ubawiliśmy się po uszy - tatuś ostro spowiadał się naszej pełnoletniej córce że to są jakieś brednie wypisywanie przez pismaków a on występował w filmie ze 20 lat temu jako statysta ale nigdy w żadnym innym! Wszystkiego dobrego, Marta Zajączkowska"

"Małżonek - rozkoszny, mądry, przystojny. cudny - a w dodatku Nowy Minister!!! Jestem szczęściarą :)"