Wyjątkowy i Śmieszny Prezent!. Podaruj Uśmiech, Radość i Dobrą Zabawę! Gazeta to Prezent Śmieszny, Pogodny i pozytywnie Zakręcony. Skorzystaj z 70 gotowych artykułów lub napisz własny tekst. W kilka minut przygotuj i zamów Śmieszny Prezent. Sprawdź poniżej opinie Klientów i Promocyjne Ceny Pakietów.

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

Smieszne Prezenty - Opinie Klientów

Pomysł na Śmieszny Prezent

Totalne zaskoczenie!

Totalne zaskoczenie Jubilatek uświetniło imprezę a urodzinowy prezent z pewnością długo pozostanie w pamięci bliźniaczek.Gratuluję wspaniałego pomysłu i serdecznie dziękuję za miłą współpracę.

Łączę serdeczne pozdrowienia,

Wiesia

Pomysł na Śmieszny Prezent

Omal nie spadł z krzesła

Kolega jest strasznym zgrywusem, ciągle sypie kawałami o blondynkach i teściowych, więc postanowiłam zrobić mu psikusa i przygotować gazetę o nim samym. Omal nie spadł z krzesła, gdy zobaczył artykuł! Tym razem to ja miałam niezły ubaw i byłam dumna, że dał się tak wkręcić. Wyszło świetnie, tak jak tego oczekiwałam. Pełen profesjonalizm! Polecam Małgośka z Lesznay

Śmieszne Prezenty

Brat nie mógł uwierzyć w to co widzi :)

Witam,

Pomysł na prezent bardzo udany, niespodzianka i żart wypaliły w 100% :) Brat nie mógł uwierzyć w to co widzi:p Rodzice też pomogli mi w wykręceniu tego żartu i trzymali się mojej wersji wydarzeń, że gazetę kupiłam w naszym kiosku. Polecam

Dowcipny Prezent

Dowcipny Prezent:)

Zadzwoń - pomożemy : 791 515 191

Polecają nas:

"Pomysł - rewelacja. Nic tylko pogratulować i życzyć powodzenia. Artykuł był prawdziwą BOMBĄ na imprezie"

"Podrzuciliśmy mamie gazetę do tych które zawsze czyta. Efekt był genialny. Artykuł bardzo ją rozbawił. Prezent z okazji imienin uważam za udany. Przy okazji gratuluję pomysłu, prezent nie tylko śmieszny ale i bardzo oryginalny...""

"Super prezent:) z artykułu śmialiśmy się z dobre 20 min. jak już sprawa wyszła na jaw. Tata zgodnie z tym co było napisane w gazecie cały dzień czekał na przyjazd redaktora, który miał przeprowadzić wywiad z okazji jego urodzin. Dzięki za super zabawę:)"

"Spisaliście się świetnie, artykuł powalił na kolana naszego szefa. Gazetę znalazł na swoim biurku i od razu zwołał małe zebranie firmowe. Nie chciał nawet powiedzieć z jakiego powodu tu jesteśmy...dzięki za dużą dawkę dobrego humoru:D"

"Jesteście mistrzami w branży śmiesznych prezentów. Naszego tatę wrobiliśmy na całego. Cała rodzina miała niezły ubaw. Świetna sprawa. Karola"

"Gazetę z fotografią młodego, artykułem o jego nocnych ekscesach oraz fotką rzuciliśmy mu na stół a drugą owinęliśmy wokół półlitrówki ........ jego zaspana gęba, szok w oczach, pytające spojrzenia, ... umieraliśmy ze śmiechu z 15 minut :) Dzięki - było warto:)"

"Popuszczając cugle fantazji można byłoby pokusić się o jeszcze coś lepszego ale postanowiłam zastopować :) - i chyba dobrze, wyszło naprawdę tak się spodziewałam a wam należy się medal za miłą obsługę"

"Kopacz powinna być dumna ze swojego nowego Ministra :)"

"gazetka rozkręciła całą imprezę firmową. Złapaliśmy dystans, dobry humor i buzie uśmiechały się od ucha do ucha. Super że jest opcja tworzenia własnych artykułów. Łubu dubu niech nam żyje prezes naszej firmy"