Wyjątkowy Prezent dla Szefa dla Szefa - podaruj Wzruszenie, Uśmiech i Radość! Spersonalizowana Gazeta papierowa plus dodatkowy egzemplarz w Eleganckiej Ramie to Oryginalny Prezent dla Szefa, Dyrektora, Kolegi lub Kierownika. Do wyboru 70 gotowych artykułów na Urodziny, Imieniny, Jubileusze. W kilka minut przygotuj Oryginalną Pamiątkę i zapadający w pamięć Prezent na Imprezę Firmową. Sprawdź poniżej opinie Klientów i zamów Super Prezent!

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Prezent dla Szefa - Opinie Klientów

Prezent dla Szefa

Firmowy prezent

Witamy i dziękujemy za odjechany prezent dla menedżera :). Gazetę podrzuciliśmy mu na biurko, gdy ją zobaczył zaniemówił, a później dopytywał kiedy udzieliliśmy wywiadu gazecie. Niespodzianka była super! Pozdrawiamy,

Możesz także zamówić oryginalny Prezent na Imieninydla Szefa

Prezent na Rocznicę Firmy

Prezent dla Szefa na Jubileusz

Życzenia w gazecie

Zobacz jak przygotować oryginalny Prezent na Zmianę i odejście z Pracy.

Prezent dla Szefa

Uśmiech z twarzy nie schodził

Witam,

chciałabym podzielić się wrażeniami z "gazetowego" prezentu. Gazeta była upominkiem dla szefostwa z okazji Jubileuszu powstania Firmy. Początkowo sam pomysł i tematy artykułów budziły wątpliwości ale ostatecznie pomysł na ten rodzaj prezentu przeszedł i okazało się, że był strzałem w dziesiątkę. Bardzo się podobał i trzeba przyznać, był absolutnym zaskoczeniem na pewno ze względu na oryginalność.

Bardzo sprawnie i terminowo dostarczona przesyłka. W imieniu swoim i koleżanek z pracy pragnę bardzo podziękować. Polecam wszystkim, którzy mają kłopot z kupnem oryginalnego prezentu... W załączeniu kilka fotek z tej uroczystości.

Pozdrawiam, Ewa

Oryginalny Prezent dla Szefa

Jaki Pomysł na Prezent dla Szefa?

Jaki Upominek najlepiej kupić dla Prezesa, Dyrektora, Kierownika czy dla Twojego Kolegi z pracy? Odkryj nowy Pomysł na Prezent dla Szefa – Spersonalizowany, Unikalny i Oryginalny. Przygotuj Wyjątkowe Życzenia w Gazecie dla Szefa lub Szefowej. Spraw serdeczny prezent i przygotuj okolicznościową Gazetę dla Szefa, która uświetni jego Imieniny, Urodziny lub Rocznicę Firmy. Pomysł na Spersonalizowany Prezent dla Szefa lub Kolegi z Pracy nawet w 5 Minut! 70 gotowych artykułów nie tylko dla Szefa – gazeta to oryginalna Pamiątka i zapadający w pamięć wyjątkowy Upominek!

Zobacz jak zamówić oryginalny Prezent na Urodziny

Prezent dla Szefowej

Trzymaliśmy ją w niepewności

...wykonywała telefony do osób, które rzekomo udzielały wywiadu do gazety... Zawsze zachowuje zimną krew ale dzięki temu prezentowi została nieźle wkręcona.

Prezent dla Dyrektora

Uśmiech i zaskoczenie

Przygotuj i zamów wyjątkowy Prezent na Emeryturę

Prezent dla Szefa

Szef zaniemówił z wrażenia

Szukaliśmy wyjątkowego prezentu na imprezę pożegnalną dla naszego szefa. Czas uciekał a my nie mieliśmy pomysłu. Pomyśleliśmy o artykule w gazecie. Firma w trybie super ekspresowym dostarczyła przesyłkę. Dziękujemy :) Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę! Szef zaniemówił z wrażenia. Miło było patrzeć na jego wzruszoną twarz. Zobaczyć to na własne oczy ... bezcenne. O to chodziło! Wielokrotnie czytał tekst, który w 100 proc. odzwierciedla jego osobę. Pytał, kto go pisał. Oczywiście, że my - szybko odpowiedzieliśmy - każdy z nas dodał dwa zdania i tak powstał tekst he he. Niewtajemniczeni widzieli realną gazetę i rozpierała ich duma, że znają osobę, o której pisze prasa. Impreza była przednia a prezent okazał się ukoronowaniem jego pracy nad stworzeniem naszego zespołu :)

Strona godna polecenia.

Pozdrawiam, Gosia

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Dziękujemy za świetny pomysł... Prezent dla szefa na 15 Jubileusz zostanie w pamięci firmy na dłuuugo. Artykuł o szefie, który poraża wzrokiem zrobił furorę. Sam kierownik roześmiany od ucha do ucha."

"Świetny pomysł...o taki prezent dla szefa na imieniny nam chodziło. Nasz Zbigniew się ucieszył a oprawioną gazetę powiesił sobie w biurze. Każdy klient, który wchodzi do firmy zerka tajemniczo na ścianę co napawa naszego szefa dumą. Dziękujemy serdecznie za ekspresowe wykonanie zlecenia i miła obsługę. Pozdrowienia z Poznania."

"Przygotowaliśmy gazetę na 10-lecie firmy. Szef i pozostała kadra kierownicza przez godzinę dopatrywali się jakiejś "podpuchy" w artykule po czym stwierdzili, że umieszczenie firmy w dzienniku lokalnym to nie lada wyróżnienie i zaszczyt. Pomysł jak najbardziej udany. Dzięki."

"Prezent na 20-lecie firmy będziemy wspominać na pewno przez następne 20 lat. Świetna sprawa, szef nie mógł uwierzyć jak zobaczył swoje zdjęcie na pierwszej stronie w gazecie."

"Prezent z nutką humoru i do tego super wykonanie gazetki. Szef zadowolony i dumny, że znalazł się na pierwszej stronie gazety."

"Nasz na co dzień poważny kierownik opisany w gazecie jako tancerz go-go:) Była świetna zabawa a prezent na imieniny przejdzie do historii firmy."

"Bardzo dziękuję za ekspresową dostawę i profesjonalną obsługę. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę! Szef zaniemówił z wrażenia. Zobaczyć to na własne oczy... bezcenne. O to chodziło. Będę polecała tą stronę i sama nie raz do niej wrócę :)"

"Nasz kierownik odchodził z firmy. Bardzo dobrze nam się współpracowało i miło wspominamy te lata, dlatego chcieliśmy mu podziękować w jakiś sympatyczny sposób. Rozważaliśmy różne prezenty, dyskutowaliśmy o książkach, a nawet o jakimś obrazie, ale doszliśmy do wniosku, że materialne rzeczy nie oddadzą tego, co chcielibyśmy mu przekazać. Koleżanka znalazła w internecie waszą stronę i wasz pomysł tak nas zachwycił, że wszyscy rzuciliśmy się do piór i zaczęliśmy tworzyć artykuł – podziękowanie za lata współpracy. Oniemiał – wszyscy mieliśmy doskonałą zabawę i radość z tak fajnego pożegnania."

"Super!!! Interes z Wami to wielka przyjemność!!!! Pozdrawiam"

"Bardzo, bardzo dziękujemy. Za świetny pomysł, szybką realizację i dobry artykuł. Pozdrawiamy,"

"Prezent składkowy nie tylko dla szefa ale i dla nas :) Nie tylko my cieszymy się z takiego wyboru"